Всім шампаньського• 04 сентября в 23:56

Реально ли подтянуть тело дома без зала, если есть только коврик и пара гантелей

Может подкините идей? Или видосы, для тренировки. Всем спасибо.
ПлюшкамиБалуюсь• 04 сентября в 23:58
Реально.
Мне в инстаграм нравятся подборки. Просто беру те упражнения, которые мне подходят
Сметчица• 05 сентября в 00:00
Реально. Я колись займалася ще 10 років тому по Голівудському тренеру Дженет Дженкінс наче так її звали, за 1-2 місяці отримала прекрасну форму + на руки робила навантаження довільно - просто базові вправи у багатоповторному режимі
ПесиКот• 05 сентября в 00:00
Ответ дляСметчица
А можно ссылку плиз
Сметчица• 05 сентября в 00:01
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Реально.
Да, не обов´язково робити всі, я просто вбиваю в ютуб ’вправи для прессу’ і роблю які подобаються.
Сметчица• 05 сентября в 00:06
Ответ дляПесиКот
А можно ссылку плиз
От знайшла. Погана якість, бо старе відео.

А взагалі просто вбийте в ютуб тренування на певні зони ( попу, стегна, пресс, плечі) або функціональні чи розтяжку - буде багато різних відео. У Аніти Луценко теж відео подобаються. Куркуріну багато хто радить, але я особисто від кардіо Куркуріної ледь не загнулася, це певно доя дуже тренованих людей.
Знову Я• 05 сентября в 00:08
Я занимаюсь дома, тело заметно подтянулось ! вот мои любимые каналы по которым занимаюсь
Кинг-Конгша• 05 сентября в 00:08
Так реально, просто треба не лінуватись , і робити регулярно , мені більш подобається ніж у залі , я не люблю залізо
Дивне створіння• 05 сентября в 00:09
Ответ дляЗнову Я
Танюша)) я тоже на её тренировках и на марафоне была.
Знову Я• 05 сентября в 00:10
Ответ дляДивне створіння
Ха -ха «давайте мокрую пятюню»🤣
df364tye3• 05 сентября в 00:17
легко ,,,как всегда посоветую ,,,
ютьюб ,,,Ivan Krasavin,,,
повыбирайте , попробуйте для себя ,,,
навскидку , отжимания разной ширины рук , приседания , пару упражнений для пресса , планку подержите ,,,
оставьте железо в покое ,,,
веса тела достаточно , про ходьбу не забывайте ,,,
ягодичный мост , хорошая штука , проверено ,,,
Швидка Настя• 05 сентября в 00:21
Ответ дляСметчица
А живот можно накачать тоже дома?
З понеділка на дієті• 05 сентября в 00:25
Реально,если Вы действительно этого хотите.
всегдаДаДа• 05 сентября в 00:30
Якщо ви дисциплінована і завзята, а вдома вас не відволікають ніякі питання, то звісно! В мене цього року не вийшло взагалі((( займалась від травня до середини серпня 3 рази вдома, находжувала кроки щодня паралельно, скакалка потім на вулиці, тренажери вуличні і повний 0! Але мені 42. Згадую як раніше, до 40 років - на дієті трохи посиділа, харчування налагодила, місяць-2 активних тренувань, 10000 відкрокувала і супер! До літа готова!, то зараз, на жаль, не спрацювало взагалі. Пішла після фото з відпустки в зал зараз
куркулиха• 05 сентября в 06:57
Ответ дляЗнову Я
Я тоже с tgym занимаюсь. У неё классные тренировки!
куркулиха• 05 сентября в 06:58
Ответ дляЗнову Я
Ха -ха «давайте мокрую пятюню»🤣
Да, она позитивчик. С ней легко даются даже самые сложные трени.
ФрекенБок• 05 сентября в 07:23
Я скачала вмплей маркеті програму років 5 назад і вона нагадувала що треба робити і скільки раз. Ніби 3 по 2 хв в день і реально дієво дуже
Вам телефонограмма• 05 сентября в 07:53
Ответ дляСметчица
Ключове тут - 10 років тому До 30 років ще допоможе, далі ні
Не зацілована• 05 сентября в 09:01
Конечно, скакалка и коврик- все.