Дама_с_коготками• 07 сентября 2025

3 роки, вдома дозволяє собі те що не можна після садочку

Иоже налити воду в склянку і вилити на підлогу
Може напісяти в труси демонстративно
Малинка• 07 сентября 2025
Ответ дляРадикальная
Жарт такий? Забирала у четвер дитину, то батькам через раз виносили мокру білизну,когось хвалили що сходив на горщик 2 рази. Якраз всім у групі 3 роки.
Бо це закордон. У нас в три роки вже діти самі ходять не на горщик, а на унітаз в дитячому садку. Є стратки, звісно, хто на тихій годині впісявся, хто недотерпів на прогулянці, але загалом.
Пишу вірші, дорого• 07 сентября 2025
Ответ дляГладиолус
Тут справа не в садочку. Тут справа як раз в тому, що відбувається вдома.
Як раз в садочку. До нього вдома такого не було.
автор Дама_с_коготками • 07 сентября 2025
Ответ дляМарічка
Я б на вашому місці спершу дивилася в бік садочку і вихователів, друге це ваша реакція вдома,якщо ви даєте реакцію, то дитина таким чином може провокувати ваші реакції (як хороші, так і погані)
Він впертий
Стоїть на своєму
Знає що хоче
Гладиолус• 07 сентября 2025
Ответ дляПишу вірші, дорого
А ви автор? Ви з двох акуантів пишете?
Радикальная• 07 сентября 2025
Ответ дляМалинка
Так,за кордоном не дресирують і не змушують)
Барабан для дорослих• 07 сентября 2025
Ответ дляДама_с_коготками
Балакає гарно
Але не розумію чому саме зі мною він так поводиться
Я просто занадто його люблю
Не кричу
Коли він вилив воду із склянки то я сказала ну все тепер ми будемо не гратися а прибирати і почала прибирати
Тобто я взагалі не наважусь зробити якихось різких рухів , там вдарити
Тогда чего вы ждёте от ребёнка? Он понял , что с вами можно всё, вы всё стерпите, не поругаете , не запретите. Это ему только 3 . Дальше вам будет с ним веселее
Пишу вірші, дорого• 07 сентября 2025
Ответ дляГладиолус
А ви автор? Ви з двох акуантів пишете?
Ні, я просто вмію уважно читати. І не виношу чужим дітям діагнозів, на відміну від вас. Бажаю успіхів!
Гладиолус• 07 сентября 2025
Ответ дляПишу вірші, дорого
Написати, що потрібна консультація невролога, це діагноз?
Малинка• 07 сентября 2025
Ответ дляРадикальная
Не дресирують, і не граються)) Тобто пофіг на дітей, просто перетримка.
сладкий_ноябрь• 07 сентября 2025
Ответ дляГладиолус
Та я розумію, що буває. Але нормотипова дитина, яку люблять і з якою добре поводяться, не буде таке робити.
Чому ж не буде?
Робити на зло це теж період розвитку дитини, у всіх він проходить по різному.
АсобеннАя• 07 сентября 2025
Автор, поиграйте с ним в садик, пусть он будет воспитателем, а игрушки и вы - детьми. Быстрее поймете, что его беспокоит.
Радикальная• 07 сентября 2025
Ответ дляМалинка
Граються увесь час,але не агрессивно,бо не хочуть проблем. У першому садочку я розписувалась за кожен синець чи подряпину,птсала як це сталося. Вони там вирощували квіти і щось на городі, гралися у піску,воді,багнюці,досліджували овочі і фрукти. На 15 дітей було 7 чол персоналу. Бо діти в 4 -5 вже йдуть у школу і в 4 вже читають,до 4 знають алфавіт,рахують. Цей садок новий,тут теж зось увесь час ліплять,рахують, малюють судячи з великої кількості фото. Фізична активність у нас до і після садочку, бо мій любить якраз бігати,футбол,лазити десь. З 6 ранку ми з ним на стадіоні. Перетримка це коли діти самі по собі з іграшками чи мультиками.
Курочка-чубаточка• 07 сентября 2025
Ответ дляПишу вірші, дорого
Дитина так розслабляється вдома і бореться зі стресом. Навчіть більш адекватним способам розслаблення.
згодна
Марічка• 07 сентября 2025
Ответ дляАсобеннАя
З моєю дитиною був індидент в садочку, вона одного разу впісялася і вкакалася, хоча ніколи до цього такого не було, відколи зняли памперси, коли побачила вихователя на наступний день почала сильно плакати. Я не змогла нічого довести, і гра в садочок дома нічого не дала, дитина не заговорила про те, що відбулося, зате почалося заікання
Носки на подтяжках• 07 сентября 2025
100% він і в садочку так себе поводить, і це ніякий не протест, це виховання. Як мама пише, так і виховує.
АсобеннАя• 07 сентября 2025
Ответ дляМарічка
А я многое узнала от таких игр с обоими детьми и младшую даже перевела в частный сад.
Малинка• 07 сентября 2025
Ответ дляРадикальная
На 15 дітей 7 осіб персоналу? Капець. Який щасливий персонал. А у нас на 30 один.
ОйЙой• 07 сентября 2025
Ответ дляДама_с_коготками
Він впертий
Стоїть на своєму
Знає що хоче
Моя дитина приходячи з садочку вела себе просто жах , а в садочку найслухняніша. Для неї це була велика нагрузка і треба було кудись скидувати весь негатив. У 4 класі коли вчителька зірвалася і кричала на дітей ( не на мою ) вона прийшла додому і вилила спеціально фарби на білу бузку. Ви правильно ведете себе що не кричете .С пробуйте поговорити, я бачу що тобі погано щось сталося в садочку ? . В мене вже підліток, але коли я бачу неадекватні поведінку знаю що в неї щось сталось коли проговорюємо їй стає краще
Марічка• 07 сентября 2025
Ответ дляАсобеннАя
Я про те, що здебільшого діти не розповідають, особливо про вихователів, бо ті психологічно тиснуть і залякують. Про Машу чи Петю, які забрали іграшку розповісти може, про дії вихователя ні
Рожева юбка• 07 сентября 2025
Ответ дляДама_с_коготками
Балакає гарно
Я просто занадто його люблю
Не кричу
А чому прибирали ви, а не дитина?
Голубец• 07 сентября 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
Так обсудите это поведение с ребёнком. Не разрешайте ему так вести себя дома.В 3 года ребёнка вы выставляте границы, что можно , что нельзя.
В три можна виставити кордони, а в 16 - ні. Чудеса
Голубец• 07 сентября 2025
Ответ дляГладиолус
Да купа дітей ще в памперсах в 3 роки
Рожева юбка• 07 сентября 2025
Ответ дляМарічка
Мій розказав десь під кінець першого класу чи на початку другого. При тому, що в той садок він ходив всього майже півтора роки з 3,2 до 4,5. Потім перевела в той, куди ходила старша, він кращій.
Лукава Кішка• 08 сентября 2025
Ответ дляГладиолус
Це у 3леток ,кризис віковий ,почитайте за це