Девальвация• 07 сентября в 15:49

Чоловік відмовився купити айфон за 20 тисяч

Аргументуючи це тим,що погано виглядаю(маю зайву вагу )
Цікаво,а нічого що за роки нашого спільного життя нічого цікавого не відбувалось то зрозуміло,що їжа стала для мене єдиним задоволення та втіхою у житті із ним.
Розумію ,якби ми активно проводили наше спільне життя наприклад щовихідних на веслування їздити чи на велопробіг,так його ж не випреш із квартири ,а потім мене щей принижує то товста ,то тупа ну таке не цікаво.

Вся відповідальність на жінці,а сам що?
Кицюююня• 07 сентября в 16:21
Ответ дляДевальвация
Ні,він нудний
Яке їхало, таке здибало.
Два чобота пара
Мастер Класс• 07 сентября в 16:21
Ответ дляДевальвация
Зайва вага не від веселого життя з´являється)
А он массовик-затейник? Почему он вас должен развлекать?
Бутерброд и я• 07 сентября в 16:24
Ответ дляДевальвация
Я б сама все влаштувала,але ж він не хоче скласти компанію)
Бо ви нудна. Нам з вами за півгодини стало 🤮
ТайТаке• 07 сентября в 16:25
Не поняла связь жира и айфона
Чемна панночка• 07 сентября в 16:25
Ответ дляДевальвация
Мене все влаштовує
Ну вас устраивает вас лишний вес, мужа устраивает , то , что он может не тратить на вас деньги. Все должны быть довольны. Кстати, муж стройный спортивный или тоже колобок ?
Міняйловна• 07 сентября в 16:28
Ответ дляДевальвация
Так порівняти операційні системи,а що поганого?
Для цього знімають огляди спеціалістами. Але в будь-якому випадку не розумію купівлю телефону, який дорожче ніж ваш місячний прибуток
Бутерброд и я• 07 сентября в 16:30
Ответ дляЗаместитель Анонима
А нет стимула самой заработать на айфон?
Та який у неї стимул. Вона ж тупа
Менее Более• 07 сентября в 16:32
Ответ дляДевальвация
Я не можу взяти і витратити всю зп на телефон,і моя зп менше
А вы потратьте, сделайте назло
Медсестричка• 07 сентября в 16:34
краще купіть собі поїсти ;)
Кракадэ• 07 сентября в 16:49
Ответ дляДевальвация
ой не всегда) свои первые 10 кг я нажрала именно походами по пиццериям, бургерным, хинкальным и т.п. с мужем)
Кракадэ• 07 сентября в 16:51
Ответ дляДевальвация
почему нет? ну отложите 3 месяца и купите
Кракадэ• 07 сентября в 16:55
Ответ дляДевальвация
Щоб порівняти
поменяйте мужа, сравните))
Морковку дай• 07 сентября в 17:08
Ответ дляДевальвация
Сама?
Так, моє щастя і життя залежить тільки від мене. Я не очікую чогось від когось. Роблю те, що хочу.
Чи ви наприклад на тренування тільки з чоловіком можете? Я хожу на групові заняття, там чоловіків одиниці. На вєліку теж катаюся сама або з подругою. З чоловіком ніколи
Ms. Dolly• 07 сентября в 17:17
Якщо у вас є діти, то як воно може бути нудне?
А я навпаки схудла у шлюбі, була худа,стала ще худіша, як з´явились діти, не можу повернути ту вагу до вагітності, шуткую, що всі соки з мене випили рідненькі мої))
Нашли в капусте• 07 сентября в 18:13
Ответ дляДевальвация
Я щодня читаю книги
А ви спробуйте іноді замість читання спортом займатись. І фігура в порядку буде, і телефон з´явиться.. самі плюси.
Нашли в капусте• 07 сентября в 18:16
Ответ дляДевальвация
В нього немає бажання кудись іти та щось робити
Чого б це я з собою на тренування чоловіка тягнула? У нього свої тренування, у мене свої. Ви без нього взагалі нікуди не ходите? Бачу, що і в магазин разом
автор Девальвация • 07 сентября в 19:19
Ответ дляНашли в капусте
Я вдома займаюсь
автор Девальвация • 07 сентября в 19:19
Ответ дляКракадэ
поменяйте мужа, сравните))
Немає бажаючих
автор Девальвация • 07 сентября в 19:21
Ответ дляМіняйловна
В мене зп 15 тисяч в місяць,мені кнопковий за тисячу купити?
Міняйловна• 07 сентября в 19:22
Ответ дляДевальвация
Ну,якщо на більше не заробляєте, то так, звичайно можете кнопковий. Я як ви так і займаєтеся саморозвитком, що заробляєте такий мізер?
автор Девальвация • 07 сентября в 19:22
Ответ дляЧемна панночка
Низенький та з пузом,якби навіть я була 90-60-90 він би інший привід знайшов ,я попросила телефон всього за 20 тисяч,а не останню модель за 80 тисяч
автор Девальвация • 07 сентября в 19:23
Ответ дляМастер Класс
А чому я повинна сидіти вдома із року в рік?
автор Девальвация • 07 сентября в 19:24
Ответ дляКицюююня
Як і у вас
Чому?
Я пропонувала постійно щось ,не хоче
автор Девальвация • 07 сентября в 19:25
Ответ дляКицюююня
А які у вас спільні інтереси?
В нас немає
автор Девальвация • 07 сентября в 19:26
Ответ дляМіняйловна
А скільки ви заробляєте?
Хачапууури• 07 сентября в 19:29
Женіть того бидло-придурка під три чорти. Я собі не уявляю, щоб мені таке сказали. Це було би останнє слово в спільному шлюбі.

Вага тут ні до чого
Міняйловна• 07 сентября в 20:58
Ответ дляДевальвация
А скільки ви заробляєте?
55000-60000. Але в мене телефон Сяомі взагалі
автор Девальвация • 07 сентября в 22:28
Ответ дляМіняйловна
Чому б вам не спробувати заробляти більше
Кицюююня• 07 сентября в 22:32
Ответ дляДевальвация
По одежке протягивай ножки.
Зачем вам дорогой телефон?
Олх б/у ксяоми, 3000
Не благодарите
Кицюююня• 07 сентября в 22:32
Ответ дляДевальвация
А вам ? У вас 15 к, ви не маєте права радити людині те, чого самі неспроможні досягнути