БершкомангоЗар• 06 сентября 2025

Кто как боролся с курением соседей на балконе

Напишите, пожалуйста, свой опыт борьбы.
Просто уже невыносимо терпеть запах дыма во всей квартире - хочется дышать воздухом
Ядвига Юсьлегко• 07 сентября 2025
Курение на балконе это трэш. Люди курят там, чтоб в ихней квартире не провонялись вещи, берегут свое жилье, своих детей. А то, что дым поднимается и засасывает в квартиру сверху им начхать.
По логике, кто хочет курить, пусть курит в своем закрытом помещении! И этим дышит сам.

jabka ya• 07 сентября 2025
Ответ дляВ кого тако було
Ну ти котлети не жариш 4 раз в день, навіть не кожен день
Я наприклад і раз в місяць не хочу цей сморід нюхати, то що, заборонити сусідам жарити?
jabka ya• 07 сентября 2025
Ответ дляСекс-Бомба
Воо кстати да. Мои соседи очень любят жарить рыбу. Воняет мощно. И? Запретим им?
Так, кажіть хай жарять в ліжку або кладовій))
Ядвига Юсьлегко• 07 сентября 2025
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Хм. А чому ви думаєте, що ваші права пріоритетні перед подавали курця? Навряд чи в дворі десь є зона для курців. Тож де мають вони палити? Біля під´їзду? В під´їзді??? Це, вибачте, громадські місця, на відміну від персонального балкону. У вас єдине вікно на всю квартиру, що прямо більш ніяк неможливо ’подихати світлим повітрям’? Вибачте, але ваша позиція нічим не краща тих курців. Якщо що, то сама я не палю, в родині ніхто не палить і мала сусідів знизу курців. Якщо це не якісь маргінали з пянками- гулянками до пів ночі і паління їх єдиний ’гріх ´, то, вибачте, але бидло це ви
В своїй хаті вони мають курити із закритими вікнами, та самі мають цим дихати. І цього треба добиватись. Щоб люди свідомо підходили до паління, бо по суті свої руці білі та пушисті, а інші дихайте нашими відходами
КликОЛЬКА• 07 сентября 2025
Ответ дляjabka ya
У мене сусіди постійно жарять цибулю. Мабуть, на старій сковорідці. Вонь значно гірша і держиться довше, ніж від цигарок (мої шановні сусіди курять у під´їзді).
Секс-Бомба• 07 сентября 2025
Ответ дляВ кого тако було
Закон України ’Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення’:

Забороняє діяльність, яка погіршує умови проживання чи може шкодити здоров’ю.
Конкретно про курение на своём балконе, у нас законов запретов нет.
В кого тако було• 07 сентября 2025
Ответ дляСекс-Бомба
Так, прям щоб писало, що не можна, то немає.. проте ст.391 цивільного кодексу підходить до ситуації, коли дим від сусіда робить користування квартирою неможливим чи шкідливим. В Україні не дуже сильна практика відстоювання своїх прав через судову систему, хоча закордоном за допомогою аналогічних правових норм людям вдасться обмежувати курців таким чином. США, Канада, Великобританія, Німеччина - суди видають приписи на заборону куріння в таких випадках, якщо це заважає сусідам, є що власники квартир в будинку домагаюиься від голови об´єднання співвласників, кооперативів на заборону куріння на балконах в таких будинках... закордоном, якщо твоя поведінка заважає сусідам, то це нормальна практика впливати через поліцію, і суди. Право на комфортне користування своїм житлом поважають. В Україні правова основа є, практики захисту поки немає. З коментарів видно, що курці ведуть себе як бидло, вважаючи, що вони мають право користуватися своєю власністю як хочуть, і їм начхати, якщо інші через їх дії не можуть користуватися нормально своєю, а мусять вікна закривати, і ховатися від диму .. ну в нас сусід палив поруч з сусідськю білизною, яка сушилася, курив нестерпний сморід, білизна вбирала той запах, користуватись нею було неможливо... йому на зауваження під´їзду було пох , курив як паровоз.. ну і хто в цій ситуації не правий, і хто бидло...
ШобВам_КакНам• 07 сентября 2025
Ой,у мене 3 подруги курять,теж з ними постійно сварюся,бо покличуть на каву і яяяк затягнуться, спека ,табачний дим...короче ,рідко йду хоча компанія гарна,але ніхто мене не чує,а я не хочу цим дихати.
Секс-Бомба• 07 сентября 2025
Ответ дляВ кого тако було
В Европе там свои правила. ЖК могут прописать у себя заррет курения, запрет домашних животных и т.д. в Канаде даже есть дома, где запрещены дети.
Но согласно нашей статьи, прямой запрет про курение в общественных местах. Вред, это если дым идёт напрямую в квартиру, и наносит вред, и это надо как то доказать. Но если дым с балкона, идёт на улицу, и уже потом ветер его задувает в вашу квартиру...То это уже не дым, а запах дыма. С таким успехом можно запретить духи, дезодоранты, шерсть животных, жарку мяса лука и рыбы. Короче это нереально. Я не говорю что это хорошо и правильно, но так оно есть

