Анонимус Я• 04 августа 2025
Хто об´їздив всю Грецію?
який пляж найкрасивіший? де бірюзова вода? чи є аналоги Міртосу , куди можна долетіти без пересадок?
дуже дякую
Личко Невеличке• 04 августа 2025
Для чого об´їжджати всю Грецію, там дуже багато островів , це не реально, можна зупинитися на декількох місцях і там просто відпочивати.
Мандолина Бу• 05 августа 2025
У Греції більше 1000 малих і великих островів, сумніваюсь, що хтось на всіх пляжах бував.
Вода бірюзова на багатьох, наприклад Крит, пляж Істро, вода точно такаж як і на картинках в інтернеті.