Наполеон Бонапарт• 05 сентября в 09:08
Підготовка до НМТ
Доброго дня,порадьте,будь ласка матеріали,збірники,підручники тощо за якими ваши діти готувалися.Нажаль немає можливості брати репетиторів,а в школі вчителі англійської допомогають тільки тим учням,хто у них бере уроки додатково.Дякую заздалегідь.
Бойцовская• 05 сентября в 09:12
По предыдущим годам проходить тесты и подучивать пробелы самостоятельно.
АсобеннАя• 05 сентября в 09:15
Ответ дляБабуся Бетман
На ютубі канал ilearn
Плюсую. Дочь по их вебинарам прекрасно сдала нмт и прошла на бюджет. Ещё можно подтянуть немного знания, там где нужно по материалам всеукраинська школа онлайн, тоже бесплатно.
Мульйонерша• 05 сентября в 09:28
У минулому році купляла ці підручники на клас
’НМТ-2024. Українська мова. Усе для підготовки до НМТ в режимі онлайн і
офлайн ’
’Авраменко НМТ 2025 Українська мова Тестові завдання у форматі НМТ -
Талант ’
’Гісем О.В. Історія України ЗНО + тести ’
офлайн ’
Талант ’
АсобеннАя• 05 сентября в 11:26
Ответ дляМульйонерша
офлайн ’
Талант ’
офлайн ’
Талант ’
За 2024 год не актуально уже, с этого года укр мова по новым правилам.
Ищу Аленя• 05 сентября в 12:01
Ответ дляАсобеннАя
Самі тести не перевіряють знань за новим правописом. Просто можуть бути вживано слова в завданнях