Кракадэ• 07 сентября 2025

Підкажіть про що цей сон

Сниться, що ми з дитиною в кімнаті,а на люстрі повзають такі створіння типу змії, але це не вони.Щось чорне і довге як змія.Тут одна з них падає на підлогу.Я швидко беру дитину і вибігаю з кімнати, закриваю двері, а воно за нами, але я встигла вчасно захлопнути двері і лише хвіст защемило йому.Іду на кухню беру типу таку сокиру і пробую відрубати хвоста,але воно вирвало і назад в кімнату втікло .А ми на вулицю побігли.Про що може бути?
Дівчина Гілмор• 07 сентября 2025
Хтось з недоброзичливців жіночого роду лізе до вас у хату.
Тра Ля Ля• 07 сентября 2025
Кто злой хочет вам навредить, но вы будете сражаться
Чаклунка-ведунка• 07 сентября 2025
Потрібно чистити квартиру від негативу та вроків, бо змії( негатив, порча ід ворогів) у вашому житлі