МаксХмара• 07 сентября 2025

Залежність від смартфону

Як відклкеїтись від смартфона? Відчуваю, що це вже залежність, як залізу,то можу всю суботу/ неділю можу провести там, то фільм , то ютуб, то читаю шось, є якісь справи, які треба зробити, телефон відсунув все на другий план...
Справа і тому, що на роботі весь час то комп то телефон (робочий процес) вдома прийду далі пялюсь в нього😤
Йогуртікс1• 07 сентября 2025
Ну, в мене теж залежність від телефону, навіть якщо інтернета немає, але довго пялитись у нього не можу, бо набридає. Тому немає проблем...
Як ухурделю• 07 сентября 2025
Заставить себя отложить смартфон и делать что-то другое.
размахер• 07 сентября 2025
Как то надо было мужу взять мой телефон когда шел в магазин, не помню зачем. Короче, мне минут 30-40 надо было побыть без телефона. Я тупо извелась вся
Зоряний Шлях• 07 сентября 2025
Займитесь чем-то более интересным, чем смартфон.
ДинамоКит• 07 сентября 2025
Ответ дляразмахер
у меня на этот случай мой старый лежит))
Білий Лосик• 07 сентября 2025
Поставити комп і замінити на залежність від компа, це ж як Ви примудряєтеся кіно дивитися з такого міліпіздрічного екранчику. Я телефон беру тільки подзвонити.
автор МаксХмара • 07 сентября 2025
Ответ дляБілий Лосик
Дуже зручно, люблю на телефоні, ноуті дивитись фільми, на компі ні.
Білий Лосик• 07 сентября 2025
Ответ дляМаксХмара
У Вас збільшувальний екран для смартфону?
автор МаксХмара • 07 сентября 2025
Ответ дляБілий Лосик
Телефон Pixel, екран досить великий як для телефону, та ок все дивитись
Українська Мрія• 07 сентября 2025
Теж саме, постійно в телефоні.Але можу відволіктися на уборку,готову,якісь справи