Девальвация• 07 сентября в 15:49
Чоловік відмовився купити айфон за 20 тисяч
Аргументуючи це тим,що погано виглядаю(маю зайву вагу )
Цікаво,а нічого що за роки нашого спільного життя нічого цікавого не відбувалось то зрозуміло,що їжа стала для мене єдиним задоволення та втіхою у житті із ним.
Розумію ,якби ми активно проводили наше спільне життя наприклад щовихідних на веслування їздити чи на велопробіг,так його ж не випреш із квартири ,а потім мене щей принижує то товста ,то тупа ну таке не цікаво.
Вся відповідальність на жінці,а сам що?
Ms. Доброта• 07 сентября в 15:51
Нам вам айфон купить?
Пожалеть?
Спросить почему вы до сих пор рядом с этим придурком?
Пожалеть?
ДолькиКабана• 07 сентября в 15:52
А вы хотите и ответственность за свой лишний вес на мужика повесить?
Девальвация
• 07 сентября в 15:53
Ответ дляДолькиКабана
Зайва вага не від веселого життя з´являється)
Девальвация
• 07 сентября в 15:53
Ответ дляМerida
Вы ответственная сами за себя. Вам не нравится ваша жирная жопа, а виноват в этом кто-то другой👍🏻
Мене все влаштовує
Міняйловна• 07 сентября в 15:53
А змішали все в кучу, власне здоров´я і вигляд з часом проведеним з чоловіком. Ці дві позиції не обов´язково мають бути пов´язаними, а найчастіше всього в житті вони не залежать одна від одної.
Заместитель Анонима• 07 сентября в 15:53
Ответ дляДевальвация
А в вашему случае от чего?
ДолькиКабана• 07 сентября в 15:53
Ответ дляДевальвация
Так сделайте свою жизнь веселой: например, заработаете 20 тыс на айфон
Девальвация
• 07 сентября в 15:54
Ответ дляЗаместитель Анонима
А в вашему случае от чего?
Від нудного життя
Девальвация
• 07 сентября в 15:54
Ответ дляДолькиКабана
Я не можу взяти і витратити всю зп на телефон,і моя зп менше
Міняйловна• 07 сентября в 15:54
Ответ дляДевальвация
Що вам заважає займатися Саморозвитком! і спортом? Чому ви самі обрали шлях ледаря? Зручно звісно в цьому звинуватити чоловіка, а не чебе
Девальвация
• 07 сентября в 15:55
Ответ дляМerida
На зло маме отморожу уши
Це не назло,це так виходить з часом
Міняйловна• 07 сентября в 15:55
Ответ дляДевальвация
Мене все влаштовує
То на що ви тоді жалієтеся?
Девальвация
• 07 сентября в 15:55
Ответ дляМіняйловна
Я щодня читаю книги
Девальвация
• 07 сентября в 15:56
Ответ дляМіняйловна
То на що ви тоді жалієтеся?
На чоловіка
Пусин Кукин• 07 сентября в 15:56
У вас маленькие дети, с которыми он отказывается сидеть или в чем причина, что вам нужно только с ним весело выходные проводить? Или у вас денег нет, чтоб за досуг заплатить?
Девальвация
• 07 сентября в 15:56
Ответ дляМerida
Сколько раз он уже вам отказал в покупке? Раз 20? Судя по количеству тем от вас
Ні це перший раз в магазин зайшли
Пусин Кукин• 07 сентября в 15:56
Ответ дляДевальвация
От веселой жизни тоже появляется
Девальвация
• 07 сентября в 15:57
Ответ дляПусин Кукин
В нього немає бажання кудись іти та щось робити
Заместитель Анонима• 07 сентября в 15:57
Ответ дляДевальвация
Я щодня читаю книги
Бабские романы где все мужики идеальные, богатые и любят просто так? Книга не Золушка называется?
Девальвация
• 07 сентября в 15:57
Ответ дляМerida
Сегодня воскресенье. Вы только что с велопробега или веслования пришли?
Немає з ким були ходити ,він не хоче
Девальвация
• 07 сентября в 15:57
Ответ дляПусин Кукин
От веселой жизни тоже появляется
Не помічала )