Укр_жіночка• 02 сентября 2025
Скільки ви отримуєте і ким працюєте?
Почну з себе працюю інженером, отримую 30 тис. Київ
Коштів не вистачає
а ким ви працює чи вистачає вам?
Коштів не вистачає
а ким ви працює чи вистачає вам?
Обижулька• 02 сентября 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Не знаю с кем вы общаетесь. В моем окружении есть сезонные ОРЗ максимум
С обычными людьми .
Соседи ,сотрудники ,знакомые ,друзья ,родственники, у всех минимум одно хроническое есть ,а часто и больше
ФруктЕщеТот• 02 сентября 2025
Ответ дляОбижулька
С обычными людьми .
Плохо. Надеюсь, что поправят здоровье(
Жинси на дитину• 02 сентября 2025
Ответ дляS.s.s.
Пенс від 33т
Редактору менше набагато. Нема редактору 33. Навіть в міненергетики еема редактору 33. А він по статучу вище пенсійного. Зп залежать від сімей посад, які увели ще 2роки тому. Редактор це 14 сім´я і зп пшмк
Блондинка в Шоколаде• 02 сентября 2025
Ответ дляingaryta
мы эту шоколадо мертветчуковскую методичку уже напамять знаем
А мы зелебобскую 🤣
буреЛОМКА• 02 сентября 2025
Ніким, пішла вчитися в 42, освіта вже третя. Але, мабуть, так вже себе й не знайду, бо все не те.
Хочу до діточок в дітбудинок, але там зп - сльози. А я хочу і для душі, і грошей в одному флаконі.
Зайканалужайке• 03 сентября 2025
Ответ дляMs. Любмая жена
2100 євро працюю на кухні
37,5 годин на тиждень
2100 це вже нетто чи брутто?
Ms. Любмая жена• 03 сентября 2025
Ответ дляЗайканалужайке
2100 це вже нетто чи брутто?
чистими, без налогів
до налогу 2350
Инста_Богиня• 03 сентября 2025
Ответ дляДевальвация
Великий потік клієнтів?
Я думала,що робота флористом легка
Серйозно? Прийняти поставку, зачистити винести мусор а після поставки це мішки,потягати тяжкі вази з водою і квітами, поміняти воду перемити вази,наробити букетів, догляд за кімнатними,після зміни 12 годин стоячи на ногах не чувствуєш вже нічого, а так да не тяжко
Девальвация• 03 сентября 2025
Ответ дляИнста_Богиня
Так це ж краще аніж сидяча робота
Девальвация• 03 сентября 2025
Ответ дляЖинси на дитину
Я класичну Філаделтфію. А не підробку. В нас 200. В Лондоні 80
Трошки дешевше
Жинси на дитину• 03 сентября 2025
Ответ дляДевальвация
Трошки дешевше
це не класична. а класична найдорожча
Где тут 0?• 03 сентября 2025
Ответ дляЖинси на дитину
літ.редактор.45 тис.Київ.
Я також літ.редактор, зараз шукаю якраз вакансії. Ну немає таких зарплат, хто знає, правда, де ви працюєте... Я редактором пропрацювала скрізь, і в науковій сфері, і в приватній... таких грошей не бачила
Жинси на дитину• 03 сентября 2025
Ответ дляГде тут 0?
на держслужбі є. приватне навіть не розглядаю і не розглядала ніколи.. колишня співробітниця на держслужбі зараз має навіть більше. справа не в редакторі,а в місці ,де працюєш. зп є. навіть по 70-80 тис.грн. це точно.
Жинси на дитину• 03 сентября 2025
Ответ дляГде тут 0?
і ще,місця з високими зп не виставляються в інеті. Мене знайшли ейчари. Вакансій в неті з цієї організації не було жодної. зараз ейчари самі підбирають персонал, щоб не розгрібати купу непотрібних резюме. така практика вже давно. Це мені самі вони і говорили. а те,що виставляється,зп мала.
Рогнеда Карповна• 03 сентября 2025
Ответ дляДевальвация
Дивно,а ставка ,як у медсестри
Ну, есть ещё меньше
Чижик Пижик• 03 сентября 2025
Ответ дляМошей ницца
А бухгалтеры оказываются имеют норм доход
Таку зп мають тільки ті бухгалтери, що багато знають і вміють
Просто рядовий бухгалтер стільки мати не буде ніколи
Кудрі кручу сама• 03 сентября 2025
Ответ для175см55кг19лет (она)
це ви з дома працюєте? а який графік?
Так з дому з 9 до 19:00 і одна година обіду , якось так
Мусик Пусик• 03 сентября 2025
Репетитор з математики. В місяць виходить трошки більше, ніж праця у школі: 12-18 тис. Але навантаження меньше і батьки всі виховані.
Барон Майгель• 03 сентября 2025
Ответ дляЯнка-угомонись
Нет, потому что я не знаю сколько тратят дети, например. Я не знаю сколько тратит муж и тд.
За сегодня знаю что у меня планируются такие траты:
Помощница по дом, думаю она будет убирать 6-7 часов, значит это 60-70 евро.
Маникюр и педикюр 120 евро
На обед меня дома не будет, не знаю кто что планирует заказывать. На ужин выйдем куда-то, в среднем это 150-200 евро.
Планирую еще заехать в супермаркет, не знаю сколько потрачу, но думаю немного.
Маникюр и педикюр 120 евро
Читаю ваш коментарий и отчетливо проглядывается классический ’Синдром провинциала’) это такой термин в клинической психологии, когда человек который всю жизнь пас коз (например), и внезапно попав в новую более высокого уровня среду, - начинает переживать крайне завышенную воспаленную самооценку. Чаще всего это проявляется стремлением навязчиво продемонстрировать свой ’успех’, иногда даже с чувством превосходства над другими.=)
Вибачте нічого особистого просто думки вголос)
Янка-угомонись• 03 сентября 2025
Ответ дляБарон Майгель
Это исключительно Ваши фантазии)
Доречі, що говорить психологія про тих хто висловлює думку, яку не питали?
Багиня• 04 сентября 2025
Ответ дляУкр_жіночка
якщо не таємниця, що у вас за додатковий дохід?
Нерухомість, куплена ще до шлюбу, виплати на дитину від держави (має вроджене захворювання, але без інвалідності)
175см55кг19лет (она)• 05 сентября 2025
Ответ дляМусик Пусик
Вітаю, яка вартість заняття і які класи вчите?
Мусик Пусик• 05 сентября 2025
Ответ для175см55кг19лет (она)
Від 400 до 650 грн/год. 4-10 класи. В цьому році (навчальному) ще ціни не підіймала.
А Вас який клас цікавить?
175см55кг19лет (она)• 06 сентября 2025
Ответ дляМусик Пусик
А Вас який клас цікавить?
7, алгебра і геометрія