Щедрик ведрик• 07 сентября 2025
Почему некоторые европейцы думают о нас как о каком то зимбабве?
Были на отдыхе, общались там с нашими. Некоторые европейцы спрашивали пробовали ли мы суши, знаем ли что есть сенсорный дозатор в туалете.
Все мое окружение которые живут в Украине- живут на широкую ногу, в новостроях, с тачками, путешествиями, дажк получше некоторых европейцев. Речь о больших городах ( Киев, Львов, Одесса).
Почему у многих в европе такое мнение о нас?
Пищалка• 07 сентября 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
Хто Вам не дає допомогти зробити Київ кращим?
А що треба робити?
Платити податки і не смітити на вулиці? Цього має бути достатньо з громадян. Бо для облаштування мають бути і є відповідні органи які отримують гроші з податків , які платять громадяни.
aljonyshka• 07 сентября 2025
Ответ дляПи Пи Пилюля
А ви пробували? я мешкаю на са мій околиці Києва - на престижній ніби Оболоні. Кожен ранок гуляю з собакою на лузі на Північній. Так от кожен ранок я приношу з прогулянки повний пакет сміття (пластик, скло, бляшанки). Кожен день. Круглий рік. І менше їх не стає. Бо бидлота приїде один раз на шашлики чи рибалку і залишить після себе смітник. А ще ресторан Яхта, який розбудовується з кожним роком заощаджує на вивезенні сміття і зсипає його в окопи і ями прямо на лугу, перетворюючи берег затоки в одну велику помийку. Нікого і нічого не бояться.
Да, я помню, как я мечтала жить у Днепра одно время и мы даже сняли кв на Героев Сталинграда) Через 2 мес сбежали оттуда, на набережной постоянный срач, песок с бычками, огрызками, везде осы, бутылки, и кгрулосуточный шум(
Я_канеша_извиняюсь• 07 сентября 2025
Ответ дляКонотопська відьма
Вы пересмотрели росс.пропаганды
Как можно не знать, что существует Украина если она самая большая страна по размеру и когда открываешь карту Европы сразу в глаза бросается - Украина, Франция, Испания Германия
Бомжи и нарики есть везде
И если в штатах ты хочешь работать и жить нормально - то ты будешь жить нормально
А в Украине- люди с работой на уровне американских бомжей
Бомжи и нарики есть везде
Так там бомжей ещё и бесплатно кормят, лечат и есть ночлежки с едой
Конотопська відьма• 07 сентября 2025
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Ну так я про что
Тут работаешь и пожрать нечего
А в штатах бомжей кормят и лечат
Тут работаешь и пожрать нечего
А в штатах бомжей кормят и лечат
Пищалка• 07 сентября 2025
Ответ дляУгадайс
Та таке всюди .
Але нашим пронькам про це невідомо .
То може нашим пронькам образливо, що ми набагато кращі і по розташуванню і по погоді, і по чорнозему, і по природі але не вміємо те все впорядкувати? Жодній країні Європи так не пощастило як нам.
Чи ви дійсно вірите, що люди ніколи за кордоном не були? Були. Але бувати і жити це різні речі.
Ms. Анонимная• 07 сентября 2025
Ответ дляdulenok
Уверенна, что в Зимбабве тоже есть прослойка населения, которая живет на широкую ногу со всеми вытекающими , и тем не менее название их страны стало нарицательным.
Більше того, середній клас в Зімбабве теж не живе голими в печерах.
Як ми сприймаємо Африку незважаючи на те, що там норм така цивілізація - жінки водять машини і не лише містянки, є інтернет і мобільний зв´язок, - так і нас сприймають.
Пищалка• 07 сентября 2025
Ответ дляЧукИГеки
А они слышали, что можно, например, не возить с собой права и документы, а просто показать дию?
І що?
Мені не важко возити права в гаманці. Зате я їду спокійно по місту і ніяка качка з губіщами на ренджі мене не піджимає і ніхто мені у вікно не кричить, що я на машину насосала і должна його пропустити бо він вже у мій ряд вклинився.
