ЗаведУющая• 04 сентября 2025
А де ж та обіцяна тисяча дронів на добу?
Нас же все літо жахали що ще до кінця літа літатимуть не менше тисячи руснявих БПЛА на день по країні. А по факту максимум скільки було? Штук 400-500? І то кілька разів за літо.
Виходить, що так і легко будувати ті дрони на болотах?
Десь так, але...• 04 сентября 2025
Ответ дляlilul990
741 воздушна ціль це не 741 шахєд
Маніпуляція
728 шахедів, все інше ракети були в той день. Це в корні міняє ситуацію?
Да Щас же• 04 сентября 2025
Ответ дляЗалізна пані
Удалено администрацией...
Лилу адекватная? Не смешите. Странно, что она еще не у всех в блоке
Встидаюся запитать• 04 сентября 2025
Ответ дляЗаведУющая
Удалено администрацией...
ЗаведУющая
• 04 сентября 2025
Ответ дляLizavel
Россия запустила рекордное количество дронов по Украине в ночь на 9 июля. Воздушные силы ВСУ сообщали о 741 воздушной цели.
Враг постепенно приближается к отметке в 1000 дронов в сутки
О да, давно не чули цієї страшилки. І як, наблизилися?
ЗаведУющая
• 04 сентября 2025
Ответ дляLizavel
Приблизились к тому что 4 подъезда ушло
В мене було питання не про під´їзди, а про кількість БПЛА. Чому ви так вперто підсовуєте погане, вперто ігноруюче гарні новини? Що вам це дає?
Пишна молодиця• 04 сентября 2025
Ответ дляLizavel
Іпсо, іпсошечка
наКоблучках• 04 сентября 2025
Тут периодически такие странненькие всплывают. Одна после адской майской ночи тут же написала, что лучше пусть по Киеву бьют, тут пво хорошее, а вот остальные города отдохнут...
Надеюсь ей пожизненное влепили на советчице тогда
Ответ дляlilul990
Написано чорним по білому: повітряна ціль. Це можуть бути ракеты, болванки, обманні цілі
Масована атака тривала усю ніч і розпочалась ще пізнього вечора 8 липня. Тривогу по всій країні скасували близько 6 ранку.
Київ у вогні і диму. Руйнування і загиблі від масованого удару Росії ракетами і шахедами
Вранці українські повітряні сили повідомили, що російська армія атакувала Україну 728 ’шахедами’, 7 крилатими ракетами та 6 ’Кинджалами’.
Залізна пані• 04 сентября 2025
Ответ дляlilul990
Я думала шо люди відрізняють дезінформацію від правди
Йолки. Да при чем количество?! Вы что не понимаете, что для кого-то и осколок от единственного шахеда - последний?!
Такое чувство, что для некоторых это не война, а игрушка, стрелялка. Слов нет
Ответ дляLizavel
Всьо? Здаємся?
Залізна пані• 04 сентября 2025
Ответ дляlilul990
Вас пожаліти?
Ага. Приездайте в Харьков. Вам понравится
Ответ дляLizavel
Тих шахєдів шо несуть бойовий заряд нз цеї кількості набагато менше
ЗаведУющая
• 04 сентября 2025
Ответ дляLizavel
Скажіть будь ласка, ви отримуєте задоволення коли це постійно повторюєте?
Карамелька• 04 сентября 2025
Известные персонажи совсем крышу утеряли в попытках всех уверить, что все оказывается хорошо.
Десь так, але...• 04 сентября 2025
Ответ дляЗалізна пані
так і є ...
ЗаведУющая
• 04 сентября 2025
Ответ дляLizavel
Мы пока хорошие новости вроде здесь не обсуждали
А я саме їх і пропонувала обговорити, якщо ви не помітили