Зоркая Зорро• 22 августа в 21:39
Вам достатньо часу вдома, який залишається після роботи?
Із урахуванням того,що вночі ви спите
По суті це пару годин від роботи до сну,а потім вранці після сну знову робота,крім двох вихідних
Ух яка ж Я• 22 августа в 21:41
Все пізнається в порівнянні. Зараз достатньо, бо в мене є пару годин. Раніше і спати часу толком не було.
Дідова баба• 22 августа в 21:43
Зараз мені до роботи іти 7 хвилин. А до війни 45 хвилин службовим автобусом. Зараз часу достатньо
КлавдіяЧерепиця• 22 августа в 21:45
Чем старше становишься, тем больше принимаешь, что сон - лучшее времяпровождение после работы.
Я раньше могла не спать до 2-х часов ночи, потому что хотела посидеть в интернете, и вставала на работу в 6 часов.
Сейчас же я прихожу, ужинаю, часик в на зависание в интернете и на боковую. И наконец я стала достаточно отдыхать
Ответ дляКлавдіяЧерепиця
Если все тихо , я просыпаюсь среди ночи и смотрю в телефон, а вдруг что-то летит , а я проспала (
КлавдіяЧерепиця• 22 августа в 21:51
Ответ дляLike-995b
Я обычно сплю как убитая. Не слышу ничего и никого, разве что когда начинает летать, а я еще не сплю, ито не часто такое бывает
Зоркая Зорро
• 22 августа в 21:52
Ответ дляКлавдіяЧерепиця
А справи вдома на кшталт прибирання, прання та миття посуду і щей готувати вечерю?
КлавдіяЧерепиця• 22 августа в 21:54
Ответ дляЗоркая Зорро
У меня есть муж, если я поздно прихожу с работы он делает все сам. И ужин, и уборку и посуду. Его рабочий график ему позволяет, мне мой нет)
Зоркая Зорро
• 22 августа в 21:56
Ответ длятяжкаялюдина
Я сейчас живу за границей, робочий день с 8 до 14, хватает
А ким працюєте?
Зоркая Зорро
• 22 августа в 21:56
Ответ дляКлавдіяЧерепиця
Він віддалено працює?
КлавдіяЧерепиця• 22 августа в 21:58
Ответ дляLike-995b
Вы как моя сестра) за всю войну пару раз просыпалась от баллистики, и на другой бок
Я считаю что это моя психика так бережет меня от всего этого стресса, и благодарна ей за это. Когда начинается трешняк я как раз ухожу в глубокий сон
тяжкаялюдина• 22 августа в 21:58
Ответ дляЗоркая Зорро
А ким працюєте?
Обычный мастер на производстве
6 часов это обычная смена. Офис чуть дольше, до 15 часов
Все питаю зарання• 22 августа в 21:59
ха, у мене взагалі всі вечори зайняті.
3 рази на тиждень фітнес, 2 рази - гідромасаж (борюсь з целюлітом). плюс сітки плету (це моя медитація). коли випадає вільний вечір, я прямо офігєваю)))
але я можу з роботи о 17:30 змиватися. і на 18 уже займатися своїми справами.
Ответ дляКлавдіяЧерепиця
Мой муж также. Мы кричим шахед над домом , ракеты летят , взрывы и зарево- он только громче храпит ..не понимаю , я так не могу
Наверняка• 22 августа в 22:05
Мне хватает, но я работаю 3-5 часов в день + быт (в основном уборка, готовка только самое простое) + дочке 4 года (собрать куда-то, почитать, повести время, отвести в садик или на занятия). Так хватает время и на работу, и на дом, и на обучение/спорт и на общение или просто поваляться
На работе с 9 до 18 не работала никогда, но думаю, что тогда точно бы убирала быт полностью
На границе• 22 августа в 22:28
Ответ длятяжкаялюдина
Обычный мастер на производстве
А в якій ви країні якщо не секрет?
Хлопаю ресницами• 22 августа в 22:41
Недостатньо.
І сон, нс жаль, недостатній.
Бо після роботи потрібно і їсти приготувати, і собі пииділити час, зарядку зробити - це десь година, прийняти душ, помити посуд, почитати. Лягаю о першій.
І сон, нс жаль, недостатній.
50 робочих годин в тиждень нічого не встигала. Спала скільки потрібно було, готовила просту їжу і майже толком не прибирала. Найгірше - це уроки, бо там поки не допишеш - по 5 годин кожного дня( а у мене всього 3 було вільних на все. Вважаю, жінка просто не може працювати так щоб було вільні тільки 3 години в день на все, бо нічого не встигнеш, якщо живеш не сама і все мусиш прибрати, приготувати і уроки зробити. Дехто жертвує сном, я ні, що не встигаю - посилаю прямим текстом! Моїх 8-9 годин я беру гарантовано. Мені б робота на 4-5 годин , можна 5 дневка - саме воно, а краще по 7 4 дневка.
Все питаю зарання• 23 августа в 07:24
Ответ дляLacrimo
о боже, уроки(
згадую, як страшний сон)
слава богу, це вже все позаду. я й репетитора наймала, щоб цим не займатись і з дитиною стосунки не псувати.
згадую, як страшний сон)