Весотехник• Изменено 24 августа в 11:36
Дуже сваримось з чоловіком. Потрібна порада.
З чоловіком разом рік, зараз так вийшло що тимчасово на відстані і заради нього довелося трохи переїжджати + евакуювати літніх батьків які обоє хворіють, і за якими зараз догладаю лише я. Чоловікові потрібні часті зустрічі, що в мене все гірше виходить бо зустрічі треба все частіше, а я фізично і морально вже буваю дуже виснажена і сама вже трохи починаю хворіти та впадати в депресію, бо не маю нормально часу на відпочинок навіть фізично. Чоловік замість того щоб зрозуміти мене і робити хоча б короткі паузи давати мені час , тупо почав маніпулювати розлученням через це. Так і живемо. якщо у мене щось не виходить по зустрічам, він тупо влаштовує скандал починає говорити ну якщо так і ти нічого не тягнеш і не встигаєш, то давай розлучатися? Це все ну дуже вже ображає і робить боляче, адже його я дуже люблю і він це знає.
А вчора я сама винна що так сталося, але він знову почав погрожувати розлученням під час сварки і дуже мене вже цим допік, а мене немов струмов від образи на нього вдарило і я чомусь взяла і написала при ньому колишньому, про якого він знає і з яким давно все закінчено.
Знаю це вже погано, але от так буквально перше ліпше що прийшло тоді в гарячу голову просто написала типу Привіт, як ти? І все .
Тепер здається він дійсно збирається подавати на розлучення, дуже кричав і сварився зі мною, я у свою чергу намагалася вибачитися і сказати як є, що написала, щоб тебе позлити бо ти маніпулюєш розлученням кожен раз коли ми сперичаємось що до зустрічей і мені від твоїх маніпуляцій дуже боляче.
Він на це все звинуватив мене сказав що я тупа і не так зрозуміла його слова якось категорично їх сприйняла. От скажіть як бі я мала сприняти його слова що ’Ну у такому разі я більше ніколи в житті до тебе не приїду, шукай собі нового чоловіка’.
Невже я і справді це сприняла вкрай гостро чи ні?
До того ж перед цим у минулих сварках він вже говорив мені ’може тоді і справді давай розлучимось ?’
Зараз він навіть слухати мене не хоче більше та налашвтований на розлучення, і вважає те що сталось моєю зрадою.
Допоможіть як поговорити з ним? Чи він справді так сильно мене вже не любить, що буде розлучатися? Я не хочу бо насправді дуже сильно кохаю його, і ще вірю у те що можна буде все подолати. А що ви тут скажете про мою ситуацію? Може у когось було щось подібне?
Дон Пэдро• 24 августа в 11:37
по скільки вам обом років? якийсь сперматоксикозний у вас чоловік
а що буде, коли ви будете вагітна і раптом лікарі заборонять секс?
Гарнюнька• 24 августа в 11:41
Автор, він вже не знає як вам донести, що хоче розлучення.
Воно обом вам не треба.
Почемучечка• 24 августа в 11:41
одна я не зрозуміла , за що авторка свого чоловіка так сильно любить ? Погрожує розлученням
Та я б тільки зраділа
Та легко!• 24 августа в 11:42
Он вас не уважает и слышит только себя. Зачем тратить своё время и годы на недостойного человека?
Пік Антна• 24 августа в 11:43
Вы всего год живёте, а он уже 10 раз с вами разводится. И вы думаете дальше будет лучше.
Разводитесь.
Весотехник
• 24 августа в 11:43
Ответ дляДон Пэдро
Тож і я не знаю, казала йому про таке, нам по 29 обом. В мене мама лишилась у інвалідному візочку їй 65 років, потребує догляду і тато 69 років який допомага сильно з мамою мені але вже і сам потребує лікування, я тягну весь побут на собі + працюю, зараз додатково вчусь на курсах і чоловік оскільки він недалеко їздить пізно у вечері кожні 3-5 днів або на кожні вихідні до нас додму у містечко, розумію це круто що так виходить і він часто навідується але зачасту це нічні зустрічі і не просто родинні а ви самі все розумієте ((( а коли йому рано на роботу вони можливі тільки у машині бо ми ще і кошти економимо зараз...самі розумієте як усе це може втомлювати.
А ось чоловік не розміє і вирішив що найкраще що можна зробити це погрожувати розлученням щоб мотивувати мене зустрічатись частіше ((( Уявіть як мені то все боляче...
Мрію про пончик• 24 августа в 11:45
Людина не там проблему бачить. Вас не люблять-ось це проблема. І, слава Богу, що подає на розлучення, якщо Ви, звісно, не зібрались молодість змарнувати поряд з ним.
Телячі ніжноСті• 24 августа в 11:50
Автор, странная у вас семья. Муж однозначно с приветом. Не пойму почему вы вместе не живёте. Вам и 30 нет. Вы свою жизнь посвятили родителям. Вы так загнетесь скоро. Вам не стоит жить с родителями, желательно рядом , приходить помогать, так как жизни своей личной при любом муже у вас не будет.
