ЗаведУющая• 04 сентября 2025
А де ж та обіцяна тисяча дронів на добу?
Нас же все літо жахали що ще до кінця літа літатимуть не менше тисячи руснявих БПЛА на день по країні. А по факту максимум скільки було? Штук 400-500? І то кілька разів за літо.
Виходить, що так і легко будувати ті дрони на болотах?
Сосиска_Втесте• 04 сентября 2025
Ответ дляМальовнича даль
Какой цинизм. Есть ли дно дна здесь вообще?
Нема
Я а шоці з автора
Пишна молодиця• 04 сентября 2025
Ответ дляМальовнича даль
Ну автору смешно, это ж главное. И она больше не боится
ЗаведУющая
• 04 сентября 2025
Ответ дляВсе і одразу
Ну реально - ви троль, чи просто не дуже розумна?
Адресуйте собі це питання будь ласка.
Все і одразу• 04 сентября 2025
Ответ дляЗаведУющая
Адресуйте собі це питання будь ласка.
Не цікаво, не встигне тема взлетіти
ЗаведУющая
• 04 сентября 2025
Ответ дляЗалізна пані
Вам мало? Ждете? Ой странный человек, капец ведь
До чого тут мало чи немало? Ви моє питання не в стані прочитати та усвідомити? Або бовкнути, чесслово
Ластоноша• 04 сентября 2025
Автор вы не далёкая, идите лучше книгу почитайте, я херею, вам мало смертей от тех шахедов и ракет что есть?
ЗаведУющая
• 04 сентября 2025
Ответ дляМудробаба
Я тоже в Киеве, но мне почему-то абсолютно не смешно...
Невже тисячу дронів на добу щоночі бачите?
Встидаюся запитать• 04 сентября 2025
Нехай та різниця, що ви очікували, прилетить на вас. А різниця невелика, всього 500 штук..
Адмін, можете забанити, але просто слів нема(((
Штора с кисточкой• 04 сентября 2025
Ответ дляДама_с_караваем
Всё верно, все выехавшие желают оставшимся только самого наихудшего
нормальні адекватні люди ніколи не будуть такого бажати! Тим паче скільки родичів лишилось вдома, як їм можна бажати всього поганого?
Мудробаба• 04 сентября 2025
Ответ дляЗаведУющая
Удалено администрацией...
ЗаведУющая
• 04 сентября 2025
Ответ дляЛастоноша
Мало верится конечно что вы в Киеве иначе после обстрела последнего не писали бы такую чухню ...
Що ви намагаєтеся довести? Що 28го тут була тисяча дронів? Що в нас щоночі літає тисяча дронів по Києву або по країні? Так це не так. Нема тисячі і не було ніколи. І дай Бог не буде.
Значить чергова страшилка була і дійсно справи не так і добре у раши. Не можете цьому потішитися - не треба, а мені легше стає від цього знання.
А_мій_самий_самий• 04 сентября 2025
Ответ дляЗаведУющая
Нам же влітку обіцяли, що поб´ють енергетику. Тепер знову на осінь перенесли?
Та тож ’ домашні хлопоти’ чого перейматися?)
ЗаведУющая
• 04 сентября 2025
Ответ дляМорожена_курка
Это первое о чем я подумала прочитав этот пост. Ну не верю я, что человек живущий в Киеве будет ждать экшена у себя за окном.
Навіщо ви це придумуєте на рівному місці, цікаво?
Небалувана Галя• 04 сентября 2025
То що скільки будинків багатоквартирних знесли в києві то нічо? Малувато?
Ответ дляЗаведУющая
Яка страшилка? Гахнули завод у Татарстані. Ви думаєте ті 1000 дронів самі собою розсосалися?
Сбу ускладнює логістику кацапам а ви все думаєте що все само собою кудись зникає
Залізна пані• 04 сентября 2025
Ответ дляЗаведУющая
А вы сами читаете, что пишете? Мало летит, и вам смешно, что так мало?
Морожена_курка• 04 сентября 2025
Ответ дляДама_с_караваем
Ой да не накручивайте саму себя. Никто нам ничего плохого не желает. Почти у всех выехавших здесь осталась недвижимость, близкие, никто не хочет лишиться всего этого.
ЗаведУющая
• 04 сентября 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
Удалено администрацией...
Пишна молодиця• 04 сентября 2025
Ответ дляЗаведУющая
Кого вы уговаривариваете что на рашке все плохо? Себя?
Ластоноша• 04 сентября 2025
Ответ дляЗаведУющая
9 июля было запущено около 728 дронов по Украине, вы довольны бл**ть?
Да Щас же• 04 сентября 2025
Ответ длянаКоблучках
Девочки, что пишете в комменте жалобы на тему?
’Коллаборантка’
Морожена_курка• 04 сентября 2025
Ответ дляЗаведУющая
Автор, по вашей теме заметно, что вам очень интересно наблюдать за обстрелами из другой страны.
Вы - позорите всех выехавших. Именно по таким как вы будут делать выводы о всех выехавших.
ЗаведУющая
• 04 сентября 2025
Ответ дляlilul990
А то шо сбушники все літо гасять заводи, склади в росії з деталями і шахедами, підривають колії
То нічого?
Тут звикли думати шо сбу і поліція нічого не роблять
То нічого?
Да, цілком можливо. І це дуже добре.
Все і одразу• 04 сентября 2025
Ответ длянаКоблучках
Матрьоха
Мудробаба• 04 сентября 2025
Ответ дляПишна молодиця
Она не из Киева... У нас 31 июля погиб 31 человек и 28 августа -23... А она развлекается....
ЗаведУющая
• 04 сентября 2025
Ответ дляЗалізна пані
А навіщо ви додумуєте про те що мені смішно що мало? Ви дихати не можете поки не збрешете чи що?