Астановитесь• 02 сентября в 22:41

Не платять зп

Моя сестра живе в нашому рідному селі. Там з роботою проблеми, вона працює кухарем в місцевому ресторані. Працює рік, але за минулий місяць їм відмовились платити зп, бо у власника якість проблеми і всі його гроші пішли на вирішення цих проблем. Персонал офіційно не працевлаштований, якось і не знаю що їй порадити. Що б Ви порадили?
Налогообложу• 02 сентября в 22:43
Пусть продуктами берут и организовывают завтрак, обед, ужин семьям своим на работе за счет работодателя раз у него так дела обстоят
Ясамаякрасивая)• 02 сентября в 22:44
Уходить
Ух яка ж Я• 02 сентября в 22:44
В податкову лист відправити.
Дама_с_караваем• 02 сентября в 22:48
Їхати і шукати роботу з офіційним працевлаштуванням на підприємство, яке надає бажаючим гуртожиток. Можливо, в обласний центр, із якого ходить транспорт до села, щоб вашій сестрі було зручно двічі за кожен сезон приїжджати додому та брати у гуртожиток речі по погоді.
Коли заробить грошей, знімить собі квартиру у тому же місті.
Якщо власник того ресторану визнає себе банкротом, то взагалі нічого не поверне за минуле і за майбутнє, якщо ваша сестра залишиться в нього працювати. Тут вже жареним пахне. Не треба більше працювати на нього. Якщо виплатить минулі борги - то вже добре буде.
Треба шукати іншу роботу.
Або до Німеччини поїхати на пособія.
Якщо не секрет, у якій області України ваша сестра живе?
Божа кульбабка• 02 сентября в 22:49
Как минимум спросить, есть ли продукты в доме сейчас
Тюрюнь_Тюнь• 02 сентября в 22:50
Ответ дляУх яка ж Я
В податкову лист відправити.
И заодно пусть такие работнички заплатят все налоги, которые они скрыли, получая зп в конвертах. Надо ввести уголовную ответственность и работодателю и работникам, которые участвуют в этих мошеннических схемах.
автор Астановитесь • 02 сентября в 22:51
Ответ дляБожа кульбабка
Я вже це давно зробила. Тут в іншому питання
Гуляю босоніж• 02 сентября в 23:00
Ответ дляАстановитесь
в чем вопрос? - работают не оф-но - значит у него по факту и кафе того нет! хочет - платит- хочет не платит - такие дела - брать натурой - может еще и заяву накатать за кражу!
Алгонавт• 02 сентября в 23:33
Ответ дляАстановитесь
Переезжать и искать на новом месте работу. Какие перспективы видит ваша сестра в этом селе?
Чарівна патика• 03 сентября в 02:03
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Підтримую.
Свій варік• 03 сентября в 02:10
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
У працівника є податковий агент (працедавець), він і відповідає за сплату податків
Свій варік• 03 сентября в 02:16
В мене свекруха була у такому становищі, працювала в дитячому садочку, скоротили, з села до міста автобус тричі на тиждень, їздила на три дні до дочки у місто, працювала кухарем у ресторані, по 14 годин зміна, платили аж 300грн, коли не заплатили третину від заробленого, плюнула, приїхала до нас: перші два місяці я заплатила за квартиру, гроші в неї були свої на життя, після приїзду за чотири дні влаштувалася у супермаркет на випічку, отримує офіційно 19-20тисяч чистими, графік по 12 годин, але 4/2, важко, але вона дуже задоволена