Не пириживай• 02 сентября в 22:02
Вы пойдете в укрытие с детьми с вечера? На каникулах
было не критично даже, если зря сходили и нормально не поспали....А сейчас детям выспаться бы перед школой. Поэтому если сейчас идти, то завтра школу пропустить однозначно.
Kot_v_meshke• 02 сентября в 22:03
Ответ дляЛеди_на_драндулете
У вас вже канікули?
«На каникулах было не критично»
Не пириживай
• 02 сентября в 22:03
Ответ дляЛеди_на_драндулете
У вас вже канікули?
Вам вже спати пора, ви втомились.
Прибираю щодня• 02 сентября в 22:04
Я купила 2 розкладачки і віднесла їх в укриття, будемо брати подушку і покривало, і спати. Але у нас укриття це наш підвал, це новобудова, там літий бетон. Нам у двір шахед прилетів, вибило вікна, двері міжкімнатні, більше не ризикую
Леди_на_драндулете• 02 сентября в 22:04
Ответ дляНе пириживай
Вам вже спати пора, ви втомились.
Правда?
Ну після того,як ви писати навчитеся 😂
Прибираю щодня• 02 сентября в 22:05
Ответ дляКоплю на груди
Дивлячись де ви, якщо Київ - треба йти.
Ми в Одесі, як бачу заходять шахеди, то йдемо відразу. Бо тварі бʼють по будинках завжди (
Не пириживай
• 02 сентября в 22:05
Ответ дляКоплю на груди
Дивлячись де ви, якщо Київ - треба йти.
Та Київ :(
Коплю на груди• 02 сентября в 22:06
Ответ дляПрибираю щодня
То є так, найкрасивіше місто наше розбивають, підара....
Бабуся мороз• 02 сентября в 22:06
Нема укриття.
Біля будинку воно є, але 4 рік війни - необлаштоване і закрите на замок
Прибираю щодня• 02 сентября в 22:07
Ответ дляКоплю на груди
Ідеш по місту і усюди наслідки прольотів 😭. А зранку всі прокидаються і місто живе. Х@р їм, а не Одеса. У мами у дворі бабці, для них путін був ікона, зараз кожна з них скаже хто ху@ло.
Аноним ФЕЯ• 02 сентября в 22:09
Ответ дляНе пириживай
Вам вже спати пора, ви втомились.
Ви б навчились вірно висловлюватися !
Прибираю щодня• 02 сентября в 22:09
Ответ дляБабуся мороз
Нема укриття.
Тут реально злість бере, на марафон є гроші, на національний кешбек є, на вовіну 1000 є, а на укриття немає((() вже в кожному дворі повинно бути, але…
Не їм після шостої• 02 сентября в 22:09
Ответ дляБабуся мороз
Нема укриття.
Є ж інші. Паркінги у новобудовах, є ж поруч новобудова?
Коплю на груди• 02 сентября в 22:09
Ответ дляПрибираю щодня
Усюди так, всі прокидаються і живуть, диву інколи дивуюсь. Каву спокійно пьють ,або їдуть по склу від вітрин, і я тоді вдихаю це повітря і розумію що живу....
Аноним ФЕЯ• 02 сентября в 22:10
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Правда?
Ну після того,як ви писати навчитеся 😂
Згодна !
Бабуся мороз• 02 сентября в 22:10
Ответ дляНе їм після шостої
Нема таких поруч :(
Є поруч лікарня, але просять не приходити з будинків, бо перевнено пацієнтами
Не пириживай
• 02 сентября в 22:11
Ответ дляАноним ФЕЯ
Ви б навчились вірно висловлюватися !
А що не так?
Прибираю щодня• 02 сентября в 22:11
Ответ дляКоплю на груди
У нас немає вибору. Вони хочуть нас вбити, а ми всупереч всьому живемо. Дай Бог нам сил вижити в цьому всьому
Милота• 02 сентября в 22:11
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Правда?
Ну після того,як ви писати навчитеся 😂
Интересная у вас позиция: если позориться, то до конца😂😂😂
Не їм після шостої• 02 сентября в 22:12
Ответ дляБабуся мороз
Нема таких поруч :(
А школи? У кожній школі є
Гірчинка• 02 сентября в 22:12
Ответ дляВилами по воде
Тому що сон - це важливо.
М-да. Вопросов больше не имею.
Бабуся мороз• 02 сентября в 22:15
Ответ дляПрибираю щодня
Уявіть, що воно реальне, по всіх стандартах. На початку війни сусіди вичистили, облаштували, принесли обігрівачі в кімнату з дітками і тут бац - борг за світло по комерційному тарифу 30 тис. Мало того, в укриття знайшовся власник. Борг висить досі. Там облаштувалися бомжі, все п@х&рили, діти вікна побили.
Дурдом.
Бабуся мороз• 02 сентября в 22:16
Ответ дляНе їм після шостої
А школи? У кожній школі є
Нема там укриття, підвал
Прибираю щодня• 02 сентября в 22:18
Ответ дляБабуся мороз
Дурдом.
Жесть. У нас укриття навіть не знаю за ким площа. В сусідніх секціях комори, а в нашій суцільний простір, витрата світла у нас в тарифі з утримання будинку. Прибирання там робить управляюча компанія і ми теж його оплачуємо в загальних платіжках.