Я сейчас скучаю по Януковиче. При нем жилось лучше всего.
Вспоминаю 2014 год ,как же я его ненавидела, но сейчас пересматриваю свое отношение.
Согласны?
impossibilia non sunt• 03 сентября 2025
согласны-то многие в глубине души, но немногие могут признать свои ошибки вслух
Ananasprotivogaz• 03 сентября 2025
Ответ дляОльгаХ
А людке поставил виниры хоть?₽
Не знаю. Только его показали. Но я не помню что он там говорил. Сохранился хорошо...а что ему? Ни проблем, ни переживаний. Чмо короче
impossibilia non sunt• 03 сентября 2025
а помните трэш, как голота ринулась мародерить по межигорью, и нам это как норму по телеку впихивали
Ответ дляAesonne
Тцк появилось потому что Зеленский такой.
Что было бы при иных президентах - никому неизвестно. При Порохе с улиц на ато людей не похищали, кстати.
І ротації були. І армія з голої-босої вилюднилась без хуліардів із заходу, так що в 2022 змогла втримати удар. І безвіз з´явився під час АТО, ніхто нікого в клітці не тримав. До Пороха було і є багато питань, але він значно професфйніший дипломат, ніж ота зелена шобла.
ЗдохниПуйло• 03 сентября 2025
Ответ дляAnanasprotivogaz
То було ші
Ответ дляMolly-fde0
Мы бы жили прекрасно. Не сравнимо с тем как живем сейчас. Хуже уже некуда
В то время многие жили лучше чем сейчас но это не заслуга Януковича..... Вы мне напоминание тех, кто про СССР так говорит..... Просто меняется время, а с ним и ситуации. Вот даже наши эмигранты выехавшие давно говорят что 20 ну максимум 10 лет назад было лучше в новой стране, чем сейчас
Віктора Януковича звинувачують у злочинах, які він вчинив, будучи президентом, зокрема у злочинах, пов´язаних з Євромайданом, і у розграбуванні країни. Вчиняв кримінальні злочини ще у молоді, але його судимості були скасовані. З 2014 року перебуває в міжнародному розшуку, хоча й не був засуджений в Україні.
Розслідування та кримінальні справи
Після Євромайдану проти Віктора Януковича було порушено кримінальні справи.
Його звинувачують в державній зраді, розкраданні国家国库 та розгоні Євромайдану.
Він також звинувачується у зловживанні владою, розкраданні національних багатств, та масовому вбивстві українських громадян під час революції гідності.
Судові справи
Янукович не був ув´язнений, але перебуває в міжнародному розшуку з 2014 року.
Він заочно засуджений за державну зраду.
Вироки та міжнародний розшук
Його заочно засудили за державну зраду.
Був оголошений у міжнародний розшук після втечі з України, перебуває в міжнародному розшуку з 2014 року.
Розслідування та кримінальні справи
Судові справи
Вироки та міжнародний розшук
Його заочно засудили за державну зраду.
Після втечі екс-президента з країни правоохоронці відкрили проти нього до 10 кримінальних проваджень. Янукович фігурує у справах про незаконне заволодіння резиденціями ’Межигір´я’ та ’Сухолуччя’, фальсифікацію результатів голосувань за ’диктаторські закони’, злочини проти майданівців, численні тяжкі економічні злочини, хабар, замаскований під винагороду за авторські книжки.
Ответ дляAesonne
Как одно связано с другим? Пускать всех массово в расход на фронт, воруя средь бела дня - это по вашему неизбежность? зЕдент мог еще в 22 году всего этого не допустить, но свои карманы дороже.
а при чем тут зеля если войну начал путя и ни у кого не спрашивал только у си..вон путинские воры- генералы пол дубаев скупили детям и любовницам на откатах пока ванька дурак гибнет в чужой стране штурмуя глинобитный сарай
Ответ дляawso1977
Удалено администрацией...
Leeloo_aloha• 03 сентября 2025
Ответ длязавитушка
Тобто коли Яник накрав собі на межигіря, це для вас норма? Не треш? Всьо ок?
У кожного президента є своє Межигіря, у Зе воно в Італії. Просто це не розкручують в смі і не піднімають народ на революцію. Он як вам мізки промили. Чому для вас Межигіря Яника не норма, а маєтки Зе норма?
Innesa_Prinzesa• 03 сентября 2025
Ответ дляingaryta
это то недоразумение,что шапки с людей крало и при нем менты бандитами были?пуйловская подстилка,при котором люди влетели с ипотеками и остались бомжами с долгами?
А что за история с ипотеками?