Фенте Фря• 06 сентября в 10:56
Що можна приготувати на вечерю, щоб було і ситно, і не важко для шлунка?
Я тут Живу• 06 сентября в 11:32
Ответ дляМояХатаЗкраю
Сочевиця з салатом або запеченими овочами
Я уявляю, потім можна як кулька злетіти від надутого живота.
Глаза_в_3_карата• 06 сентября в 13:45
Ответ дляМояХатаЗкраю
А як ви її готуєте,щоб смачно?
МояХатаЗкраю• 06 сентября в 13:46
Ответ дляГлаза_в_3_карата
А як ви її готуєте,щоб смачно?
Зварити сочевицю, додати листя салату, огірок, помідор, все перемішати, додати хумус за бажанням+ олія та оцет. І все.
Глаза_в_3_карата• 06 сентября в 13:47
Ответ дляМояХатаЗкраю
Дякую. У мене варена сочевиця як каша розмазана виходить(( що я не так роблю?
МояХатаЗкраю• 06 сентября в 13:48
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Я беру зелену сочевицю для салатів. А червону для супів (вона стає як каша)
Глаза_в_3_карата• 06 сентября в 13:48
Ответ дляМояХатаЗкраю
Аааа, у мене червона. Дякую, зрозуміла