Додекаэдр• 01 сентября в 08:33

Штат Флорида - в яких містах більш безпечніше жити біля океану?

І чому в Каліфорнії мало зелені, а у Флориді більше
Адже флорида ближче до екватору?
Попа как у Кардашьян• 01 сентября в 08:34
Значит такС, записывайте:
Мрію про космос• 01 сентября в 08:41
Naples- дорого багато, Sarasota- дорого, місце багатих пенсів, Marco Islan
Маю натхнення• 01 сентября в 08:42
Західне узбережжя Флориди більш небезпечне, бо урагани в 90% йдуть через Мексиканську затоку, тобто десь в районі Тампи я б жити точно не хотіла.
Зазвичай урагани рухаються з південного заходу по диагоналі на північний схід штату, тобто від Нейплза, Сарасоти, Тампи через Орландо, вище Дайтони Біч виходять на узбережжя Атлантики і потім вже північніше на Джорджію та Кароліни.
Нейплз ще не подобається тим, що Еверглейд поряд, а з трампівськими приколами щодо мігрантського Алькатрасу тепер стає ще менш привабливим.
Східне узбережжя спокійніше в плані природних катаклізмів. Максимум може вода на 30-50 см піднятися десь в низинах.
автор Додекаэдр • 01 сентября в 09:39
Ответ дляМаю натхнення
Тоді треба вибирати Маямі?
Маю натхнення• 01 сентября в 10:09
Ответ дляДодекаэдр
Тоді треба вибирати Маямі?
Це ж ваш вибір)
Я жила періодами в Маямі десь 2 роки, мені було важко через клімат. Але в Тампі не легше, там +- те саме.
Я б Джексонвіл вибрала - закони ще флоридські, ціни нижчі, клімат кращий.
Anna -cce9• 05 сентября в 14:23
Привіт)
трохи не по темі Флориди але ж підкажіть, будь ласка
Плануємо подорож по Каліфорнії порадьте де краще взяти авто в оренду в Лос Анджелесі.
Хочемо помандрувати по штату