Байрактара• 04 сентября в 21:53

Підліткові психологи. Це тільки в мене так?

Дочка- хороша дитина. От реально хороша, нема з нею проблем, добре вчиться, без шкідливих звичок, живемо без сварок чи чогось такого
Але, періодично регулярно, десь вже рік так, в неї починається депресія, нема сил ні на що, погано спить, потім каже - весь день втомлена і нічого не радує. Не через війну, бо живемо в у відносно безпечному місці
Є в неї найкраща подруга, є компанія друзів у великому місті ( їздить туди періодично на канікули і гуляти ), не одиначка. Коли почалась депресія - просить психолога
Знайшла одну по відгукам, біля 15 сеансів було, не холодно, не жарко. Крім того, що в неї є комплекси, а в тому винуваті батьки, я ніякої інфо не почула. І конкретики
Потім пішли по лікарям, здали всі аналізи, ендокринолог, знову аналізи- сказали все норма, може поговоріть з психологом. Порадили ще іншу.
Онлайн, бо живемо в малому місті, ну ок, займається вона з нею, я стараюсь не заважати, сьогодні зайшла і через двері чула бесіду
Дочка розповідає щось, та каже, ну добре, ага, угу, на всі розповіді ага, угу, я не слухала годину. Хвилин 40, те саме
Ага, угу, ну добре
Потім не слухала, дочка закінчила, прийшла і каже, все добре
Питаю як психолог, ну вона сказала в мене депресія, бо винуваті батьки, не додали уваги колись давно в дитинстві
Чи то дійсно так? Я б не сказала, що було мало уваги, бо я часто була вдома, робота дозволяла. Завжди, з садочку поряд, всюди разом, свята, відпустки, вихідні з розвагами
Чоловік працював більше, але вихідні і відпустки - часто
Не розумію, що де не так
Чи ті психологи допоможуть в тій депресії. Чи що робити мені ?
Бо проблема якась є, як вирішити не знаю
В психологах трохи вже розчарована

