Добро с Кулаками• 04 августа в 22:12
Ви б погодились на таку роботу?
Працюю менеджером з продажу в магазині інструментів: продаю садову техніку, компресори, зварювальне обладнання, насосне обладнання. Робота мені подобається, але часто піднімаю важкий товар, тому розглядаю і інші варіанти. Запропонували роботу теж менеджером з продажу, категорія товару: опалення, сантехніка, водопостачання. Піднімати тут вже не треба, так як є вантажники. Але це нова категорія товару для мене + потрібно бути і менеджером і касиром. Зп +/- однакова і там і там. Не знаю, чи міняти чи ні. Що порадите, бо я вже геть заплуталась?
ПолБатона• 04 августа в 22:18
Всегда поражалась знаниям девушек консультантов такой категории товаров )
Петриківна• 04 августа в 22:20
автор у меня магазин запчастей к машинам - менеджер женщина, и есть грузчик - упаси Бог чтобы женщина подымала тяжесть. Если вы подымаете 7 кг больше двух раз за смену - не стоит.
Давно без алко• 04 августа в 22:32
Ответ дляИМХОля
Я десь і місяць назад таку тему читала