Шальная коклетка• 06 августа в 21:29

Як мені на таке реагувати? Ситуація з мамою.

Мама вдова, пенсіонерка. Пенсія мізерна, щось 4000 грн +-. Максимально допомагаю всім чим можу зі своєї зарплати.
Пересилаю посилки з продуктами кожен місяць. Так от що вона робить і часто, не їсть сама, а роздає це все своїм родичам (тьоті, сестрі, племінникам яким під 50 років і які працювати не хочуть, бо в них залежності). От як на таке реагувати?
Сварилася, просила. Єдиний вихід не пересилати ці посилки.
Але ж, чому в неї цей комплекс рятівника? Вже ж не дівчинка, а доросла зріла жінка.
Якщо що, то нам з родичів не допомагає абсолютно ніхто нічим.
So_so• 06 августа в 21:30
Оплачивайте её комуналку
Оч@ров@Шк@• 06 августа в 21:30
Ответ дляSo_so
Оплачивайте её комуналку
та напевно там субсидія
Prervana• 06 августа в 21:30
Не пересылайте. Помогайте иначе. Оплачивайте коммуналку, оплачивайте анализы/медобслуживание
Джага-джага• 06 августа в 21:31
Да оплата коммунальных и пополнение телефона
Оч@ров@Шк@• 06 августа в 21:31
А поговорити з тими родичами і сказати, що якщо вони будуть брати продукти, то ви їм ротяки їхні ненажерливі порозриваєте не можна?
автор Шальная коклетка • 06 августа в 21:32
Ответ дляSo_so
Оплачивайте её комуналку
Я оплачую
Ответ дляОч@ров@Шк@
та напевно там субсидія
Немає субсидії
Ответ дляДжага-джага
Це я роблю
Дідова баба• 06 августа в 21:32
Дивіться, ви відсилаєте їй щось і це ваша ініциатива. І все!!! Вона власниця того, що отримала і робить з цим те що вважає за потрібне, і це її ініциатива.
Або змиріться з її рішенням, або прийміть своє інше.
Привіт з ботойбіччя• 06 августа в 21:33
Ответ дляШальная коклетка
Я оплачую
Ну, и все, 4000 на еду ей хватит, раз ваше раздает, значит ей не очень оно и надо
автор Шальная коклетка • 06 августа в 21:33
Ответ дляОч@ров@Шк@
Я якось мамі просто на словах сказала, а ’я подзвоню і спитаю, чи не стидно їм від тебе це брати’. На що мама відповіла, що вона сама пропонує. Якесь замкнене коло.
Чи це вже в мене комплекс рятівника?
автор Шальная коклетка • 06 августа в 21:35
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Знаєте, я хотіла як краще, якусь якіснішу ковбасу, чай, каву, сир, олію, цукерки і інше. Щоб якісь вітаміни їла.
А не щоб це все майже йшло іншим.
Привіт з ботойбіччя• 06 августа в 21:37
Ответ дляШальная коклетка
А не щоб це все майже йшло іншим.
Ну, ей это не нужно, даже если у нее с головой не ок и за счёт этих раздас она хочет завоевать их расположение, это не ваша проблема, лучше больше детям своим купите или сохраните деньги им на учебу.
автор Шальная коклетка • 06 августа в 21:38
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Я вже думала про це, що як ото вона ніби купляє їх прихильність. Іноді навіть якісь маленькі суми грошей дає...
So_so• 06 августа в 21:40
Ответ дляШальная коклетка
А Вы её часто навещаете? Может ей одиноко и так она их удерживает?
Кинг-Конгша• 06 августа в 21:41
Автор, она просто ищет семью., общение.
Щастя-здоровля• 06 августа в 21:42
Все латиносы так живут. Собирают целым кланом на отправку сына в европу. И он каждый месяц шлет посылки и на карты всем братьям-сватьям.
автор Шальная коклетка • 06 августа в 21:42
Ответ дляSo_so
Ми живемо в різних областях. Разів 5 на рік точно навідуюсь. І коли приїжджаю, то на 2-3 тижні мінімум. Я працюю віддалено, тому так довго в неї і затримуюсь.
Папина дочка• 06 августа в 21:45
Ответ дляSo_so
Оплачивайте её комуналку
тогда она со своих денег будет кормить племянников.

автор, ну раз она отдает продукты, значит денег ей хватает
волосатое стекло• 06 августа в 21:45
Ответ дляШальная коклетка
Капець, і стидаються, беруть?
Катастрофа• 06 августа в 21:45
Ответ дляШальная коклетка
Чи це вже в мене комплекс рятівника?
Конечно у вас
Бабка-байкерша• 06 августа в 21:45
То вона випєндрується серед інших. Вона значима! ЇЇ бачать! До неї звертаються!
Библиотекарь• 06 августа в 21:46
Так а чого субсидії нема? Ви там зареєстровані?
От коли ви з нею, то готуєте й балуєте. Решту лише комуналка і ліки. Крапка
Тихомандражная• 06 августа в 21:47
Ответ дляPrervana
Не сильно помогает. Моей бабушке оплачивали коммуналку, так она сама не ела почти, а свою пенсию тратила на оплату коммуналки сыну-алкоголику и его кобыле, это неизлечимо
Тихомандражная• 06 августа в 21:50
Ответ дляШальная коклетка
Чи це вже в мене комплекс рятівника?
У Вас тоже. Она спасает родственников, Вы - ее 🤷🏻‍♀️
Ласую колобками• 06 августа в 21:50
Да, вас можно понять. Надо что то придумать..
волосатое стекло• 06 августа в 21:51
Ответ дляБиблиотекарь
Так, а то виходить, що не маму, а родичів годуєте.
автор Шальная коклетка • 06 августа в 21:54
Ответ дляволосатое стекло
От так і виходить. Саме так я і кажу мамі.
автор Шальная коклетка • 06 августа в 21:56
Ответ дляБиблиотекарь
Не зареєстрована. Коли пенсія була 3000 грн була, зараз немає. Не знаю, я не копалась в цьому.
Ну припустимо була би.
То їй на одні таблетки для очей треба 1000 грн. Я їй їх купляю, якщо що.
волосатое стекло• 06 августа в 21:58
Ответ дляШальная коклетка
Навіть не знаю, що сказати, хоч би вас пожаліла. Допомагати і пригощати, звісно то можна, але коли це гра в одні ворота, то вони просто паразитують на вашій мамі