Ищу Аленя• 05 сентября в 10:08
Сьогодні відкрився продаж квитків і їх буквально по пару шт
Не попередні дні є квитки,а на цей день один люкс, пару жіночого купе. Дурня якась.
Не могли все викупити. Поїзд посеред тижня,на попередні дні купа квитків. Чи можуть ще додатися?
Ищу Аленя
• 05 сентября в 10:13
Я мала на увазі, що поїзд не один,їх 4 чи 5 і ситуація з квитками на усі така
ХвостПистолетом• 05 сентября в 10:38
Ответ дляИщу Аленя
Це який напрямок? Вагони потім ще добавляють
Асталависта бэйби• 05 сентября в 10:46
Ответ дляИщу Аленя
Будут каждый день добавлять по вагону
Санька-4b93• 05 сентября в 11:19
Ответ дляАсталависта бэйби
Будут каждый день добавлять по вагону
Ага, хрена с 2, за почти недели, которые я слежу за поездом Харьков -Ужгород’ добавили аж 1 вагон в 8 утра в воскресенье))
Не будь КакСвета• 05 сентября в 11:19
Купляла квитки пару тижнів тому, то в 8 ранку все зависло і не давало. А після 17.00 викинули пару вагонів.
Треба моніторити. Зараз це питання складне і непередбачуване.