Душка-свекрушка)))• Изменено 01 сентября 2025
Лишаю 12 річного на чоловіка, їду на два тижні
Потрібно вирішити питання по здоровʼю, їду з меншою дитиною (питання і у неї і у мене). Могла б і взяти старшого сина з нами, проте прийняла рішення, що йому прокататись в дорозі два дні в одну сторону, два дні в іншу, витратити купу коштів на проїзд лише для того, щоб не сидіти вдома.
Але зараз мене здолали сумніви: чоловік, на жаль, в готуванні практично нуль, цим питанням завжди займаюсь я.
Також чоловік навряд буде проводити час з сином. Він фізично буде поруч, але постійно в роботі (онлайн).
Ось прокинулась серед ночі і не знаю, чи вірно вчиняю. Можливо треба було взяти сина з собою? Чи, навпаки, нехай вчиться самостійності у свої 12 років ?
дожену і ощасливлю• 01 сентября 2025
Ответ дляsvetolino
Ніхто ще не вмер ні від фастфуду, ні від відсутності мами / квочки! Хай вчаться жити !!! В 12 років може і сам щось приготувати, це навіть цікаво. А з морозилки , тим паче. Дітей треба вчити. А як ваш чоловік жив до вас?😀😩😁
Ой, коллега 17-тилетнему еду подаёт, надолго уйти не может, он не поест сам (здоровый, если что,ттт). Многие женщины так себя ведут, чтобы мужики были полностью зависимы от них, им так очень нравится!
дожену і ощасливлю• 01 сентября 2025
Ответ дляНа границе
Що там 12 ррків. У мене колега не змогла лишити на тиждень 22 річного сина з чоловіком. Бо як де вони без неї, у сина іспити....
Знакомо
Небалувана Галя• 01 сентября 2025
Я лишала 12 і 9 років на два тижні - 5 днів жив дівер, потім няня і дідусь по черзі заходили. Ніхто не вмер.
Сільський ансамбль• 01 сентября 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Я просто раніше не лишала дітей взагалі ніде без мене (у бабусі і дідуся син ночував декілька днів, але це інше. Там бабуся і догляне, і погодує). І якось вони літали на відпочинок.
Розумію, що це лише мої «таргани», адже безліч матерів кудись їздять, лишаючи і набагато менших дітей, проте у багатьох чоловіки можуть і приготувати, і позайматися. А тут інша ситуація.
Звісно, голодним чоловік дитину не лишить, але все ж я переживаю, адже це буде у більшості фастфуд.
Все буде добре) Самостійності трохи навчиться. Достатньо дорослий, щоб без маминої опіки прожити 2 тижні. У вас син, майбутній чоловік і батько. Він повинен вчитись дбати про себе, щоб не бути битовим інвалідом в майбутньому.
Тріль!• 01 сентября 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Ви про себе?
Про вас, вы живёте со взрослым человеком, родили ему 2!!!! Детей и боитесь с ним подростка оставить- это как??? По теме- едьте спокойно, за неделю не умрут от голода и, если реально ,как вы описали, делегируйте мужу больше семейных дел
Кнопкотиць• 01 сентября 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Здається мені чогось, що син буде щасливий)
Радуга-дуга• 01 сентября 2025
В мене син минулої осені деякий час сам жив в чужій країні, я поїхала в справах, а чоловік несподівано потрапив в лікарню на операцію. Нічого справився, ходив у школу, їсти готував, йому сподобалось бути самостійним.
Сегодня не целуюсь• 01 сентября 2025
Ответ дляТріль!
Тут треба шукати інший підтекст.
Зазвичай це страх розбиття ілюзій незамінною і автора.
Вона вважає, що діти без неї пропадуть, що син і чоловік самостійно ні на що не здатні. Чоловік погоджується, бо зручно.
В тут вони зрозуміють, що і без неї не вмруть з голоду. Для квочок це найстрашніше
Вредняжка• 01 сентября 2025
Я залишала на 18 річного сина 6 річну доньку, нічого, справилися. Правда не на 2 тижні, а всього на 3 дні- але так сталося що мені потрібно було терміново їхати . Думаю у вас теж все буде добре
Замурмишка• 01 сентября 2025
Ответ дляМрії у вирії
Ему 12, и папа рядом, надеюсь вы тролль. Мой в 12 на 10 дней сам оставался, вообще сам дома
Надеюсь вы троль, а не автор.
Метелики на душі• 01 сентября 2025
От я завжди фігію з таких тем. Ви його відразу від цицьки відірвали, того чоловіка, чи як він до зустрічі з вами годувальницею неоціненною дожив то такий недієздатний? От люблять жінки чсв колихати, капець.
Метелики на душі• 01 сентября 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
Тут треба шукати інший підтекст.
Та вони і так це розуміють, але хто ж від обслуги відмовиться)))
Мрії у вирії• 01 сентября 2025
Ответ дляЗамурмишка
Надеюсь вы троль, а не автор.
Нет, у меня самостоятельные дети
Замурмишка• 01 сентября 2025
У меня муж водил в кафе дочку, Макдональдс заказывал, пицу.
Короче дочке понравилось))
Йосип_молодий• 01 сентября 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Навіть якщо це буде у більшості фаст фуд , нічого з ним не станеться за 2 тижні
Петриківна• 01 сентября 2025
Автор вы из мужа бытового инвалида сделали... Чаще уезжать нужно и детей с мужьями оставлять... Не умрут они без вас, вот поверьте, думаю наоборот больше общаться начнут и сами справляться с бытовыми трудностями. Сделайте им заготовки. Я своим сырники и блинчики с начинками оставляю на завтрак, тк это самое для них сложное время, бо сони и муж и сын, котлеты замороженные, крупы покупаю в мешочках, так им их варить удобней. Мясо они чудно научились готовить сами, ну или на крайний случай сосиски и тд. О варенниках, пельменях и другой похожей еде думаю ваш муж тоже понятие имеет. Так что не страдайте фигней, забейте им холодильник и уезжайте спокойно)
Не служанка• 01 сентября 2025
Это же каким бытовым инвалидом вы сделали мужа, если боитесь с ним подростка оставить...
Пацелуйнитуда• 01 сентября 2025
Автор, не хвилюйтеся і їдьте займатися здоров´ям, це ж не на відпочинок, він з вами теж буде без уваги, бо маєте важливіші справи. А чоловік і син нарешті навчаться заварювати чай, смажити яєшню і варити кашу. Можна зварити каструлю борщу, приготовувати і наморозити вареники-пельмені і т.д., вміти готувати елементарні речі - це життєво-необхідні навики, які дуже необхідні в житті, якраз нагода.
Пацелуйнитуда• 01 сентября 2025
Ответ длядожену і ощасливлю
А потім виростають ’побутові інваліди’, які собі ложку не можуть взяти, чи знайти їжу в холодильнику, навіщо завідомо так шкодити своій дитині.
Щебетушка• 01 сентября 2025
Мой в 11 сейчас может не много, но проживет- яичница, сосиски, пельмени, ЧАЙ, булочки, пицу купит, а если еще и безрукий папа будет-то макдональс, картошка жареная, сало, колбаса, горячие бутерброды.