Президент США Дональд Трамп підписав указ про перейменувати Міністерство оборони США на Міністерство війни. Про це пише Sky News.
Трамп заявив, що у США "найсильніша армія та найкраще озброєння у світі", з якими ніхто не може конкурувати.
Для постійного перейменування міністерства знадобиться схвалення Конгресу, але Білий дім заявив, що указ доручить Гегсету почати цей процес.