ЗаведУющая• 04 сентября в 22:10
А де ж та обіцяна тисяча дронів на добу?
Нас же все літо жахали що ще до кінця літа літатимуть не менше тисячи руснявих БПЛА на день по країні. А по факту максимум скільки було? Штук 400-500? І то кілька разів за літо.
Виходить, що так і легко будувати ті дрони на болотах?
Пишна молодиця• 04 сентября в 22:43
Ответ дляLizavel
Масована атака тривала усю ніч і розпочалась ще пізнього вечора 8 липня. Тривогу по всій країні скасували близько 6 ранку.
Київ у вогні і диму. Руйнування і загиблі від масованого удару Росії ракетами і шахедами
Вранці українські повітряні сили повідомили, що російська армія атакувала Україну 728 ’шахедами’, 7 крилатими ракетами та 6 ’Кинджалами’.
Ой кинжали то страшне. Особливо коли близько збивають
Галябалована• 04 сентября в 22:43
Ответ дляЗаведУющая
Я у Києві, от щойно почула від знайомих ту страшилку і аж смішно стало - я реально вірила і боялась)
Не врите! В Киеве каждую массовую атаку куча убитых . Вам мало дронов ? То пусть они все лично к вам и летят !
ЗаведУющая
• 04 сентября в 22:44
Ответ дляКарамелька
Известные персонажи совсем крышу утеряли в попытках всех уверить, что все оказывается хорошо.
Хм. Тобто ви зараз будете доводити що це погано, що росіяни не в стані виробляти тисячу дронів на добу, як планували?
Инфотуфелька• 04 сентября в 22:44
Ответ дляМудробаба
Подождите... Осенью-зимой прилетят, как я поняла......(((
от да. ждуть холодів.((.
Залізна пані• 04 сентября в 22:44
Ответ дляlilul990
То переїдьте деінде. Чи шо ви хочете?
Я вас спрашивала совета, что мне делать? Я вам просто сообщила, что вы несете ересь
ЗаведУющая
• 04 сентября в 22:44
Ответ дляГалябалована
Удалено администрацией...
Карамелька• 04 сентября в 22:45
Ответ дляЗаведУющая
Как все печально...
Галябалована• 04 сентября в 22:45
Ответ дляЗаведУющая
Нам же влітку обіцяли, що поб´ють енергетику. Тепер знову на осінь перенесли?
В Днепре люди без света и воды сидят.
Вы просто днище !
Пишна молодиця• 04 сентября в 22:45
Ответ дляLizavel
Зачем вы создали тему под анонимом, но пишете теперь от lilul990?
Для разнообразия, щоб не скучно було
наКоблучках• 04 сентября в 22:47
Ответ дляГалябалована
В Днепре люди без света и воды сидят.
Вы просто днище !
Она не в Украине, иначе бы знала что люди уже вышли улицы перекрывать от безысходности(( это по всем тг каналам освещали
Залізна пані• 04 сентября в 22:47
Ответ дляlilul990
Ви 4 рік війни не знаєте шо вам дєлать?
Еще раз. Я не прошу совета. Я советую - не берите грех на душу. Стеб над военными действиями, над гибелью людей - это дико и это не здоровое поведение. Это неадекватное поведение
Встидаюся запитать• 04 сентября в 22:48
Ответ дляЗаведУющая
Удалено администрацией...
Яка примітивна істота! Як не знає що ляпнути- пише одне й те саме...
ЗаведУющая
• 04 сентября в 22:48
Ответ дляГалябалована
В Днепре люди без света и воды сидят.
Вы просто днище !
Дно - це такі істоти як ви. І ваша нездатність почути щось гарне.
Такі як ви коли пишуть про якось досягнення ЗСУ, починають вити матом - ой, а скільки вже територій в нас забрали, а вони тішаться що одне село відбили!
Perfect look• 04 сентября в 22:49
Ответ дляЗаведУющая
Манька, где миллион дронов летящих на рашу от потужного
Пишна молодиця• 04 сентября в 22:49
Ответ дляPerfect look
Вот. Я кстати подумала о них, по названию темы
ЗаведУющая
• 04 сентября в 22:49
Ответ дляВстидаюся запитать
Примітивні такі як ти, які починають проклинати на рівному місці людину, яка нікому ніц поганого не бажала. Огидно читати вас.