Дрібка щастя• 06 сентября 2025
Я- хвойда?
Мені 44 роки, 24 роки як заміжня, донька вже доросла, фігура вже не дуже. З сексом останні чотири роки майже ніяк. Раз на кілька місяців. Ініціативи немає з обох сторін: якось не цікаво. Спимо в різних спальнях, я свої потреби задовольняю за допомогою іграшок.
Загалом, воно завжди було якось не синхронно: з початку шлюбу я чекала на секс через день, а отримувала раз на тиждень. Роки йшли, темпи ще більше сповільнювалися((( не в останню чергу, винні загальні непорозуміння, скандали, образи.
І ось їдемо ми цього літа на відпочинок за кордон і замовляємо обом тижневі масажі всього тіла ... Мені - масажист чоловік, йому - жінка.
Спочатку під час були бесіди з масажистом, які перейшли в спільне зацікавлення. Ні, до сексу, на щастя, не дійшло, але в мене тепер купа зовсім інших думок щодо себе..
Я вже майже була готова до зради. Часу не вистачило. Моє тіло наче проснулось...я відчула себе бажаною, привабливою та сексуальною. Там, де раніше я була абсолютно впевнена, що зради - то не моє, тепер я думаю: нащо та вірність, якщо так жити? Чоловік мені як сусід, партнер по життю. А я хочу сексу! Хочу задоволення від життя!
З чоловіком знову намагалася спробувати - все як завжди. Не цікаво і ніяк.
Напишіть, що ви про це думаєте
З бісиками• 06 сентября 2025
Ответ дляДрібка щастя
В частині, коли готова зрадити чоловіка з першим ліпшим масажистом(((
В може й ще з кимось молодим та зацікавленим...
І пофіг мені на обставини та шлюби..🫣
Але ж не зрадили..щось стримало вас! І явно не думка про чоловіка.
Безпорадна Кроко• 06 сентября 2025
Как скучно я живу в свои 40 и просто сплю на массаже, а не вступаю в дискуссии.
Дон Пэдро• 06 сентября 2025
Ответ дляДрібка щастя
А він вже сам каже, що йому не потрібно і нікого іншого він шукати ніколи не збирається. Бо вік( йому 53 ), бо ліньки
Любовник не вариант?Почему хвойда?У вас вообще разный темперамент,если ему и в молодости раз в неделю норм.
Шлях до зірок• 06 сентября 2025
Так у вас хоть другие мужчины были, вы прям знаете что такое классный секс когда дух захватывает? Больше похоже на рассуждения читательницы любовных романов.
Дрібка щастя
• 06 сентября 2025
Ответ дляШлях до зірок
Були, досить багато. На той час, а я була юна, мій чоловік був також моїм найкращим коханцем. Але , правда, тоді ми були дуже закохані.
І я все життя прожила впевнена, що нічого нового я там не дізнаюсь і не побачу
Але все змінюється, як виявилося
Дрібка щастя
• 06 сентября 2025
Ответ дляЗ бісиками
Так, ви праві. Голова й стримала, й думка, що я ж не така
Дрібка щастя
• 06 сентября 2025
Ответ дляЗ бісиками
У вашому випадку зрада закінчиться розлученням..ви самі себе з´їсте доріканнями совісті. Поговоріть відверто- може його влаштує ваш секс на стороні, але я б повністю втратила повагу до нього.
Ви на реальну зраду не зможете наважитись..лише в голові.
Дякую. Дійсно так.
Мене дивує дуже цей мій новий стан
І, мабуть, правильний шлях був би відверто поговорити з чоловіком, проте я точно знаю, що анічогісінько не зміниться
І я ж йому не буду розказувати, що саме викликало цю розмову..
Мене дивує дуже цей мій новий стан
Дрібка щастя
• 06 сентября 2025
Ответ дляДон Пэдро
Мені соромно заводити коханця
Гріх, люди і все таке..
