КротоТо• 06 сентября в 17:58

Хто дивився нове кіно Птушкіна?

Хочу з дитиною поїхати завтра в місто і подивитися в кінотеатрі "Антарктиду". Зараз іде прем´єра документальної стрічки, що зняв відомий блогер. Може хто вже дивився, як враження?
Завжди недо...• 06 сентября в 17:59
На ютуб нет еще?
Единая страна!• 06 сентября в 18:00
Про пингвинов?
автор КротоТо • 06 сентября в 18:01
Ми запланували перегляд на великому екрані. Та хвилююся, щоб сподобалося дитині. Може варто на щось інше взяти квиток.
На границе• 06 сентября в 18:01
У мене двоякі враження . Не про фільм . Про фінансування і вино на надцять тисяч
автор КротоТо • 06 сентября в 18:02
Ответ дляЕдиная страна!
Про пингвинов?
Таак) І про китів. В трейлері неймовірні кадри природи.
Виннипуховна• 06 сентября в 18:02
Ответ дляНа границе
Да, впечатление, что Птушкин макнулся тоже в отмывание бабла (хотя его трэвел-блог на Ютубе мне очень зашёл в свое время).
автор КротоТо • 06 сентября в 18:04
Ответ дляВиннипуховна
Це сумно, якщо так. У світі спокуси важко мати витримку і залишатися людиною з чистою совістю.
автор КротоТо • 06 сентября в 18:06
Ответ дляНа границе
Можливо, то є кошти меценатів чи спонсорів. Але наразі цікаве просто враження від перегляду. Без занурювань у реалії.
Кокосиха• 06 сентября в 18:07
Ответ дляКротоТо
Відпишіться про враження, теж хотіла б сходити, звісно можна дочекатися на ютубі, але хочеться чомусь на великому екрані.
Рожайтретьего• 06 сентября в 18:08
я, вчора в кіно...це бімба просто, я в захваті. Краще таке на великому екрані дивитись
Чтооооооооооо?• 06 сентября в 18:16
А я хочу в понеділок з донькою сходити
Викупана• 06 сентября в 18:20
Ответ дляКротоТо
Для драки• 06 сентября в 18:25
Ответ дляКротоТо
Тільки з кінотеатру.
Мені особисто дуже сподобалося
Якщо ви любите, як знімає і подає інформацію Птушкін, то вам сподобається
Багато айсбергів і пінгвінів
Кукусик• 06 сентября в 19:13
Ми плануємо через тиждень піти, бо чекаємо, коли донька приїде. Мій чоловік не любить кінотеатри, але сказав, що на Птушкіна піде. Це перший раз за років 10 піде в кінотеатр. Перестав ходити після походу на якусь нудну частину Трансформерів. Вона була трохи більше 3-х годин і до кінця сеансу з повного залу лишилася 1/3. В тік тоці дивилася, що всі хто ходив на Антарктиду в захваті. Сподіваюся, що і ми отримаємо задоволення від перегляду даного фільму
Хома з пастою• 06 сентября в 19:28
Пересматриваю старое с удовольствием, жто желания смотреть нет совершенно
муха в кедах• 06 сентября в 19:37
Сегодня были, мне понравился, я люблю такое.Красивые, интересные виды.В кинотеатре совсем другие эмоции, чем на гаджете смотреть
Кошка Мурка• 06 сентября в 20:04
Ответ дляЗавжди недо...
На ютуб нет еще?
Мабуть, і не буде. Птушкін тепер не викладає свої фільми в ютуб.
Я чекатиму фільм на платформах. Не люблю кінотеатри, ще й тривоги
автор КротоТо • 06 сентября в 20:31
Сто років не була в кіно. Тому вибачте за питання. А що під час тривоги трансляція припиняється? І як потім - продовжують з того ж місця, чи скасовується перегляд?
bandoe• 06 сентября в 23:09
То такий фільм, на який треба брати дітей. Але, мабуть, 6 років +. На показі було багато батьків з дітьми. Всі дуже уважно дивились. Вперше бачила на показі абсолютно повний зал. Птушкін хороший оповідач. Гарна картинка, дуже важлива тема. Рекомендую.
автор КротоТо • 08 сентября в 13:30
Ну що, ділюся враженнями. Кіно стовідсотково варте уваги. Дітям особливо. Та й для дорослих буде достатньо пунктиків для роздумів, бо на фоні красивої картинки з пінгвинами, китами та айсбергами підіймаються питання, над якими варто задуматися всім та кожному. Я маю намір найближчим часом більше дізнатися про багато речей повязаних з Антарктидою. Моєму 12річному підлітку нарешті хоч щось стало цікаво - замовляємо підручники по біології, хімія теж зацікавила. Схоже, що в дитини проклюнулося нарешті бажання пошуку себе і свого майбутнього) Птушкин - однозначно кумір та крутий чєл)) Дякую йому, що дитина залишила тік ток та переглядає його відео.
І таки да - зал був майже повний на ранковому сеансі, а післяобідні й вечірні сеанси були повністю розпродані ще напередодні. Це вже про щось говорить.
Кукусик• 14 сентября в 19:53
Ходили сьогодні в кінотеатр і зовсім не зрозуміли, чому всі відгуки такі вау. Фільм хороший рівня ʼподивитися дома на ютубіʼ, але не рівня кінотеатру, на мою думку. Можливо забагато від нього очікували