Девальвация• 07 сентября в 15:49
Чоловік відмовився купити айфон за 20 тисяч
Аргументуючи це тим,що погано виглядаю(маю зайву вагу )
Цікаво,а нічого що за роки нашого спільного життя нічого цікавого не відбувалось то зрозуміло,що їжа стала для мене єдиним задоволення та втіхою у житті із ним.
Розумію ,якби ми активно проводили наше спільне життя наприклад щовихідних на веслування їздити чи на велопробіг,так його ж не випреш із квартири ,а потім мене щей принижує то товста ,то тупа ну таке не цікаво.
Вся відповідальність на жінці,а сам що?
Кицюююня• 07 сентября в 22:34
Ответ дляХачапууури
Женіть того бидло-придурка під три чорти. Я собі не уявляю, щоб мені таке сказали. Це було би останнє слово в спільному шлюбі.
Вага тут ні до чого
А хто її буде утримувати?
Це вже 101-а тема, ниє біля року. Але нічого не зміниться.
Девальвация
• 07 сентября в 22:37
Ответ дляКицюююня
А вам ? У вас 15 к, ви не маєте права радити людині те, чого самі неспроможні досягнути
Так ви ж не дуже забезпечена,чому не підвищуєте кваліфікацію,щоб хоча б 100 тисяч на місяць заробляти?
Кицюююня• 07 сентября в 22:42
Ответ дляДевальвация
Ви ще й неуважна.
Я про свій рівень забезпеченості в жодному пості не згадувала.
Ну і звісно, чекаємо на приклад від вас. Наступна тема буде про новий телефон? Хай навіть б/у з олх
Девальвация
• 07 сентября в 22:45
Ответ дляКицюююня
Ви ще й неуважна.
Вам ще рости і рости...
Міняйловна• 07 сентября в 23:58
Ответ дляДевальвация
Чому б вам не спробувати заробляти більше
Щоб купити айфон? Ви так і не зрозуміли. Я в принципі не бачу сенсу його купувати при будь-якому доході. Зате я купила квартиру, от машину б купила,а айфон нащо
Міняйловна• 08 сентября в 00:00
Ответ дляДевальвация
Це такий жалюгідний спосіб самозахисту. І це пише людина, яка більше 15000 неспроможна заробити, попри весь саморозвиток Едина мрія то айфон, дитячий садочок
Девальвация
• 08 сентября в 00:23
Ответ дляМіняйловна
Цікаво,чому ви така розумна заробляєте так мало,не вистачає саморозвитку,про який самі ж і пишете?
Міняйловна• 08 сентября в 00:26
Ответ дляДевальвация
Я взагалі не писала ні про саморозвиток свій, ні про розум) Ви в своїй спробі принизити людей набагато успішніших за вас виглядаєте настільки жалюгідно, і саме страшне, що вам простіше в цьому своєму рівні копирсатися, ані ж встати і дійсно щось зробити. Йдіть поїжте пірожечків, закусіть пелтмешками, це все на що ви здатні у своєму жалюгідному жітті. Але потім не плачте, що чоловік пішов до іншої, ще й айфон останньої моделі новій пасії купив. Ви настільки токсична, що тепер зрозуміло, чому чоловік ні час з вами проводити не хоче, ні подарунки дарувати.
Девальвация
• 10 сентября в 21:54
Ответ дляМіняйловна
А я і не збираюсь жалітися якщо він піде)