Сосиска_Втесте• 07 сентября 2025
Чоловік сказав, що не відчуває себе українцем
він російськомовний, дуже рідко переходить на українську, але не суть
Він народився у Криму, там його родичі, там він вчився і майже не вчив українську, каже держава цьому не заперечувала і було все ок для неї, зросійщувати нас, а тепер я ворог народу, бо повинен українською, повинен поважати і знати культуру, а для нього вона жалістна, культура тих кому постійно недодають, ті які "ще не вмерли.."
познайомились ми в універі давно, спільного купа...єдине, що чоловік зовсім відмовляється бути якось приналежним до України, і росіянином він звісно себе не відчуває.
Просто хоче виїхати при можливості. А мені якось боляче від цього, що ми не сходимось у підтримці країни, у культурних заохоченням і взагалі бачимо по різному майбутнє і ідентифікацію себе
Нічний дожор• 07 сентября 2025
Ответ дляСонечко
Автор, ваш чоловік має лише базову середню освіту?
Чисто поржать, чего вы решили, что у ее мужа нет образования ?
Нічний дожор• 07 сентября 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
я от просто не розумію себе, чи ладна я поступитися своїм принципам заради нього
бо я вже починаю сумніватися чи то моє, чи нав´язане суспільством і чого хочу саме я
А что за принципы ?
Ответ дляСосиска_Втесте
та взагалі не про мову
я з чоловіком російською спілкуюсь і з батьками також, але у публічному просторі українська завжди,чоловік принципово відмовляється, іноді мені соромно із-за цього
у колі купа знайомих які категоричні до російського, відчуваю себе з ним як ізгої, але йому просто на думку інших начхати
Молодец ваш муж
Нічний дожор• 07 сентября 2025
Ответ дляПаратруперсупер
Пусть идет работать на производство украинских дронов, трудотерапия в действии - это, кстати, метод моих родителей совковых педагогов с 30-тилетним стажем. Сразу дурные мысли покинут.
Да че там, лучше сразу на 0...
Нічний дожор• 07 сентября 2025
Ответ дляПаратруперсупер
Украина дала дом. Этого мало?
Какой дом, аааа
Читаю ...Тут как вроде все тролли в темке
Ответ дляСосиска_Втесте
Вот на таких как вы и рассчитана реклама ’А мой в Азове’. Блин, я надеялась вас таких не существует
Кофр для ноги• 07 сентября 2025
Ответ дляКлин_Кляйн
молодец он - а вы овца
Цікаво а в чому саме молодець? Людина не любить українське і не ідентифікує себе українцем, ну ок, не проблема. Але ж, я так розумію, у нього немає взагалі ніякої самоідентифікації і рано чи пізно він почне себе шукати. А тоді хто зна до чого ця людина прийде.
Ответ дляСосиска_Втесте
він не поїде у сибір
просто починати все з нуля в іноземній країні з новою мовою, для мене це теж дивно і занадто багато зусиль, ніж просто стати частиною нашого суспільства
Наше общество себе завтра голову отрежет и ноги в жопу засунет, потому что так сказали сделать. Вам тоже надо будет? Или все же решите быть ренегатом?
Чемодан-Вокзал-Майами• 07 сентября 2025
Ответ дляКофр для ноги
Зачем нужна самоиндефикация?
Нічний дожор• 07 сентября 2025
Ответ дляПаратруперсупер
А из уважения к стране, где он живет, слабо выучить? Такая мотивация не проканает с умным инженером, который всего добился сам?
Что бы так было он должен уважать страну за что то, за что ?
Потужна махіна• 07 сентября 2025
А что дала Украина, чтобы ее любить?
Нищенские зарплаты и невозможность устроится на работу без связей и знакомств?
Нищенские пенсии людям которые строили эту страну тяжелый физическим трудом?
Закрытые границы для мужчин и ощущение что ты в концлагере? Отсутсвие прав и свобод?
Я никогда не пойму «патриотов».
Я понимаю патриотов канадцев, американцев, французов, шведов, норвежцев, голландцев. Там действительно есть чем гордится, любить свою страну.
Я никогда не пойму «патриотов».
Потужна махіна• 07 сентября 2025
Ответ дляНічний дожор
Не за что уважать и любить.
Нічний дожор• 07 сентября 2025
Ответ дляСонечко
Тобто ви живите з людиною для якої не подох і добре? Це яка східця пераміди Маслоу, нагадайте?
