Трахтибидох• 05 сентября 2025
Покупаете новые вещи или секонд (б/у)?
Злюсь до кипіння• 05 сентября 2025
Зачасту нові але і в секонді можу купити якщо щось цікаве знайду
Кручу хвости• 05 сентября 2025
В секонді все
Ну або на шафі типу суконь. Теж секонд мабуть, але я на лісовій чи в хумані суконь гарних не бачу. А на шафі
Гага Газу• 05 сентября 2025
все на шафе беру, выбираю вещи, которые мне нравятся. а новые они или нет, это уже лотерея, как повезет) зато все они мне нравятся))
МатьЧасть• 05 сентября 2025
Я у Німеччині. Нове і секонд. Одяг більше - секонд. Але багато не купую.
бювет_в_обед• 05 сентября 2025
Ответ дляКручу хвости
В секонді все
На мой S-M нахожу красивые платья в Хумане (беру до начала распродаж), остальное докупаю либо на шафе, либо на ОЛХ, если интересует конкретный бренд.
Донька подруги• 05 сентября 2025
Одні і ті самі жінки відповідають на одні ті самі питання 😂😂😂😂
Кручу хвости• 05 сентября 2025
Ответ длябювет_в_обед
Я більша, л хл, люблю віскозу довжина міді, щоб рукав довгий бажано і декольте закрите.
Короче від сонця все ховаю.
На шафі швидше знайшла і накупила, ще й старі колекції спенсера, коли ще віскоза більш якісна. Вже штук 20+ купила і ношу. В цьому році наче і не купляла жодного, вже достатньо)
Тепер на підлітка шукаю ’чорні футболки з якимось написом’ ))але лише офлайн
Короче від сонця все ховаю.
бювет_в_обед• 05 сентября 2025
Ответ дляКручу хвости
Короче від сонця все ховаю.
Я в основном шелковые беру или из качественного коттона, вискозу не люблю, но у нас в Днепре платьев из вискозы превалирующее большинство, правда, у вас запрос по конкретной модели.
Шелковых платьев тоже накупила на шафе на 10 лет вперед
ПлюшкамиБалуюсь• 05 сентября 2025
Раніше купувала майже все секонд. Тепер купую нові речі. Але нещодавно купила сукню для фотосесії вживану, на нову шкода грошей було…
Мастер Класс• 05 сентября 2025
Ответ дляКручу хвости
В секонді все
Покажіть приклад гарних суконь з шафи
Янгол в камуфляжі• 05 сентября 2025
Только новое. Сейчас вещей на любой вкус и финансы. Не понимаю этого помешательства секондом.
іронічна антитеза• 05 сентября 2025
Лучше меньше для меня но новое , когда распродажи можно купить не дорого но новое не вонючее .
пу_пугренчик• 05 сентября 2025
Нові і секонд, є і в секонді нове з бірками, минуле століття не беру навіть безкоштовно, надаю перевагу актуальному одягу
Конфиденциальность• 05 сентября 2025
Ответ длябювет_в_обед
Прям 100% шёлк указан на этикетке?
бювет_в_обед• 05 сентября 2025
Ответ дляКонфиденциальность
Прям 100% шёлк указан на этикетке?
Разумеется, а что вас удивляет, наличие шелковых вещей в Хумане?
Нога на ногу• 05 сентября 2025
Тільки нове. В мене невеликий гардероб. Кожного сезону не оновлюю. Але секонд то не моє. Маю подругу, яка обожнює секонд. Вона начебто і непогані речі там знаходить, але на то йде купа часу і як не крути, все одно воно виглядає якось застаріло, не актуально
Пи Пи Пилюля• 05 сентября 2025
Купую і нове, але багато і в секонді. Хоча, часто беру там і нові речі. Все для дому купую в секонді. Там і якість краще і ціни нижчі в 10 разів. Але я не в Україні. Важко повірити в те, які унікальні речі я знаходила в секонді. Та і просто класні, якісні речі, абсолютно нові. Посуд, столові прибори просто в своїх оригінальних боксах. Прикраси на ялинку, кришталь від Вотефорд, порцеляну, і не якусь там бабашачу, а сучасну. Ну і речі для дитини. З останнього знайшла кролика від Джелікет, за 1 дол. Він новий з етикеткою рідною.
Конфиденциальность• 05 сентября 2025
Ответ длябювет_в_обед
Мне в хумане только раз нашлась блузка хорошая 100%. Очень нравилось мне в ней ходить. Больше не попадалась. Я бы сказала что шёлк этт все таки редкая находка.
бювет_в_обед• 05 сентября 2025
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Объясню. Например, мне нравятся кашемировые свитера, но их стоимость стартует от 100 у.е., а мой бюджет ограничен. Есть несколько вариантов:
1) купить 1 понравившейся светер на ин. сайте и ходить в нем всю зиму,
2) купить 10 вещей из Сенсей сомнительного качества из говноматериалов, которые выглядят дешманск,
3) зайти в секонд и купить 10 кашемировых свитерков в идеальном состоянии.
Лично я отдам предпочтение последнему варианту.
Вареничніца• 05 сентября 2025
Ответ длябювет_в_обед
Если бы они были в идеале, а так, всё закашлаченное и вонючее
ГугелП@лАмался• 05 сентября 2025
Нове і гарної якості.
Кашемір, шерсть на зиму
Я краще куплю два светри і боюки по 100у.о в сезон ніж гору лахміття.
Ретельно обирають одяг
Кашемір, шерсть на зиму
Ретельно обирають одяг