Там все розмивчато• Изменено 01 сентября в 10:22
Чи складно буде працювати?
Пропонують роботу торговельного представника. Товар - бензопили, культиватори, будівельне обладнання, зварювальне обладнання, електроінструмент. Як думаєте, чи складно жінці вивчити цей асортимент? Я раніше працювала з побутовою технікою, а тут ще треба буде збирати ці бензопили, мотокоси, культиватори. Ну і підіймати цей товар теж самій.
Там все розмивчато
• 01 сентября в 10:24
Ответ дляЦібаФу
Так вас же в ’Днипро м’ взяли на стажировку. Не прошли?
Яке ’Дніпро М’? Ніколи там не стажувалась
ЦібаФу• 01 сентября в 10:27
Ответ дляТам все розмивчато
Так так, і інші теми то не ваші. Але ж помилки та слош один. І яке збіговисько, що авториця циєї та інших тем зараз онлайн на сайті.
ПолБатона• 01 сентября в 10:32
Аналогічна тема була десь пару місяців тому.
СКЛАДНО!
Треба вчити і асортимент і принцип роботи і як збирати і як користуватися.
І треба не тільки вчити , а ще й ЦІКАВИТИСЯ цією темою трохи далі, ніж корпоративний курс
СКЛАДНО!
Детские_Будут?• 01 сентября в 10:40
Ответ дляdulenok
продавала запчасти для оборудования промышленного..Сначала сложно, потом нормально. Очень нравилось в тупик ставить ’всезнающих мужиков’, которые вначале разговора говорили ’ой, вы девушка. а можно менеджера-мужчину, который разбирается?’
давайте по честному - это редкость