Мию чакри щоденно• 05 сентября в 23:29
Червоні очі- і більше жодних симптомів
В сина вчора ввечері помітила червоний білок в очах, скарг жодних. Подумала, що до ранку або перейде, або зʼявиться сльозотеча, світло боязнь чи інші симптоми конʼюнктивіту. Проте вранці і весь день нових симптомів немає, а очі червоні. Почала капати флоксалом вранці. В класі кілька дітей з ковідом. Чи може такий симптом бути при ковіді? Як лікувати очі?
Мию чакри щоденно
• 06 сентября в 07:47
Ответ дляПиши-пропало
аллергия на амброзию, если был дым, еще хуже реакция
Чим можна капати очі в такому випадку? Чи давати просто антигістамінні?
ГЛЮкоза• 06 сентября в 10:13
Может аллергия, может начало ОРВИ. Я б просто наблюдала, пока ничего не понятно и критичного нет.