Забрала і не сказала• 01 сентября в 13:21

Дочь хочет учиться и работать

Дочь 1 курс хочет учиться и работать. Мне кажется, что это слишком высокая нагрузка и она тогда не будет успевать нормально учиться. Вы были бы против?
Клевотница• 01 сентября в 13:22
Какая работа?
автор Забрала і не сказала • 01 сентября в 13:22
Ответ дляКлевотница
Какая работа?
В кафе
Клевотница• 01 сентября в 13:23
Ответ дляЗабрала і не сказала
В кафе
А условия,время?
Дівчина Гілмор• 01 сентября в 13:23
Коли вона випуститься і почне розсилати резюме, то стикнеться з тим, що вже повинна мати досвід від 2 років. З першого курсу може і ранувато, а от з курсу третього треба шукати
мимАпроходила• 01 сентября в 13:23
Моя работает параллельно с учебой. Учеба смешанная, есть и онлайн, и оффлайн.
18 мнеУЖЕ• 01 сентября в 13:23
Дивлячись, ким працювати. не всі ж роботи з 9 до 18. вона вже роботу знайшла?
і дивлячись, де вчишся. якщо мед або КПІ, то там треба вчитися, дійсно. а якщо якась академія менеджменту, то чому б і ні.
автор Забрала і не сказала • 01 сентября в 13:23
Я ей даю карманные деньги, но ей хочется покупать брендовые вещи
автор Забрала і не сказала • 01 сентября в 13:24
Ответ дляКлевотница
А условия,время?
После учебы, с 14-15 до 22
Розовые одуванчики• 01 сентября в 13:24
А я не хочу работать и учиться
черная мамба• 01 сентября в 13:24
Ответ дляЗабрала і не сказала
В кафе
Само ее рвение очень похвально! Похвалите! Пусть работает когда может.. берет нагрузку по мере возможности..
Шлях до зірок• 01 сентября в 13:28
Який ВУЗ?
Клевотница• 01 сентября в 13:29
Ответ дляЗабрала і не сказала
После учебы, с 14-15 до 22
Первые 2 курса это очень сложно. Она ни учиться нормально не сможет, и на работе будут проблемы. Ну и жить когдато нужно.
Я бы предложила вариант смен, например 1-2 дня в неделю, или через неделю. Естественно, никакой работы за 2-3 недели и во время сессий.
А лучше всего с 3 курса. Уже человек +- взрослый и учеба идет по накатанной.
Айболитная• 01 сентября в 13:30
Все таки 1-2 курс хай би ще тільки вчилася.
Але бажання похвальне)
Пилосмок працює• 01 сентября в 13:34
Ответ дляЗабрала і не сказала
После учебы, с 14-15 до 22
Навчання зазвичай до 14:20, поки вийдеш, поки доїдеш до роботи. А ще треба перекусити
Гигиенишвили• 01 сентября в 13:36
Нічого страшного. Втомиться - кине роботу, вона ж не збирається жити на ті гроші. А на 3 курсі все одно вже буде шукати підробіток за профілем, тож хай звикає працювати і вчитись.
Помилуйте мадам• 01 сентября в 13:37
Ответ дляЗабрала і не сказала
В кафе
Хай спробує. Але це й правда важко і на 1му курсі не завжди доречно
Помилуйте мадам• 01 сентября в 13:38
Ответ дляДівчина Гілмор
Досвід в кафе нікому не треба
Дівчина Гілмор• 01 сентября в 13:39
Ответ дляПомилуйте мадам
Досвід в кафе нікому не треба
Я й пишу, що шукати з курсу третього.
Оябунчик• 01 сентября в 13:40
Моя пішла працювати з 2 курсу універа, але працювала по спеціальності та зайнятість була десь 12-14 годин на тиждень, то було нормально.
На першому курсі, думаю, ранувато. Варто зосередитись на навчанні, знайомстві з преподами, на зароблянні репутації.
Нашли в капусте• 01 сентября в 13:40
Ответ дляДівчина Гілмор
Не в кафе ж, а по спеціальності
Оябунчик• 01 сентября в 13:41
Ответ дляЗабрала і не сказала
После учебы, с 14-15 до 22
Не потягне.
Дівчина Гілмор• 01 сентября в 13:42
Ответ дляНашли в капусте
Не в кафе ж, а по спеціальності
Я ж пишу з курсу третього. Коли вже і на практику кудись можуть взяти
Королева ганделику• 01 сентября в 13:44
Ответ дляЗабрала і не сказала
Не останавливайте
Пусть работает
Нашли в капусте• 01 сентября в 13:45
Зараз час коли є час для навчання, в його треба використовувати на повну. Якщо є вільний час краще вчити іноземну мову
Редисочка• 01 сентября в 13:58
Ответ дляНашли в капусте
100%. Знаю я таких природжених барист від бога: як працювала за 300$ в 17 років, так і в 27 працює за 300$. А можна було б вивчити іноземну і працювати на рядові посаді, за котру в нас платять 300$, отримуючи натомість 700$.
english book• 01 сентября в 14:11
Я работала и училась,но работала по специальности. Не полные смены и не каждый день. В моё время это было возможно.
english book• 01 сентября в 14:21
Иногда учеба+практика даёт огромное преимущество. Но это должна быть работа, исключительно работа по твоей будущей специальности
ХикориДикори• 01 сентября в 15:10
Люди… «за фахом»!!
ХикориДикори• 01 сентября в 15:11
Ответ дляЗабрала і не сказала
После учебы, с 14-15 до 22
Навчання в неї не буде. Хай сама вирішує, як бути.
Lacrimo• 01 сентября в 15:32
Мені мама заборонила, теж хотіла з 1 курсу. Я дуже шкодувала, потім було тяжко найти роботу, не то, що по спеціальності, а й взагалі. Дівчата опційно, по пару годин, хлопці обовʼязково мусять працювати. У мене правда була дуже складна спеціальність, така, що якраз на 1 курсі ще й лом було, а весь треш почався на 3. Також жалію, що чоловік не працював коли працювали одногрупники, теж потім мав проблему з пошуком роботи і з фінансами під час навчання. Батьки уже не тягнули фінансово , а молоді люди зустрічаються, нема за що морозиво купити навіть. Це дуже тормозить карʼєру потім, при чому не має значення яка була перша робота, головне щоб була.