Мао_Мяо• 25 июля 2025

Вступ на програмування, порадьте

Доброго дня, потрібна порада. Донька хоче поступати на інженерію програмного забезпечення. Наче потрапляє на бюджет. Але я проти, адже вона ніколи не любила математики, а її мабуть там багато. Наскільки багато таких точних наук на такій спеціальності, наскільки важко?
КоКоКоКоКоКо...• 25 июля 2025
Математики? ))) Там логика нужна. Это Вы вчера в Шевченко приезжали с двумя дочками?
Дама с заначкой• 25 июля 2025
Який ВУЗ?
Перемелица• 25 июля 2025
а как она смогла набрать высокий бал, если, как вы пишете, у нее плохо с математикой? может не так и плохо?
и что значит:’ я против’?
вы, как бы это сказать, первый тайм уже отыграцкий.ее жизнь. ей решать
Болтушка Му• 25 июля 2025
Потрібно дивитися навчальний план освітньої програми, порівнювати освітні програми в різних ЗВО, щоб побачити, де математики більше, а де менше.
Україна понад усе!• 25 июля 2025
Вона має право сама обрати, проти ви чи не проти
Королева Сарказма• 25 июля 2025
насколько много? ну практически все)) несколько видов высшей математики, несколько видов программирования, комп логика, физика, электронные цепи, дискретка, логика, птца, машинное обучение, алгоритмы и графы
а почему вы решаете за дочь, куда ей надо, а куда нет?
Не пириживай• 25 июля 2025
Ну я закончила и весьма успешно, поработала пару лет и поняла не мое, хоть и математика легко давалась. Тут не угадаешь.
So_so• 25 июля 2025
Такое бывает? ’Я против’..
автор Мао_Мяо • 25 июля 2025
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Ні, не я)
автор Мао_Мяо • 25 июля 2025
Ответ дляДама с заначкой
Який ВУЗ?
Львівська Політехніка
автор Мао_Мяо • 25 июля 2025
Ответ дляПеремелица
и что значит:’ я против’?
Вступний 180
Вона просто ніколи не любила точних наук
Хвилюються, як вона там буде вчитися
Перемелица• 25 июля 2025
Ответ дляМао_Мяо
Вступний 180
Хвилюються, як вона там буде вчитися
не факт, что вы хорошо знаете девочку. пусть поступает. молодец
Ушла и Пришла• 25 июля 2025
До чого тут ви. У неї , мабуть, вище 180 математика і любов тут ні до чого.
Капуста Маша• 25 июля 2025
вы серьезно ?
Я такая наивная• 25 июля 2025
Ответ дляМао_Мяо
Львівська Політехніка
Ну КБ 180 їй для бюджету вистачить, там багато місць буде. Моя донька ставитиме цю ж спеціальність туди ж 3-4 пріритетом.
Якщо ваша дитина хоче - допоможіть з репетиторами підтягнути пробіли поки є вільний місяць, нехай інтенсивно позаймаються. Чи ви переживаєте, що то не для дівчат? То дарма. Моя он сьогодні поїхала на екскурсію в УКУ, ото пічалька, це буде наш перший пріоритет) Хоча могла обрати будь-який бюджет.
автор Мао_Мяо • 25 июля 2025
Ответ дляЯ такая наивная
Я просто навіть не знаю, що підтягувати(
Я такая наивная• 25 июля 2025
Ответ дляМао_Мяо
Доволі багато репетиторів, які одночасно і шкільну математику викладають, і вищу, різні там дискретні, матаналізи і тд... От такого і знайдіть собі, а якщо паралельно ще й + програмування - буде супер. На різних репетиторських сайтах їх повно, головне попасти на хорошого, уважно вибирати. Я у вересні-жовтні планую, за потреби, свою таким репетитором підстрахувати саме з вишматом, бо зі шкільною проблем не було, фізматклас.
Лівий Локіть• 25 июля 2025
Ответ дляМао_Мяо
Львівська Політехніка
Ось тут усі предмети посеместрово
https://directory.lpnu.ua/majors/ikni/6.186.00.00/...
автор Мао_Мяо • 25 июля 2025
Ответ дляЛівий Локіть
Ось тут усі предмети посеместрово
Дякую
Поки що не грузить
Моя зі звичайної школи, в математиці не ас
Тому хвилююся, чи « потягне»
Лівий Локіть• 25 июля 2025
В ІКНІ дуже багато людей. І повірте, більшість із них не видатні математики чи програмісти, але ж вчаться.
СамавиховуюКота• 25 июля 2025
Ответ дляМао_Мяо
Дякую
Поки що не грузить
Тому хвилююся, чи « потягне»
Моя з філологічного класу пішла на інформатику)
Так, з математики був репетитор, але так, щоб компенсувати філологічний клас.
Рік провчилась, перейшла на 2й курс без хвостів.
Весела бджілка• 25 июля 2025
Ответ дляМао_Мяо
Вступний 180
Хвилюються, як вона там буде вчитися
У мене з математикою не дуже, а на екології, куди я поступала, була і вишка, і фізика, і статистика, і матмоделювання природних процесів.
Справилася, вивчилася, працюю за фахом все життя.