дожену і ощасливлю• 05 сентября в 18:02
ДР підлітків, хлопці 14 років, що замовити в кафе?
Підкажіть, скільки чого замовляти, щоб точно вистачило поїсти. Думала піци, бургери, фрі, далі вже в кафе питатиму, які є страви в меню. Дякую!
Оце так цабе• 05 сентября в 18:06
Дати підлітку грошей і залишити його самого вирішувати, що він хоче замовити. Чи ви з ним зібралися на день народження?
Ворожу на каві• 05 сентября в 18:06
я давала деньги, дочка с подружками сами ходили, заказывали, дочка платила
Стигла полуниця• 05 сентября в 18:09
Хех, донька в цьому році закінчила 9 клас, на випуск вирішили вони з однокласниками піти в ресторан відмітити, попросила мене зробити замовлення. 6 дівчат та 6 хлопців. Я скинула їм меню заклада. Всі дівки позамовляли собі бургер+фрі або пательню зі свининою. Хлопці - дорадо з овочами, теплі салати, карбонару, реберця з овочами гриль, лосось з рисом. Я так сміялась :) Тому я теж за те, що дайте гроші і нехай кожен собі замовить страву з меню.