Бентливуман• 24 августа в 11:50
Автор , діла не буде. Ви не сімʼя. Розлучайтеся і не марнуйте час.
Ну і жертву з себе не робіть, батькам допомагайте в міру, не треба жити їхнім життям
Дон Пэдро• 24 августа в 11:53
Ответ дляВесотехник
тут можу вам порадити тільки бром )
а серйозно, то якщо ви і справді дуже хочете зберегти таку ’сімʼю’, навчіться різним технікам орального сексу. Щоб швиденько 5 хв - і він задоволений назад собі поїхав.
Анонім Завгосп• 24 августа в 11:55
Проста порада, пишіть коротше. Наврядче комусь цікаво це повністю читати
Спасу мир• 24 августа в 11:57
Радуйтесь разводу с мужчиной,который вас не любит и что не с ребенком уже
КараПузовна• 24 августа в 12:03
А чого йому потрібно приїздити на ніч? Щоб пої.ся і все? Нехай 5 днів живе там де працює, в тоді на вихідних приїздить.Я взагалі не розумію чому вам їхати до нього . Він на роботі день, а вночі треба йому приємне робити , а ви не можете приїздити, так?
Він взагалі утримує сім´ю?
Мама Чели• 24 августа в 12:06
Так вообще не понятно где у вас семья
Просто перепихон со штампом в паспорте
Коплю на груди• 24 августа в 12:08
Ответ дляВесотехник
Значит как секс нужен так вы семья. А как содержать то что? Что за экономия денег и поэтому секс в машине? Он что ничего не зарабатывает?
Вам зачем такой супер-брак? Оно было по-другому? Как было когда вы встречались?
Личко Невеличке• 24 августа в 12:12
А почему секс в машине?
У вас однокомнатная квартира?
Капец, вы только год женаты, и такая хрень, и вы думаете, что дальше будет лучше??? Що це ще можна подолати??? А він хоче це долати, чи тільки ви?
У вас однокомнатная квартира?
Обстановщица• 24 августа в 12:12
Ответ дляВесотехник
Нафига вы замуж выходили, если няньчите родителей?
Вы х троль или реально такая невсебяка? После того, как человек говорит « давай разводиться если ты не…» единственный ответ может быть «да, давай, пошли подавать заявление». И идти и подавать на развод. Вы что хромая, косая, рябая и будете молиться на каждого встреченного вами мудака?
Ответ дляВесотехник
1) Это не папа вам помогает с мамой, а вы ему помогаете. Это его обязанность в первую очередь, а не ваша.
2) Муж у ваш инфантильный. Разводитесь сейчас, пока ребенка не родили.
3) Возможно муж присмотрел себе кого-то уже на месте, поэтому говнит с вами, чтобы довести вас до развода.
При любых раскладах: мужа - нафиг, от родителей сепарироваться. Вы работаете? Они получают пенсию? Сходите в собез, узнайте возможно ли какая-нибудь дополнительная помощ маме. Самой вам нужно отделяться от них, и искать себе нового мужа. С этим разводитесь чтобы он не говорил.
Личко Невеличке• 24 августа в 12:14
Ответ дляГитта Ягг
Любить вона його дуже сильно, шониясно....
Я такая - жду трамвая• 24 августа в 12:14
1. Якщо евакуація, то значить там було небезпечно. Тоді чому це заради чоловіка, а не заради власної безпеки?
2. Ви його вже давно дратуєте своїми обвинуваченнями і втомленністю, а тут ще колишньому написуєте.
Уявіть ваші почуття, якщо чоловік, якого ви ледве терпите, ще починає демонстративно волочитись за іншими бабами.
Ну і про що ви зібрались з ним говорити?
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Если он прям так едва терпит, то пусть на развод подает. А то как говнить, так он первый, а как хоть что-то сделать реальное - сразу у него лапки.
Я такая - жду трамвая• 24 августа в 12:21
Ответ дляAriervil
Он у нас не спрашивает советов, что ему делать. Сам решит.
А авторше я написала взгляд со стороны, а то она не понимает, как это все выглядит. И решать, конечно ей, но тут всем все очевидно, кроме нее.
Сладкий лимончик• 24 августа в 12:21
Автор, а зачем вам такой муж? Ну он же проблем только добавляет и ничего не решает. Он зарабатывает? Почему вы сексом занимаетесь в машине??? Вы себя на помойке нашли? Вы как бесплатный обслуживающий сексуальный персонал, обошлись штампом в паспорте.
Разводитесь. Он вас не любит, вы свою самооценку с таким мужчиной уже ниже плинтуса опустили.
Цвірінь• 24 августа в 12:24
Я не могу понять, почему не вместе живёте, но при этом у него много времени для встреч.
Какая причина ?
Кто от кого съехал ? Вы ещё и поближе к нему переехали.
Какая причина ?
Педиатор_я• 24 августа в 12:27
Ответ дляМрію про пончик
І навіть не те, любить-не любить. А те, що не розуміє, як тяжко бути дружині, доглядаючи стареньку маму. І в цих умовах попрікати тим, що дружина щось не встигає.