короткопамятна• Изменено 31 августа в 21:14

Якби ви відреагували,якби чоловік запропонував виділити на покупку нового телефо

всього 15 тисяч гривень,тобто ніяких айфонів чи самсунгів ,так розумію,що більшість напишуть зараз,що нормальний телефон за такі малі гроші не купиш
nutty• 31 августа в 21:28
Ответ дляБабульція
Поки у вашій родині існуватиме твоє/моє, будете клянчити на прокладки
Глупости. У нас в семье есть зарплатная карта мужа, это - моя. И есть его карта - для бизнеса. Никто ничего не клянчит.
Дівчина Гілмор• 31 августа в 21:29
Не гонінь за 15000 можна купити нормальний телефон. Звичайно якщо ви не блогер і вам не треба постійно знімати фото та відео
Туфли в чешуе• 31 августа в 21:31
Ответ длякороткопамятна
Хоча б за 30
Моделі напишіть будь-ласка
Бабульція• 31 августа в 21:31
Ответ дляnutty
А ви не бачите різниці між вашою ситуацією і як у авторки?
Зрозуміло, що гроші для бізнесу окремо, але ж зарплата у вас
nutty• 31 августа в 21:32
Ответ дляБабульція
Вижу. Поэтому и спросила у неё что значит ’выделить’? Но она не отвечает
Мию вікна у мороз• 31 августа в 21:32
Вчора якраз купила нормальний телефон , теж близько 15 к старшій дитині , всі показники досить гарні .
Пустощі-веселощі• 31 августа в 21:33
Ответ длякороткопамятна
Не буде ,в мене зп 10 тисяч
А у нього
Сусановна• 31 августа в 21:34
Доложите свои 15, хватит на самсунг.
БезПаспортаНеПродаю• 31 августа в 21:36
Ответ длякороткопамятна
Не буде ,в мене зп 10 тисяч
То що ви хотіли?Це півтора міс ваша зарплата.
Бяки-козяки• 31 августа в 21:37
Ответ длякороткопамятна
Не буде ,в мене зп 10 тисяч
И у вас запросы Нифига себе
Пустощі-веселощі• 31 августа в 21:38
Ответ длякороткопамятна
Великий дохід
Тоді чого у вас ваших грошей нема? Куди ви тратите
Пані з калабані• 31 августа в 21:44
Ответ дляSo_so
Ничего себе, хотя бы за 30)
Человек быстрее потеряет телефон, разобьет об асфальт, купит новый. Но никогда так и не сможет использовать хотя бы 50% его возможностей (камеры и процессора)
Знаю бакси• 31 августа в 21:46
Я наверное самая скупердяйка, у меня бушный сяоми 12лайт за 6500, устраивает
Шикаю і викаю• 31 августа в 21:47
Ответ длякороткопамятна
Немає в мене 15 тисяч
Тогда берите что дают.
вАлнуюся сильнА• 31 августа в 21:55
Ответ дляТуфли в чешуе
Це тема щоб Samsung Galaxy A56 прорекламувати? Вони якраз десь 15тис. коштують
А їх треба рекламувати? Щиро сумніваюсь, якщо судити по продажам
Пустощі-веселощі• 31 августа в 21:57
У мене РОСО, поки працює,влаштовує. Багато чого в телефоні для роботи. Нащо дорожчий не знаю.
Туфли в чешуе• 31 августа в 21:59
Ответ длявАлнуюся сильнА
Та от думаю смартфон оновити і не дуже розумію чим Самсунги краще припустимо за Моторолу. Звісно там є купа функцій і ШІ, але мені це все не потрібно
Пустощі-веселощі• 31 августа в 22:00
Моторола краще заряд тримає?
Б´ю байдики• 31 августа в 22:00
А мой умудрился нам с ним по 350 баксов новые айфоны намутить через знакомых. Так что в Ваш бюджет, автор, вполне уложился бы. Хотя мой самсунг еще ничего так себе. Но не стала отказываться от нового телефона, так как еще и цена шаровая )))
И ноут новый тоже мне выбрал, тут уже я по своим каналам с хорошей скидкой взяла для работы.
Туфли в чешуе• 31 августа в 22:01
Ответ дляПустощі-веселощі
Моторола краще заряд тримає?
Ціна нижче в два рази при таких самих технічних характеристиках
Соня-сонятко• 31 августа в 22:01
Ответ дляБ´ю байдики
И что же всем делать теперь с этой информацией?
Б´ю байдики• 31 августа в 22:02
Ответ дляСоня-сонятко
Предложить автору тоже поискать себе айфон за 15 кило по своим каналам )))
Впораюсь зі всим• 31 августа в 22:02
Ответ длякороткопамятна
Великий дохід
Это какой?
Бяки-козяки• 31 августа в 22:05
Ответ дляБ´ю байдики
Мы так и поверили)
Б´ю байдики• 31 августа в 22:06
Ответ дляБяки-козяки
Мы так и поверили)
Хорошо, спите спокойно, это вам просто приснилось.
Таких мужей не бывает, и айфонов тоже
Бяки-козяки• 31 августа в 22:07
Ответ дляБ´ю байдики
Таких мужей не бывает, и айфонов тоже
Я живу возле радиорынка, я могу найти все,что угодно,но айфоны никто не продает за 350$
Не гавкаю- но охраняю• 31 августа в 22:07
Автор, я взагалі сама собі купила телефон за 30 000.
Мені чоловік нічого на телефон не виділив))
Хоча заробляє добре.
Але і я добре заробляю, тому оплачувати мені все не вважає за потрібне .
І я все ще жива! ))

А по темі: для вашої зп, у вас сильно великі хотілки.
Чоловік ваш 99% вважає так само.
Він вас не удочерив.
Натякає, щоб ви теж гребли лапками.
Мабуть, на роботі з´явитися молода, гарна, успішна і цікавість до вас різко впала.
Це класика в 40+, коли давно в шлюбі і все набридло
Я тертий жук• 31 августа в 22:16
Ответ дляSo_so
Ничего себе, хотя бы за 30)
Я заробляю 60 т. Мій моб коштував у 2022 році 4 т
Що зі мною не так?
Пустощі-веселощі• 31 августа в 22:21
Ответ дляЯ тертий жук
Що зі мною не так?
Впевнена, що у вас і друзі гарні є
автор короткопамятна • 31 августа в 22:27
Ответ дляSo_so
Ничего себе, хотя бы за 30)
А як пів країни із айфонами за 80 тисяч то не нічого собі?