Чарочка діда• 02 сентября в 19:18
Не вмію відпочивати
Мабуть, посилена тривожність. Що от постійно треба щось робити. Хоча б в кіно сходити, якщо вже вихідний. Чи на масаж, якщо відпустка
а ще краще щось повчити, щось зробити
Але ця біготня, коли весь час розписаний і треба ще - якось не дає відчуття відпочинку. Коли просто цілий день дозволяєш собі нічого не робити
Як ви відпочиваєте і як навчитись відпочивати?
а ще краще щось повчити, щось зробити
Чарочка діда
• 02 сентября в 19:19
Від мене вже навіть чат жпт втомився. перекладає файл уже годину
тому щоб його не відполікати - поговорю з вами =))
ХтоЯкщоНеЯ• 02 сентября в 19:31
Я могу всю жизнь лежать на печи и ничего не делать, это моя природа)) так что мне сложно вас понять))
Чарочка діда
• 02 сентября в 19:35
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
я би так змогла при умові, що в мене пару мільйонів на рахунку =)
ХтоЯкщоНеЯ• 02 сентября в 19:38
Ответ дляЧарочка діда
При чём тут деньги? Вам кто-то платит за поход в кино или на массаж? Вы утомляетесь бесплатно)) Я работаю, хоть и дистанционно, но часы считаю, чтобы пойти уже заняться ничегонеделанием) Так же как и большинство других людей, работают вынужденно, и мечтают раз в год уехать тюленить на пляже на олл инклюзив)
Чарочка діда
• 02 сентября в 19:44
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Ну мені здається, що варто корисніше час витрачати, а не тюленити
вік уже не той, щоб гроші тратити. Бажання працювати все менше
Чарочка діда
• 02 сентября в 19:48
Ответ дляБлакитна устриця
А що вам не йметься і нащо та біганина?
не знаю. може просто не вмію розслаблятися
Блакитна устриця• 02 сентября в 19:48
Ответ дляЧарочка діда
То ви бігаєте безкоштовно?Не можу зрозуміти,крос?Бо по масажам треба гроші.
Чарочка діда
• 02 сентября в 20:10
Ответ дляБлакитна устриця
чого ж безкоштовно
це була моя спроба відпочити
але в результаті я щось не відчуваю відновлення і ентузіазму
це була моя спроба відпочити
ХтоЯкщоНеЯ• 02 сентября в 22:18
Ответ дляЧарочка діда
Витрачайте. Жизнь пройдёт как трехминутная песня, а вы ничего в этой жизни и не видели и не отдыхали.
Чарочка діда
• 03 сентября в 07:39
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
ну при постійному двіжняку не може бути ситуація, що я нічого не бачила
з відпочинком таки є проблема, про це й тема