ЗаведУющая• 04 сентября в 22:10
А де ж та обіцяна тисяча дронів на добу?
Нас же все літо жахали що ще до кінця літа літатимуть не менше тисячи руснявих БПЛА на день по країні. А по факту максимум скільки було? Штук 400-500? І то кілька разів за літо.
Виходить, що так і легко будувати ті дрони на болотах?
demicandum• 04 сентября в 22:57
Ответ дляlilul990
А вам що дає право деморалізувати суспільство?
А что для этого надо что-то делать? Ну тогда может начать на улицах наркоту раздавать, может это поднимет боевой дух
ЗаведУющая
• 04 сентября в 22:57
Мда, місцева публіка як завжди - дайте повити та пожалітися, бо гарних новин не існує в принципі.
Залишаю вас у вашому болоті, з такими і розмовляти нема про що
Залізна пані• 04 сентября в 22:58
Ответ дляlilul990
А кто вам дал право ходить без трусов и пить коньяк по утрам, выкидывая бутылки с балкона?
demicandum• 04 сентября в 22:59
Ответ дляlilul990
Чому у людей які даже не в окопі і які свобідно можуть виїхати такий низький бойовий дух?
Может потому что у них есть мозг и критическое мышление?
Залізна пані• 04 сентября в 23:00
Ответ дляlilul990
Удалено администрацией...
Галябалована• 04 сентября в 23:00
Ответ дляЗаведУющая
Удалено администрацией...
demicandum• 04 сентября в 23:01
Ответ дляlilul990
Тобто у тих хто в окопі критичного мислення немає
Вы спросите про людей, которые не сидят в окопе, такие манипуляции не прокатят со мной
Лично я не хочу сидеть без воды и света, или отопления. И да летающий по кругу шахед вокруг дома даже 1, создает определенный моральный дискомфорт . Люди, которые говорят, что 500- это мало, конченные
Встидаюся запитать• 04 сентября в 23:01
Я навіть нічого пояснювати та доводити не збираюся, бо наявність мозку, логіки та інших речей- то не ваша тема( поваги не маю, тому з малоі літери на ви). Емпатія- сумніваюся, що ви такий термін чули... Рахуйте дрони далі! бажано, подалі від усіх адекватних українців! А усім бажаю спокійної та тихої ночі!
Ответ дляdemicandum
То не сидіть. Ви маєте право виїхати
Пишна молодиця• 04 сентября в 23:02
Ответ дляlilul990
Самый высокий боевой дух у людей не живущих в Украине. Интересно как так совпало
demicandum• 04 сентября в 23:02
Ответ дляlilul990
То не сидіть. Ви маєте право виїхати
Удалено администрацией...
Плету интриги• 04 сентября в 23:03
Мы тоже грозим кацапне фламингами, нептунами и подобным. Информационная война в разгаре. Но и имеющиеся 100-300-500 штук за сутки тоже дохрена беды делают и тоже убивают. Для смерти хватит и куска от дрона, даже целый не обязателен 🤷♀️
Мудробаба• 04 сентября в 23:03
Ответ дляlilul990
Ще одне кацапське іпсо
Закінчення війни залежить від путіна а не від зеленського
Одна з умов - здати увесь Донбас а
А це зразу відкриває шлях на Дніпро.
Одна з умов - здати увесь Донбас а
А це зразу відкриває шлях на Дніпро.
Зе специально выдвигает такие условия Путину, которые он не примет... И Зе это прекрасно знает, но ему нужно ’затянуть’ войну, по ’рекомендации’ ’коалиции охочих’... Я вас расстрою - сегодня Трамп отказался применять какие-либо санкции в отношении раши... И вообще, вы абсолютно не понимаете, простите, дальнейшую перспективу мировой геополитики...
demicandum• 04 сентября в 23:03
Ответ дляПишна молодиця
Удалено администрацией...
Ответ дляПлету интриги
Інформаційна війна
Багато п-здєжа з обох сторін
demicandum• 04 сентября в 23:05
Ответ дляlilul990
Удалено администрацией...
А это не нытье, а адекватный взгляд на вещи
В 2022 году все смеялись с тех, кто о войне говорил, и про шашлыки рассказывали, и что в итоге?
Галябалована• 04 сентября в 23:06
Ответ дляlilul990
У мене немає бойового духу. Я просто не розумію смысла дискредитувати сили оборони
Вони роблять все шо можуть шоб шахедних атак було набагато менше
А кто их дискредитировал? Авторша темы провокаторша
Ответ дляdemicandum
Ну говорили ви і шо
Я тут періодично говорю, шо буде війна росії і Європи. Бо є чіткі розвідані і вказівки на це. І шо?
Ваша персональна задача бути готовою а всі інші хай як хочуть