Наоборот все :)
Он на вершине пирамиды и ему не нужно думать как выживать и есть возможность не переобуваться пока.
Нічний дожор• 07 сентября 2025
Ответ дляПотужна махіна
Не за что уважать и любить.
Я с вами согласна, но интересно послушать и другое мнение.
Нічний дожор• 07 сентября 2025
Ответ дляПотужна махіна
А что дала Украина, чтобы ее любить?
Я никогда не пойму «патриотов».
Согласна полностью :(
Нічний дожор• 07 сентября 2025
Ответ дляКолгоспниця
Хочуть просто жити і користуватися привілеями, от як ви з українським паспортом. То викиньте його і отримайте громадянство рфії вашої обожнюваної, подивитеся наочно на привілеї володіння цим шматком туалетного паперу
При чем тут РФ ?
Вы еще раз перечитайте ...
Нічний дожор• 07 сентября 2025
Ответ дляКолгоспниця
Кажіть за себе. Не всі готові продати принципи за ладу каліну і жити під будь-яким прапором
Какие у вас принципы ?
Део ланас ?
Нічний дожор• 07 сентября 2025
Ответ дляКолгоспниця
Загальновідомий факт: особи, котрі не відчувають себе українцями, – малороси. Таким як чоловік автора краще валити, нехай чекає на Путіна десь закордоном
Как страшно ж и ть с такими как вы рядом
, может лучше вы куда нибудь свалите.
Нічний дожор• 07 сентября 2025
Ответ дляЗамріяна
У меня это ощущение появилось в оранжевую революцию
Хотя жизнь у меня была очень хорошо налажена, когда я смотрела из окна офиса на хто не скаче тот москаль, у меня было чувство брезгливости и отвращения.
После этого я быстро нашла работу в другой стране и переехала. Вначале надо было еще несколько раз слетать в Украину продать жилье и тд. Помню, что почему-то было стыдно стоять в очереди на посадку в Киев.
В новой стране говорила, что я из восточной Европы, не уточняя откуда.
Почему сижу на форуме - была последняя возможности использовать русский язык. Но если тут все перейдет на украинский, то уйду.
Ааа вы молодец!
А где вы живете ?
Не уходите, а то мне не с кем будет говорить !
А где вы живете ?
Ответ дляСосиска_Втесте
Это ’суспільство’ об вас ноги вытерет и забудет. Когда-то что-то случится ( не дай Бог) вам поможет муж, а не власть и общество учителей мовнюков
Ответ дляПотужна махіна
А что дала Украина, чтобы ее любить?
Я никогда не пойму «патриотов».
Если отбросить эмоции и объективно посмотреть на вопрос - да, вы совершенно правы. Всё, что мы имеем - это не благодаря, а вопреки. Виртуозно лавируя между палками, вставляемыми в колеса - таки куда-то доезжаем) От государства нет помощи ни на каком этапе жизни, а вот пресловутых палок в колеса предостаточно
Нічний дожор• 07 сентября 2025
Ответ дляДа, я блондинка!
Удалено администрацией...
Вы пересмотрели сериалов :)
Нічний дожор• 07 сентября 2025
Ответ дляPrervana
+100
Да, я блондинка!• 07 сентября 2025
Ответ дляНічний дожор
Вы пересмотрели сериалов :)
Удалено администрацией...
Да, я блондинка!• 07 сентября 2025
Глаза_в_3_карата• 07 сентября 2025
Ответ дляОтжигающая
В общем, если он хочет секса, пусть споет сначала гимн Украины в вышиванке. А Вы при этом стоните, выражайте возбуждение от пения. Должно помочь ))
Та ні.
Нехай одягають лапті і кокошнік і під ’срався расєя’ до праці.
Глаза_в_3_карата• 07 сентября 2025
Ответ дляLizavel
Почему вы так мерзко коверкаете слова?
А чому вас це хвилює ?
Глаза_в_3_карата• 07 сентября 2025
Ответ дляLizavel
Стаття 10 Конституції України проголошує українську мову державною мовою, яка забезпечує її всебічний розвиток і функціонування в усіх сферах суспільного життя на всій території України. Також гарантується вільний розвиток, використання і захист інших мов національних меншин, зокрема й російської мови, та сприяння вивченню мов міжнародного спілкування.
Изучайте Конституцию
Мова нацменшин.
Яку меншину представляєте ?
Мама фіфті цента• 07 сентября 2025
Ответ дляГлаза_в_3_карата
А чому вас це хвилює ?
Малограмотные учат других,на каком языке им говорить