Додам, що фінансово ніяких обмежень в неї не має
Але вона і не нагліє щодо грошей, чи забаганок. І тут теж ніяких проблем не бачу.
Чи я вже сліпа.
Galina_vinsport• 04 сентября в 21:56
А к психиатру обращались? Депрессию, как диагноз, должен поставить психиатр.. да и препараты выписать должен.
Агент Пинкертона• 04 сентября в 21:57
Дитина зажралась просто.
Була б старша, то підсіла б на наркоту .
В неї нема , до чого прагнути, які вершини підкорювати. Бо все вже є, нічого нового і цікавого.
Чарівне зіллячко• 04 сентября в 21:58
Психиатр, психотерапевт. Только не психоанализ, а то там тоже мама будет виновата и толку 0. Психологов в топку.
автор Байрактара • 04 сентября в 21:59
Ответ дляGalina_vinsport
Ні, не звертались
Діагноз вона собі сама поставила, а потім перший психолог їй сказала, що такий діагноз
Ну та і каже, ось бачиш, а ти не вірила
автор Байрактара • 04 сентября в 21:59
Ответ дляЧарівне зіллячко
Може ви когось порадите онлайн ?
Galina_vinsport• 04 сентября в 21:59
Ответ дляБайрактара
Ні, не звертались
Ну та і каже, ось бачиш, а ти не вірила
Так идите к врачу, смысл от таких психологов?!🙈
Чарівне зіллячко• 04 сентября в 22:00
Ответ дляБайрактара
Може ви когось порадите онлайн ?
Нажаль ні. Просто шукайте саме лікаря, з медичною освітою.
Galina_vinsport• 04 сентября в 22:02
Ответ дляБайрактара
Може ви когось порадите онлайн ?
Скрипник, к примеру
автор Байрактара • 04 сентября в 22:02
Ответ дляАгент Пинкертона
Дитина зажралась просто.
Вона не мала, їй майже 17
автор Байрактара • 04 сентября в 22:04
Ответ дляGalina_vinsport
То вже сходили, почали з сімейного, потім ще лікарі. Дали нового психолога
автор Байрактара • 04 сентября в 22:04
Ответ дляGalina_vinsport
Скрипник, к примеру
А як знайти
постою_послушаю• 04 сентября в 22:04
Ответ дляБайрактара
Ні, не звертались
Ну та і каже, ось бачиш, а ти не вірила
Ну а дальше, раз такой диагноз, идём к врачу и назначает лечение. Депрессия-болезнь, выпускники гуманитарных вузов её не лечат
Galina_vinsport• 04 сентября в 22:04
Ответ дляБайрактара
Вам к психиатру. Настаивайте на этом.
автор Байрактара • 04 сентября в 22:06
Ответ дляGalina_vinsport
Вам к психиатру. Настаивайте на этом.
Спасибі
Galina_vinsport• 04 сентября в 22:06
Ответ дляБайрактара
Спасибі
https://www.facebook.com/share/v/1BUyxpZCWm/?mibex...
автор Байрактара • 04 сентября в 22:07
Ответ дляGalina_vinsport
Дякую
Освічую темряву• 04 сентября в 22:09
Я вам бы тоже посоветовала психиатра и ещё поискать хорошего эндокринолога, потому что гормоны вещь сложная и часто тесты в порядке вроде, но только вроде. Проверьте ещё витамин Д и группу Б. А что дочь говорит по поводу депрессии? Что становится началом плохого настроения?
автор Байрактара • 04 сентября в 22:14
Ответ дляОсвічую темряву
Перевіряла Д- норма
Не спить вночі, не може заснути, вранці йде по справах - ніяка
нема енергії- це причина поганого настрою
Коли питаю конкретно, чому і що турбує - все нормально, це така депресія. Вона не бреше, але може багато не договорює
Я вже не знаю
Ряженка• 04 сентября в 22:16
Ответ дляБайрактара
Перевіряла Д- норма
Я вже не знаю
У дочки была бессонница. В итоге вышли на эндокринолога. Проблемы с щж
автор Байрактара • 04 сентября в 22:16
Ответ дляРяженка
Здавали ці аналізи - сказали норма
Перевіряли щитовидну
автор Байрактара • 04 сентября в 22:21
Ответ дляОсвічую темряву
Може ще думаю, через те що нема хлопця. Вона ні з ким не зустрічається
А подружки так- через то може комплекси. Але, дружить з хлопцями, є сумісні фото тощо
Але, прям пари не має
Але психологі кажуть винуваті батьки
Кукарикуууууу• 04 сентября в 22:23
Ответ дляБайрактара
А як знайти
+380960152343 спросите тут про детского психиатра. Это его помощница
Намазюкана нішою• 04 сентября в 22:24
Ответ дляБайрактара
Але, прям пари не має
Але психологі кажуть винуваті батьки
я- подростковый психолог. Идите к психиатру и пропейте АД-результат будет через 2 недели.
автор Байрактара • 04 сентября в 22:24
Ответ дляКукарикуууууу
Спасибі вам.
автор Байрактара • 04 сентября в 22:25
Ответ дляНамазюкана нішою
Це дає тимчасовий ефект ? Чи постійно приймають їх ?
Вибачайте, за питання
Я ніколи їх не приймала
Ушла и Пришла• 04 сентября в 22:26
Трудотерапія найкращий метод проти видуманих депресій.
Батьки в сраку дують, та ще й типу у чомусь винні ?
Нехай на роботу йде , дурь швидко з голови вивітриться .
автор Байрактара • 04 сентября в 22:27
Ответ дляУшла и Пришла
Я тут погоджуюсь, вона вже працювала на підробітку. Але, зараз його не має, на літо брали
Ушла и Пришла• 04 сентября в 22:30
Ответ дляНамазюкана нішою
Такий психолог, як з мене іспанський льотчик.
Лише я тут вмію читати ?
Авторка пише : періодично типу накатує депресія. Тобто ,накатує і проходить .
Якщо б це була справжня депресія, дитина - підліток сама б з цього стану не вийшла.

До речі, автор, такі самі симптом можуть давати елементарні гострики: проблеми зі сном, депресія, відсутність сил...
автор Байрактара • 04 сентября в 22:33
Ответ дляУшла и Пришла
Лише я тут вмію читати ?

Я не впевнена в нічому
Справжня не справжня
Є дні ок, є тиждень погано
І навпаки
Мишка-шалунишка• 04 сентября в 22:34
Автор, з жиру біситься доня - це діагноз по народному . Якщо істинна депресія- то антидепресанти нехай приписують, через рік все пройде, а так побільше її чимось загружайте. Може вона вночі в телефоні сидить , а на ранок як вижатий лимон?