І що я біля свого будинку не мушу відстоювати своє парко місце, я просто викликаю поліцію і не боюсь що мою машину пошкодять.
Пищалка• 07 сентября 2025
Ответ дляБритоножка
Просто они сами только недавно попробовали суши и увидели сенсорный дозатор, поэтому думают, что и в Украине так. Очевидно, автор!
До речі, ви частково праві-німці не вміють користуватися паличками для їжі у більшості бо вони мають нормальні суші тільки у великих містах. У маленьких якась гидота і німці думають, що суші то яке гівно і не їдять часто
Точная копия плова• 07 сентября 2025
меня спрашивали - была ли я в кинотеатре, ела ли спаржу, умею ли пользоваться посудомойкой?
Точная копия плова• 07 сентября 2025
Ответ дляВсміхайлик
Да ладно, то радше вийняток.... всі обочини обісрані собаками, кажеш - прибери, нагло сміються і йдуть далі... ви по Україні багато подорожували, в яких ще містах були, окрім достаточно дорого района Львова... райцентри, смт і т.п
а мне так непрывычны стали бездомные собаки гуляющие по городам Украины
Точная копия плова• 07 сентября 2025
Ответ дляТайТаке
Надо было спросить знают ли они что такое за 15 минут получить новую карту в банке
или ночью, в выходны и праздники позвонить интернет провайдеру и исправить поломку или включить интернет .
надо было спросить - знают ли они, что такое прорыв водопровода, когда без воды по 3 суток, пока меняют прогнившие трубы?
или что такое сидеть без света по 3 дня в мирное время из-за обрыва?
или какой уровень ДТП когда нарушают скоростной режим повсеместно, нарушают пдд и пьяные ездят за рулем и ничего им за жто не бывает?
Точная копия плова• 07 сентября 2025
Ответ дляaljonyshka
А киевское разваливающееся метро? Составы по 50 лет не менялись, станций новых ноль, всю жизнь мою строят метро на Троещину) В Стокгольме , например, в 5 раз меньше людей живет, но транспорт там просто поражает воображение) по моему, пол Швеции можно на метро обьехать ну или пересесть с него на альтернативный не выходя с платформы)
то они еще в богданах гнилых не ездили
Карапулька• 07 сентября 2025
Ответ дляКоник-стрибунець
Помню у нас на спикинг клабе американец рассказывал что в снятой ему квартире нет крючка для душа и не понимал как же ему мыть спину просто душевым шлангом. Уточнял у всех ли так и есть ли лайфхак как это сделать.
Как можно судить из этой истории про всю американскую или украинскую нацию? Никак. Везде есть недалекие и притрушеные.
Блин… знакомо…
Я с сыном переехала в другой город Украины (впо), снимаем квартиру. Мой сын студент тоже удивился, что в съемной квартире нет крючка для душа, он реально не понимает, как мыться 😁. Подсказываю лайфхак, в эпицентре купила крючок на присоске, конечно он денег стоил (в районе 800 грн), но надёжный , не отпадает.
Я конечно взрослая тётя, повидала и не такие условия, но честно признаться сама сразу немного задумалась, как мыться этой лейкой. Если жизнь заставит, то приходится обходится и без посудомоечной машины и без сушильной и мыться в тазике, предварительно нагрев воды на плите. Такова сейчас наша жизнь😥
Файна дівка• 07 сентября 2025
Ответ дляКоник-стрибунець
Я теж не розумію, як?
Файна дівка• 07 сентября 2025
Ответ дляКарапулька
Блин… знакомо…
Там людина американець з нормальних умов і навряд чи він колись мився в тазіку, тож нічого дивного, що нас вважають країною третього світу, так і є.
Файна дівка• 07 сентября 2025
Ответ дляПампушОК
Если и есть, то она очень невелика. У нас же парадокс такой - страна нищая, в войне, коррупции и т.д., но удивительно, есть немало людей с деньгами. Но с деньгами многие из них не потому что у нас есть какие-то производства, промышленность и тому подобное, в потому что умеют ’крутиться’. Можете писать что угодно, но это так.