ШобВам_КакНам• 07 сентября 2025
Ответ дляСекс-Бомба
На самом деле, курить на своём личном балконе можно. Нельзя жарить шашлыки, и т.п. А курить можно. И как бы не куряшим это не нравилось, тут ничего не сделать. Курильщик хочет пользоваться своим имуществом(балконом), имеет право.
Ага,а ви подивіться спочатку чи входить балкон до житлової площі .
Балконна плита та елементи фасаду, які виступають з будівлі, є частиною загального будинкового майна.
Секс-Бомба• 07 сентября 2025
Ответ дляШобВам_КакНам
Если балкон (лоджия) вписан в план квартиры, и за него оплата идёт в ЖЕК например. То какое ещё общее майно...
Любимка-анонимка• 07 сентября 2025
Ответ дляВ кого тако було
Так в Україні і нема такого що не можна прання робити після 22, туалет змивати чи воду в ванну лити. От ведуть себе як бидло і шумлять після 22. Тому точно потрібно як в Європі. Вводимо заборону на куріння і на будь який звук після 22. Всі один одного поважають і живуть дружно. От тільки цікаво, на скільки вас самої хватить якщо сморід з цигарок від сусіда, замінить сморід гімна з вашого туалету?
В кого тако було• 07 сентября 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Ой, не утрируйте, скільки раз ви в туалет ходите після 22?, якщо лягаєте спати, і трапиться що раз ссходите і спустите воду, ніхто не побіжить поліцію кликати.. так само як і ніхто не покличе, якщо ви раз в п´ятирічку цигарку викурите.. але, думаю, що автора поста дістав систематичний сморід, і це непоодинокі випадок, коли той сморід кожен день проривається до людей...
Секс-Бомба• 07 сентября 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Ви хіба не розумієте? Правила то для інших.😏 Не палити, не робити ремонти, не тупотіти дітям після 22, не какати не прати. Тут такі усі борциці за правила, бо то для інших. А коли діло до них самих доходить, то одразу, ’а шо таке, тож діточки/ собачки/а шо мені неможна ремонт робити коли хочу? Ой вей...шо то такоє?’😀
Любимка-анонимка• 07 сентября 2025
Ответ дляВ кого тако було
Я о 22 до дому повертаюсь. Тому ванна і змивання туалету після 22 у мене кожен день. Скільки тут було тем про тариф день- ніч, коли люди включають прибори після 23? Тим хто ,,воду лив,, на голову курців, при таких законах можна буде роками мститись і нічого вони не зроблять.
Янка-угомонись• 07 сентября 2025
Ответ дляШирли-Мырли
никак, они на своей собственности
Вот пусть их дым тоже будет на их собственности.
Вітаміни косметика• 07 сентября 2025
слішу вонь пшикаю пшикалкой распылитель - если сверху курят тут конечно хуже...а так я пшикаю на сетку- сетка промывается и сосед также и смотря куда ветер дует... Еще можно мочу кота пшикать - месть. но я до такого не дошла еще
Коко Шанель• 07 сентября 2025
Ответ дляМульйонерша
К сожалению, огромному количеству людей совершенно наплевать на то, что они нарушают пространство других людей и наносят вред чужому здоровью, ответы в этой теме прямое тому подтверждение. Мне приходятся подниматься по лестнице, на которой курят курцы (мало того, что и так вверх тяжело идти, так ещё и задыхаешься от дыма), в эти моменты всегда подсознательно возникает желание распылить в их сторону балон с дихлофосом, чтобы тоже задыхались.
Автор, а це ідея з дихлофосром.
Спробую своїх так потрапити паразитів
Янка-угомонись• 07 сентября 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
Як Я вас розумію, така сама ситуація. Набридло сидіти з закритими вікнами і балконами вдень і вночі. Відкриваєш і через пів години треба закривати, або серед ночі посинатися від сигаретного диму у кімнаті.
Ненавижу курильщиков. Я не понимаю как человек может втягивать в себя дым, а еще и другим людям делать пакость, заванивания все.
Пусть бы у себя в квартире закрылись и курили там с закрытыми окнами, раз им так нравится этот дым.

