Головний кошак• 04 сентября в 17:28

Хорватія

Привіт усім! Хто багато де був у Хорватії і знає місцевість, порекомендуйте, куди краще в перший раз поїхати, в яке місто або селище. Щоб був гарний пологий пляж, красива місцевість і де ввечері можна погуляти.
автор Головний кошак • 04 сентября в 17:40
Рієка, Пула- варто розглядати ці міста, чи одразу дивитись південніше вниз?
Вапщета• 04 сентября в 17:51
Острів Хвар, місто Єлса
Партизанка• 04 сентября в 17:52
Риеку никому низачто никогда
Грязный портовый промышленный город.
Пулу можно, но это тоже не ах.
А вам все равно, куда добираться?Хорватия длинная. Лучший отдых - на островах.
Не їм після шостої• 04 сентября в 18:06
Рекомендую Брелу і Башку Ваду, Тучепі і Макарську: проїхала узбережжя від Здара до Дубоовника. По- моєму ці місця наймальовничіші. Нижче Макарської села теж красиві, але якісь менш променадні.
автор Головний кошак • 04 сентября в 18:08
Ответ дляПартизанка
Риеку никому низачто никогда
Грязный портовый промышленный город.
Пулу можно, но это тоже не ах.
Дякую! Розглядаємо усю, окрім островів, материкову зону. Сельце Вам знайоме?
автор Головний кошак • 04 сентября в 18:09
Ответ дляНе їм після шостої
Дякую, а у Сельце були?
Не їм після шостої• 04 сентября в 18:13
Ответ дляГоловний кошак
Дякую, а у Сельце були?
Ні, звісно, мені там високих гір не вистачає, таких як уСередній Далмації.
автор Головний кошак • 04 сентября в 18:18
Ответ дляНе їм після шостої
А, ясно, мені можна і без високих гір з гарним краєвидом)
Пишущаяся• 04 сентября в 18:18
я була в Хорватії лише раз, але гадаю, що розглядати треба місця південніше Спліта. Можливо, мене поправлять.
На півночі багато бетонних плит, або якісь камені величезні замість пляжу.
Не їм після шостої• 04 сентября в 18:19
Ответ дляГоловний кошак
Тоді Сельце Вам підійде, якщо сподобалося.
Mavka-ua• 04 сентября в 18:28
Я була в Спліті та в Бреллі. Дуже класно, такі краєвиди та море, шикарне море.
автор Головний кошак • 04 сентября в 18:29
Ответ дляMavka-ua
Скажіть, а пляжі тільки галька, так?
Mavka-ua• 04 сентября в 18:33
в Спліті був пісок, в Бреллі здається так тільки велика галька
Тракторні війська• 04 сентября в 19:14
Мені сподобався Біоград на Мору та Пакоштане (маленьке село), друзі які живуть в Хорватії нахвалюють Омиш.
А я женатая• 04 сентября в 19:38
Ответ дляНе їм після шостої
Плюсую, ми проїхали все узбережжя, дуже гарні місця там
автор Головний кошак • 04 сентября в 21:37
Ответ дляНе їм після шостої
Скажіть, а Спліт чим не сподобався?
А я женатая• 04 сентября в 23:10
Ответ дляГоловний кошак
Скажіть, а Спліт чим не сподобався?
Там нема нормальних пляжів, та і в принципі не дуже цікаво.
Не їм після шостої• 05 сентября в 00:01
Ответ дляГоловний кошак
Скажіть, а пляжі тільки галька, так?
От яка галька на кордоні між Брелою і Башка Вада, вона невелика.
Не їм після шостої• 05 сентября в 00:06
Ответ дляГоловний кошак
Скажіть, а Спліт чим не сподобався?
Спліт велике місто. Я таке не люблю, так як сама з мегаполіса. Хоча знайомі там відпочивали, казали нормально. Можна ще район Оміша глянути, але там впадає в море велика гірська ріка, можливо, вода в морі там холодніша.
Не їм після шостої• 05 сентября в 00:10
Взагалі поєднання сосни і море в Середній Далмації, далі сосон дуже небагато, я була здивована. А район Дубровника Південна Далмація мені нагадав узбережжя Чорногорії.
автор Головний кошак • 05 сентября в 01:36
Ответ дляНе їм після шостої
Підкажіть, будь ласка, де це саме і який отель на фото зверху? З басейнами , вірно?
Не їм після шостої• 05 сентября в 08:56
Ответ дляГоловний кошак
Так, це сітка Блусан. Їх є кілька у Хорватії. Зокрема ,це Блусан Беруліія. Басейн пречудовий.
Баба Йога• 05 сентября в 18:04
Ответ дляНе їм після шостої
Плюсую. До ціх міст перший раз була в Задарі, плювалася і казала, що більше не поїду. Але життя заставило і тільки тоді побачила справжню красу Хорватії.
автор Головний кошак • 06 сентября в 00:35
Ответ дляБаба Йога
Так, дуже мальовниче, а останнє фото, пляж дрібна галька, це де саме?
Баба Йога• 06 сентября в 20:04
Ответ дляГоловний кошак
Братуш