Мотористка• 01 сентября в 07:25
Ви любите митися?
Я терпіти не можу, коли мокра, для мене дуже неприємне відчуття. Одразу настрій падає, коли треба йти в душ. Випробування якесь
Кринжова баба• 01 сентября в 07:26
Люблю) ось годину як прийняла душ, сиджу, кайфую) що там можна не любити?))
40каградусная• 01 сентября в 07:28
не люблю, но приходится
тоже не нравится это ощущение себя мокрой, особенно волосы
котопёс• 01 сентября в 07:36
Не любила в старій квартирі .
Бо там вода то прохолодна то буде гаряча , не комфортно .
А ось в новій завжди йде тепленька і гарним напором.
+ в старій квартирі взимку і в міжсезоння дуже холодно було, і вийти з душа в дубарь - ще те пекло
А Я Самая Самая• 01 сентября в 07:43
Люблю мыться, купаться. Люблю ощущение когда я чистая. Мокрость меня совершенно не напрягает. А вот плавать в водоёмах я не люблю.
КлавдіяЧерепиця• 01 сентября в 07:46
Не знаю, летом нет ничего лучше прохладного душа, а зимой - горячая ванная с пузырьками. Идиллия)
Белочкой зови• 01 сентября в 07:52
Ответ дляА Я Самая Самая
А в чому різниця?
Що там не любити?
Удальонка• 01 сентября в 07:57
Ответ дляБелочкой зови
Скажіть ще, що ви плавати не любите
Было бы где...
В нашем селе нет таких приколов. До города далеко, до бассейна 2-3 маршрутки и куча потраченного времени.
Удальонка• 01 сентября в 08:01
Ответ дляБелочкой зови
А в чому різниця?
Що там не любити?
Напевно, у комфорті
Вода, це таке, а купа людей - інше.
Мотористка
• 01 сентября в 08:08
Тільки що помиоася, вискочила, як ошпарена, скоріше витиратися,для мене подвиг. Одразу настрій портиться, як думаю що треба мокнуть
Белочкой зови• 01 сентября в 08:18
Ответ дляУдальонка
Было бы где...
Шкода
Мотористка
• 01 сентября в 08:20
Ответ дляЯ така бойова
Люблю
И люблю ходить мокрая и высыхать
Як вам добре. Мені якщо треба зранку в душ, ще ввечері настрій портиться
ФсеСама• 01 сентября в 08:23
Митись-ок, а відчуття мокрої шкіри бррр.
Туди ж маски, маски-плівки. Крем на тіло.
дамаАмстердама• 01 сентября в 08:40
Люблю когда тепло. Зимой у меня в ванной +17 и вода плохо нагревается и я стараюсь мыться быстрее ибо это неприятно
Белоснежко• 01 сентября в 08:58
Душ принимать нравится, а вот голову мыть для меня каторга, хоть люблю когда волосы чистые, но мыть, сушить это мне тяжело, длинные волосы.
Техпаспорт на медузу• 01 сентября в 09:07
Я обожнюю воду, можу просто під душем стояти годину, ванну люблю приймати з сіллю, піною... Море люблю, мрію побачити океан...
Сижу_и_плачу• 01 сентября в 09:24
Життєво. Ще й холодно круглий рік навіть якщо одразу після миття кутаюся в халат
Леопардові панчохи• 01 сентября в 09:44
Обожнюю, можу двічі на день лежати в ванні, для мене це чистота, релакс і емоційне відновлення.
Леопардові панчохи• 01 сентября в 09:48
Автор, як часто ви миєтесь? Не боїтесь, що від вас тхне? Коментатори теж просто шокують. Не думала, що жінки можуть не любити митися.
Карма хамелеона• 01 сентября в 09:56
Ответ дляМотористка
Вообще полотенцем , кроме для головы не пользуюсь
Обожаю
Карма хамелеона• 01 сентября в 09:57
Ответ дляБелоснежко
По пояс , Дайсон 6 минут
Или сохнут в сеттер за час сами
Мотористка
• 01 сентября в 10:12
Ответ дляЛеопардові панчохи
Ненавиджу, для мене були мокрою каторга. Миюся через 2-3 дні. Не тхне не переживайте.
Це гідке відчуття бути намоченою, але треба.