ЭмчЭндЭм• 05 сентября в 15:32
Тут є хтось з міста Ромни або з міста Миргород?
Де у вас можна дешево купити одяг для дитячого садочка дитині?
ЭмчЭндЭм
• 05 сентября в 15:34
Цікавлять тапочки, лосіни, колготи, носки, слюнявчик фартушком, футболки з довгим рукавом, шапки.
НеКонец-Света• 05 сентября в 16:08
Вибачте, а як у вас такий розрив вийшов? Може вже тоді в обл центрі скупитися? По темі, в секонді. Але на це потрібно трохи більше часу.
ЭмчЭндЭм
• 05 сентября в 16:09
Ответ дляНеКонец-Света
В секонді в дитсадок?
НеКонец-Света• 05 сентября в 16:13
Ответ дляЭмчЭндЭм
В секонді в дитсадок?
А чому ні? Ви задовбетеся ті колготки з протертими колінами купувати
. А ще плями від борщу відпирати. Якщо є можливість заглядати в секонди і підбирати ГАРНИЙ одяг, то це нормальний дешевий варіант.
ЭмчЭндЭм
• 05 сентября в 16:15
Ответ дляНеКонец-Света
Дякую, подумаю .
Файна_зупка• 05 сентября в 17:50
Ответ дляПробілНеПрацює
В Миргороді є Сенсей.
господь з вами, той одяг розлазиться на очах. перевод грошей.