ТаЕщеОптимистка• 04 сентября в 09:36

Де взяти додатковий комплект підручників -порадьте, хто так робив

Дуже важкий рюкзак у дитини (5й клас, але дівчинка невеличка). В класі є персональні шафки, можна лишати підручники там, а вдома використовувати електронні версії. Проте, я б хотіла мати паперові дублікати (за рекомендацією лікарів потрібно обмежити екранний час дитини). Нові книжки дорогі, б/в на олх доводиться збирати по 1 шт по всій Україні. Може, десь на книжковому на Почайній є щось таке, щоб б/в великий асортимент? Хто знає?
Кто крайний?• 04 сентября в 09:39
тільки по 1 шукати,якщо повезе то по 3-5
Peggy• 04 сентября в 09:39
Я на olx замовляла друк (там батаого оголошень) 190- 200 грн формат A4 на пружині.
Угадайс• 04 сентября в 09:39
Спросите у классной руководительницы. Моей дочке выдали второй комплект учебников домой, но школа частная
Мама Карло• 04 сентября в 09:40
Олх посмотрите, там бывает комплектом продают.
А сколько книг в день, какой вес примерно. У меня тоже малышка, пока не все книги носят. Сориентируйте что ожидать плиз
автор ТаЕщеОптимистка • 04 сентября в 09:44
Ответ дляМама Карло
Ну, певно ще від дитини залежить. В моєї підручники+зошити+пенал важенький+вода+ланчбокс -вчора зважила -6,5 кг
Мама Карло• 04 сентября в 09:44
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Сколько, ужс
Мама Карло• 04 сентября в 09:45
Может планшет, а книги дома. Слишком большой вес((
Скорая помощь• 04 сентября в 09:52
Планшет в школу , а книги дома
Синиця у спідниці• 04 сентября в 09:54
Ответ дляСкорая помощь
Планшет в школу , а книги дома
Мы тоже так делаем
Шкала Радощів• 04 сентября в 09:54
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Залишаєте підручники у шкільній шафці. А вдома по електронних книгах. Раніше на сайті МОН було посилання на безліч підручників, безкоштовно. І ніякого гемору.

Зараз теж повинні бути, просто син дорослий, сам вчиться
П´яна вишня• 04 сентября в 09:55
Ответ дляТаЕщеОптимистка
они сидят в классе по парам? постоянно с один и тем же соседом по парте? могут поделить учебники пополам и носить, так уже легче будет. Моя в 3м классе, рюкзак весит 5 кг, а дочка 24) Но у нас еще плюс курсы англ. книги тяжелые и большие там. Пенал легкий купить, ланчбокс самый легкий и тонкий, бутылочку на 400 мл взяла, никаких папок для тетрадей отдельно, чтоб облегчить вес.
Еще и от рюкзака зависит. Каркасные пипец тяжелые, я брала максимально легкий с хорошей спинкой
Svitlo_• 04 сентября в 10:00
Підійти в шкільну бібліотеку і спитати - може є лишні. Або спитати в маленьких школах
Кундалина• 04 сентября в 10:12
Зі просто понити. Минулого року наша школа купу здала в макулатуру. Так, стан жахливий, але ж можна було все одно дома користуватись.
Пацан к успеху шел• 04 сентября в 10:22
Ответ дляКундалина
Я вас розумію. Бісить таке. У нас з 17 підручників рамдомно видавали по 10шт на кожного учня. В групі по укр мові паперовий підручник є лише у 1 дитини. І це 9 клас. Важливі роздрукую. Неважливі, типу Мистецтва та Основ здоров´я будуть в електронному вигляді
Кто крайний?• 04 сентября в 10:31
моя вже в коледжі і 3-4 пари це не 7 уроків і 7 книжок ,але підручники вдома а на навчання бере планшет
Позитивна• 04 сентября в 11:14
Я бы или в библиотеку пошла поинтересоваться, или книжки оставила дома, а в школу планшет. Не всегда они те книжки на уроках открывают. Плюс не нужно бегать в те шкафчики.
Крию матом страшно• 04 сентября в 13:06
Правильно советуют -взять в библиотеке.

В прошлом году брала два комплекта (правда дочке и однокласснице,которая в другом городе), но все записала на себя.... Также и возвращала два комплекта
Первая ласточка инфляции• 19 сентября в 16:47
Того року шукала підручник сину, бо втопив один в рюкзаку. 600 грн за один бв. Трошки здивувалась.... Може варіант роздрукувати потрібні сторінки.