Сусідка зверху• 06 сентября 2025
Давайте начнём с того что да, на сексе всё не построишь но это база, база одинаковых или похожих либидо, а не одному нужно каждый день-через день, в второму всего 1 раз в неделю или вообще 1 раз в две недели. Был у меня такого рода экземпляр, я не терпила и покрываться комплексами не собиралась, рассталась с ним, да он был во всём остальном хорош, но мне нужен человек в котором все базы будут на месте, это не поиск идеала, ибо секс это база, дальше зареклась брать постарше. Сейчас у меня мой муж младше меня. Вы вышли замуж слишком рано и выбрали глобально постарше ( 70% случаях минус нормальный секс в будущем, но ещё зависит от изначальных данных в виде либидо) , Вам было всего 20 лет при вступлении в брак, от неопытности жизни и ориентиров решили терпеть разность либидо что как оказалось фатальная ошибка. Вы действительно хотите продолжать ущемлять себя до конца своих дней? Вам всего 44, а впереди десятилетия, Вы уже с ним не на одной волне, просто привычка, соседи в доме, то что может когда-то и было его больше нет, а именно той глубокой связи и родства, но Вы пытаетесь создать для себя иллюзию что вы всё ещё родные друг другу, но нет, не родные. Возможно изначально человек и не был Вашим и не подходил Вам, но из определённых совместно пройденных событий Вы всё же решили что родные друг другу + боялись уйти разорвавши ту самую ’связь’ которая не была изначально таковой. Сейчас перед Вами стоит выбор, угробить себя и свою жизнь дальше, зарыть и закопать или же наоборот избавиться от старых цепей, привязанностей которые отравляют Вашу жизнь похлеще яда, избавиться от старых иллюзий и шагать в свою новую, лучшую жизнь. Что Вас держит? Несбывшиеся идеалы ’один брак на всю жизнь’ или осуждение?
З бісиками• 06 сентября 2025
Ответ дляДрібка щастя
Дякую. Дійсно так.
Мене дивує дуже цей мій новий стан
Єдиний вихід для вас це розлучення! І якщо чоловіка зацікавлять причини, то я б відверто розказала про свої думки, потреби і бажання.
Дрібка щастя
• 06 сентября 2025
Ответ дляСусідка зверху
Так, тримає і те і інше. Дякую вам за допис!
Намагаюся нарешті розібратися з собою..
Зроблено у 80-х• 06 сентября 2025
Ответ дляДрібка щастя
Ні. Вже ні. Все змінилося. Дитина виросла, в мене нарешті купа сил та можливостей рухатися вперед і ще чогось досягати. В він починає перетворюватися на пенсіонера.
Але ж не можна сказати : ти постарів і вже мені не підходиш(((
Життя одне і треба його жити так, щоб на старості не жаліти про втрачені можливості. Я би не сиділа у стосунках які себе вичерпали. Життя летить і треба його жити, а не задовольнятись базовими потребами. Так, це складно, але варто спробувати.
ЧорноброваЯ• 06 сентября 2025
боже, скільки вам того жіночого щастя залишилось. і те треба скомкати в угоду якимсь міфічним уявленням посторонніх людей. даремно ви переймаєтесь. робіть, як вам треба. якщо чоловік ні про що не довідається, то ніхто й не постраждає.
Скорая помощь• 06 сентября 2025
Ответ дляДрібка щастя
Мені соромно заводити коханця
Гріх, люди і все таке..
Крім масажиста інші претенденти є?
Дрібка щастя
• 06 сентября 2025
Ответ дляСкорая помощь
Крім масажиста інші претенденти є?
Я не спілкуюся з чоловіками в принципі так, щоб вони подумали, що я можу погодитися. Принаймні раніше так було. Але бажаючі завжди знаходились. Тобто, якщо буде бажання - то не проблема знайти претендента
Колишня муза• 05 октября 2025
Тогда отнеситесь к сексу на стороне просто как к массажу, удовольствию для тела.
Мужу вашему от этого не убудет. Он не желает разве вам радости и приятных ощущений?
И если сам он не может вас удовлетворять, то пусть поймет, что тогда кто-то должен ему помочь в этом.
Поговорите с ним и скажите, что хотите телесных сексуальных удовольствий и имеете право на радость. Что хотите иметь периодически встречи на стороне для удовольствия. Если он будет против, то тогда уже решите, оставаться с ним или все же разойтись.
Может он и приревнует, воспылает былой страстью. У меня было подобное. Муж как почуял конкурента, сразу стал самым страстным и пылким любовником))