Экспертиза• 06 сентября в 20:07
З метро Лукʼянівська є маршрутка на Троєщину?
Экспертиза
• 06 сентября в 20:12
Ответ дляenglish book
А вона ще ходить? Я її недавно 40 хвилин прочекала і вирішила, що її відмінили
english book• 06 сентября в 20:14
Ответ дляЭкспертиза
Давно не їздила, мабуть з весни. Але вона приблизно так і ходить -ге дочекаєшся Швидше звичайним транспортом+метро
Экспертиза
• 06 сентября в 20:16
Ответ дляenglish book
Їі навіть в Eway не показує(
Хороша була маршрутка…
english book• 06 сентября в 20:19
Ответ дляЭкспертиза
Їі навіть в Eway не показує(
Хороша була маршрутка…
Так, подивилась, немає в Eway, в інших поки є, як 598Д
Обнемашечка• 06 сентября в 20:21
Або ще простіше: до Дорогожичі 1 зупинка, і потім також ті маршрутки та автобуси
Valentina shop2020• 06 сентября в 20:25
Ответ дляenglish book
Ее наверное нет,не встречаю ее на Троещине
english book• 06 сентября в 20:33
Ответ дляValentina shop2020
Можливо й так.Можливо поки міст не запрацює нормально, то її відмінили. Як деякі інші маршрути через ремонт мосту зменшили кількість, або взагалі прибрали відрізок на Троєщині.