Булку Дай• 06 сентября в 19:06
кохлеарний імплант
Можливо у чиєїсь дитини є, чи у вас?
У мого сина однобічна глухота. Тобто можливість встановлення лише власним коштом.
Він активний, плаває та грає у футбол. Боюсь ударів головою, коли буде імплант.
Які мінуси? Крім вартості.
Бюст Березуцкого• 06 сентября в 19:25
Я не чую одним ухом. Навіщо він? Поки одне вухо чує, я б не ставила. Якщо сумніваєтесь, поїдьте в лор інститут на консультацію до Борисенко. Він перший в Україні почав їх ставити.
Бюст Березуцкого• 06 сентября в 19:28
Мінуси-якась Іінорідна штука в голові
Будь-яка операція -це ризик.
Його треба налаштовувати, в потім обслуговувати, постійно перевіряти.
Як і будь яка техніка,він скоро устаріє, що потім-знову голову різати?
Я б просто берегла здорове вухо. З слухом на одне вухо можна нормально жити,я,як людина з такою проблемою, це точно знаю.
Будь-яка операція -це ризик.
Бюст Березуцкого• 06 сентября в 19:30
А ще є плюс в однобічній глухоті. Коли щось заважає спати, наприклад голосно музика грає десь), то я просто лягаю на здорове вухо і сплю міцно.
Булку Дай
• 06 сентября в 19:57
Ответ дляБюст Березуцкого
Мінуси-якась Іінорідна штука в голові
Будь-яка операція -це ризик.
Дякую. Сину 11. Цього року, на перевірці слуху, наш сурдолог розказав, що до нього на прийом приходила дитина, яка так само не чує на одне вухо, виїхала в Чехію, а там таким дітям ставлять імплант за кошт держави. Сказав дитина отримала змогу жити повноцінним життям. Мій, вже не маленький син, це чув. Почав мене розпитувати чи дійсно є така можливість, і сказав, що він би хотів чути...
І розумієте, мене, як маму? Типу мені треба переконати його, що це небезпечно, що якщо на футболі йому м´яч прилетить в голову, то можуть бути проблеми.