Оченьценная• 07 сентября 2025
Ответ дляЕдинорог_помог
на меня вызывали, я говорила, что нахожусь у себя дома, на своем балконе (как они мне отвечали ) и имею право поливать кактусы, немного разлила не специально, бывает))) мне ничо не было, но стоит заметить кактусы правда там были, засохли давно, правда, полициант просил сфоткать, я сфоткала и показала им, кактусы есть, сохнут-я их спасаю ))))))))все, уехали
Это вам добрые соседи попались и без фантазии. Могли написать, что держали в руках телефон или ноутбук , а вы его залили и полностью испортили. Тоже б для полиции что нибудь сфоткали. У моего знакомого история когда то была. Его сын с друзями развлекались, запускали подожженные самолетики. А один к соседям на балкон залетел. Пожара почти не было, но соседка в заяве написала, что на балконе сгорела норковая шуба. В итоге, чтоб детей не отправили в исправительные учреждения, родители заплатили очень не маленькую сумму пострадавшей.
Янка-угомонись• 07 сентября 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Я тоже этого жду. Хотя после последнего подорожания чуть меньше начали курить - ждем следующего подорожания
Сделали бы по 500 грн.за пачку минимально, было бы норм. И самим курильщикам польза, пусть бросают, и окружаюшим
Ужгород• 07 сентября 2025
Ответ дляjabka ya
Да не надо рассказывать жареным не так воняет как сигаретным дымом.
Ужгород• 07 сентября 2025
Ответ дляВітаміни косметика
Какой распылитель?
ТигрЛьвович• 07 сентября 2025
Ответ дляБибер-анонимер
вы реально хотите сказать, что курящие люди у себя на балконе бросили курить из-за вас? что они стали боятся водички из под кактусов? если вы регулярно так мне на голову поливали бы цветочки на своем балконе - вы были бы госпитализированы в принудительном порядке
Такие люди есть. У нас у друзей, живущих в третьем подъезде была бабка во втором подъезде, так она с балкона ведро воды лила если компания под ее подъездом курила и болтала. И эффект был - никто там не сидел и не стоял. До тех пор пока бабка не умерла.
Пишу каліграфічно• 07 сентября 2025
Ответ дляЯнка-угомонись
Повернулся дому, уже два раза закривала вікно і балкон бо смердить, курить кожні пів. години. В мене одна кімната з балконом де я сплю, я ж не піду на полу у коридорі спати.
Вітаміни косметика• 08 сентября 2025
Ответ дляУжгород
Какой распылитель?
простая пшикалки- распылитель воды. У меня на балконе стоит цветы поливаю
автор БершкомангоЗар • 08 сентября 2025
Ответ дляПлакалаВАвто
Бігаю то відкриваю вікна то закриваю .
В квартирі немає запаху якщо одразу закрити і через 5 хв відкрити знову
Чому я маю постійно бігати,якщо це їх пагубна звичка??? Якщо можна відплатити їм їхньою ж монетою, щоб вони зрозуміли, бо по людяному вони не розуміють ((
автор БершкомангоЗар • 08 сентября 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
Поставить принудительную вытяжку и всего-то делов
Чому я маю за свій рахунок ще й щось робити й витрачати на це час і власні гроші?
автор БершкомангоЗар • 08 сентября 2025
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Чому порча? Звичайне хуліганство, чи за цим лише молодь притягають? Треба ще бачити, чи засклено по плану чи відкритий балкон і таке інше, варіантів маса, насправді, як дошкуляти сусідам.
А куріння - це не хуліганство??? А що тоді?
автор БершкомангоЗар • 08 сентября 2025
Ответ дляjabka ya
Вони вам можуть порадити котлети жарити в кроваті під одіялом, або в кладовій.
Смажити котлети - це НЕ пагубна звичка, а приготування їжі!!! Навіть відповідати таким,як ви, не варто, бо перш за все попрацюйте над своїм розумом і логікою!!