Сумка з негодою• 01 сентября в 17:10

Видели интервью Мозговой? Оказывается Пономарёв ее абьюзил!

А такой весь певец любви ,романтик ...
Перша леді колгоспу• 01 сентября в 17:59
Ответ дляМой_ужин
Ну чоловік же її,хотіла йому слави,але до таланту йому далеко
І вона вже такою муклою стала,вже зовсім неприродньо
Ага, на Свєту Базаренко схожа трохи
Ноу коммент• 01 сентября в 18:05
Ответ дляЖирафовое варьенье
Пономарев шикарно поет. Нахуа сейчас ворошить прошлое Мозговой? После стольких лет развода уже пох на бывшего...
теж так думала, поки не потрапила на концерт де він разом з Дзідзьо. Пономарьову ще вчитися і вчитися.
Ниф_ниф• 01 сентября в 18:26
Так давно відомо, що він бив своїх дружин. Друга дружина публічно відразу про це розповіла
пу_пугренчик• 01 сентября в 18:43
Та ладно!!!! Він ЇЇ? Та Мозгова лізе в скандал за скандалом. А виявляється що це не вона Аб`юзер, а він? Спочатку її звинувачують в зраді, потім знову інша людина звинувачує в зраді, потім вона звинувачує. Веселе життя у людини. Тільки от неможливо аб`юзить аб`юзера.
Пьяная вишня• 01 сентября в 19:34
Ответ дляСумка з негодою
Видите сколько влепили морд под нашими не лестными постами про Пономарева )))
пусть лепят,те кто не столкнулся с этим не поймут
Я тертий жук• 02 сентября в 21:43
Ответ дляСумка з негодою
Никогда мне не нравился ! Для меня певец одной песни .,голос на большого любителя,кто ему доверил , интересно,гимн наш петь ,як галушка во рту
якої пісні?