Красти, Ви мали на увазі?
Ms. Анонимная• 07 сентября 2025
Ответ дляaljonyshka
Ну як нуль. На моїй пам´яті вже за незалежності побудували Академ, Житомирську, всі після Либедської, Сирець, зараз будують за Сирцем. Вагони на зеленій гілці є оновлені.
Ms. Анонимная• 07 сентября 2025
Ответ дляПищалка
Прикол в тому, що навіть у самих галімих країнах третього світу столиця причесана. Чомусь у нас не так(
Ви в Хорватії були в Загребі? А в Брюсселі? Треш трешовий.
Коник-стрибунець• 07 сентября 2025
Ответ дляФайна дівка
Я теж не розумію, як?
Одною рукою тримати шланг і полити спину. Рокласти шланг, намилитись. Взяти його в руку і знову политися. Наступного дня піти в магазин і купити гачок. Це явно не питання різниці менталітетів і побутових звичок.
Агент Пинкертона• 07 сентября 2025
Тому що раніше до них на заробітки їздили люди, які дійсно не бачили такого дозатора. Чи ви думаєте в селі в черкаській області є дозатори в туалетах громадських? І в основному українців виконували чорну роботу, тому і склалось враження що ми тут всі без освіти і маємо мити їхні унітази і сраки їхнім сеньорам.
По друге, чому всі вважають європейців по особливому розумними, так як і у нас, в них також є обмежені люди, які не розуміють що в тому ж самому Києві апріорі не можуть бути гірші умови ніж в якомусь їхньому містечку на 100 тис жителів
Коротше не ідеалізуйте тих європейців.
Я як Манька написала 😆
Коротше не ідеалізуйте тих європейців.
Я як Манька написала 😆
Агент Пинкертона• 07 сентября 2025
Ответ дляПищалка
В Києві також є причесані і не дуже місця. Як і в будь якому місті мільйоннику.
От що що, а Київ, Харків достатньо привабливі міста
Файна дівка• 07 сентября 2025
Ответ дляКоник-стрибунець
Це ненормально. Гачок вже має бути.
Пи Пи Пилюля• 07 сентября 2025
Ответ дляКоник-стрибунець
Я завжди так миюсь. Мені так зручно. І менше летить в усі сторони
Файна дівка• 07 сентября 2025
Ответ дляПи Пи Пилюля
В які сторони? Занавіска ж є, або кабінка.
Пи Пи Пилюля• 07 сентября 2025
Ответ дляФайна дівка
Є. Але ї потім теж треба відмивати від вапняних потіків. А в малого зріст 193см, то і шторка не спасає
Файна дівка• 07 сентября 2025
Ответ дляПи Пи Пилюля
У Вас в області не дуже хороша, певно, вода. У нас зараз нема вапняних, а вдома були, вода така була.
ОноВамнадо• 07 сентября 2025
Ответ дляУгадайс
Ну ви бачите тільки те ,що хочете бачити .
Так ліплять вії і роблять нігті тільки українці?
Бачу що до розвиненої країни Україні ніколи
ОноВамнадо• 07 сентября 2025
Ответ дляТайТаке
Та тут раболепы как понарасказывают про идеальную гейропу смех да и только.
А там теж медицина платна і пенсія 100 доларів , чи далі каках мозок не працює ?
ОноВамнадо• 07 сентября 2025
Ответ дляМолчунья
Точно. Меня настолько удивляют граждане, выехавшие за пределы и срущие на свою страну. Да или не выехавшие. И все им хорошо по мифической Европе. И все плохо в Украине. Поразительно
Ну можна казати довго цукор - може стане солодко вам
Угадайс• 07 сентября 2025
Ответ дляОноВамнадо
Усім відповіли 😂?
Нікому не забули?
Що новоспечена європейка сидить на форумі українському ?
Нікому не забули?