СкрипяСердцем• 01 сентября в 17:51

З садочка забираю в обід а не вввечері.. жалкую дитину

Мені здається шо йому буде погано без тата і мами цілий день
Тому і вожу з 9-13 в садок
А потім забираю старшу із школи і малого із садка
Але мене всі питають чому не на весь день ходить? Приватний садок 12 дітей в групі
Залетна Я тут• 01 сентября в 17:52
Правильно. В школу тоже не пускайте, а потом на работу
Астоновитесь!• 01 сентября в 17:52
Не всі вас питають, не придумуйте
Аноним ФЕЯ• 01 сентября в 17:52
Бо в дитини тривожна мати, тому і не цілий день.
Жена сантехника• 01 сентября в 17:52
Зачем эта ценная информация окружающим?
Мона Лиза• 01 сентября в 17:53
не пускаю сына на работу, жало малыша будить рано утром, пусть поспит до обеда
nutty• 01 сентября в 17:53
Я вас не питала
Фізик-ядерщик заочно• 01 сентября в 17:53
Вот прям всем это интересно, разве что бабушка раз спросила и все.
Отчебучкина• 01 сентября в 17:54
Вас тут це ніхто не питав, а ви вирішили це повідомити. Впевнена, що так і в реальному житті маєтесь дурью.
So_so• 01 сентября в 17:54
Мне знаете что напомнило, блоггер с 10 подписчиками и меня завалили вопросами)
мадамГрицацуева• 01 сентября в 17:54
Делайте так,как Вам удобно.Если ребенок не истерит в садике,то можно и до 17 оставлять.Или Вы не хотите бегать туда-сюда?
Чемна панночка• 01 сентября в 17:55
Зачем ребенка в садик водите? Ему же плохо и грустно.
Мона Лиза• 01 сентября в 17:55
думаю, что спрашивает свекровь, т.к. ее сын за садик платит, а мама жалеет ребенка и не водит
Вумна, аж страшно• 01 сентября в 17:56
Купіть собі медаль ’мама року’
Відірву та викину• 01 сентября в 17:56
А пол дня ему нормально без мамы и папы? Не водите вообще.
А я нівроку• 01 сентября в 17:56
Я так же делала , двое детей . Все ок
Позже уже когда дети подросли и сами хотели остаться - оставляла
КартаБезКомиссий• 01 сентября в 17:58
А папа у вас дома целый день ?
БезПаспортаНеПродаю• 01 сентября в 18:00
А потом из-за таких странненьких, как вы, нет мест для малышей, чьи дети действительно нуждаются в садике, у которых родители работают с утра до вечера, и им некогда дурные мысли по голове гонять
Вредняжка• 01 сентября в 18:02
Ну і нормально. Яка кому різниця.
Тут писала колись одна нащо ви в 17 забираєте, якщо садок до 19 працює.
Тобто якби працював до 21, то так дитина і сиділа б там
Якщо є можливість, то чому б незабрати і в 13, якщо в кайф з дитиною час проводить.
Бо більшості аби спихнуть і на довше
Інша справа, що оплачений у вас цілий день
всемВсёИмного• 01 сентября в 18:03
Я з 8 до 14 вожу в садок,а можу з 6.30 до 17. Надовше буде ходити коли сам так хотітиме або буде велика необхідність,а поки її немає) Ну і не тільки я так роблю,багато батьків забирають раніше. Якщо є час і бажання бути з дитиною,то чому ні? Залишати малу дитину у садку по 10 годин як на мене жорстоко. Школа то вже інше.
Белоснежко• 01 сентября в 18:08
Роблю так, як мені зручно і як хоче дитина, ні в кого дозволу не питаю.
Свідок Перемоги• 01 сентября в 18:10
Ответ дляЖена сантехника
Зачем эта ценная информация окружающим?
А белое пальто выгулять? Вот те у кого дети полный день - кукушки, а она - мать года. На каком же еще поприще будут самоутверждаться такие как автор?
ВундерКИНГ• 01 сентября в 18:16
У мене дитина не спала вдень, лягала ввечері до 20.00, тому забирала перед сном вдень. Дитині зараз 11 років, згадує це як гарний спогад, що забирали раніше
Весняний Марафон• 01 сентября в 18:43
Моя не ела и не спала в саду, поэтому все 3 года ходила до 12, ничего страшного.