Любовь Калистратовна• вчера в 22:59

Це любов. Чому я раніше так негативно ставилась до крокс?

Купила, ношу тиждень. Не знімаю
Готова в них спати, настільки вони зручні :)
Таких зручніших сандалів в мене не було ніколи.
Не парять, не натирають, не ковзає нога всередині, не пітніє, не хвилююсь, що забрудню чи намочу і тд. Мені здається вони будуть вічні.
Суцільне задоволення.
Купила сьогодні ще одну пару, оливкові. 😍
Тут надолго• вчера в 23:01
Ношу такі вже два роки балдію А у подружки моєї три пари чорні рожеві і бежеві

Дівчина Гілмор• вчера в 23:02
Там устілка анатомічна?
автор Любовь Калистратовна • вчера в 23:03
Ответ дляТут надолго
Я хотіла персикові(чи лососеві, хз який то колір), але не було в моєму розмірі
автор Любовь Калистратовна • вчера в 23:04
Ответ дляДівчина Гілмор
Там устілка анатомічна?
Так, трохи рельєфна
Але в мене проблем зі стопами не має
Ms. Анонимная• вчера в 23:06
Тоже люблю крокс, у меня чуть другие, но они для меня лучшие и самые удобные
автор Любовь Калистратовна • вчера в 23:07
Ответ дляMs. Анонимная
Клас!!
Міряла теж, але дуже хвилювалась, щоб зручно було, потрібно спробувати ще ц ці
На нозі дуже класно виглядають
Smusish• вчера в 23:09
А у мене любові не відбулось з ними. Маю 2 пари і обидві натирають. Одні натирають, а ці ще й не зручні і труть.
автор Любовь Калистратовна • вчера в 23:12
Ответ дляSmusish
Дві пари саме таких, як у вас на фото?
Може просто не зручна модель?
Фуліганка• вчера в 23:12
Класс, автор, где покупали и за сколько?)

ротцвеники• вчера в 23:14
А как модель называется?
автор Любовь Калистратовна • вчера в 23:20
Ответ дляротцвеники
А как модель называется?
Не знаю :)
Ответ дляФуліганка
В Києві. Думаю в кожному ТЦ є крокс
Це знижки були на них
Фуліганка• вчера в 23:22
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
В Києві. Думаю в кожному ТЦ є крокс
Це знижки були на них
Класс, очень дешево, я тоже в Киеве, вы в каком ТЦ брали? 39 были в наличии, не знаете?
Лялька в колисці• вчера в 23:24
Теж люблю крокс, маю такі як у вас і в цьому році оці придбала
Советчица Года• вчера в 23:24
Я ношу все только на платформе. У меня сейчас как на фото 1- ношу второй год, очень удобно. Еще и джибитсов с Али понавешивала разноцветных.
А купила пару лет назад как на фото 2- истерла ноги в мясо. В несколько подходов пыталась с ними подружиться, но нет. А красивые блин.
барабанщица• вчера в 23:24
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Дві пари саме таких, як у вас на фото?
Може просто не зручна модель?
Ні, різні моделі. Ці що на фото геть не зручні ходити. А інщі зручні, але труть ноги шо не можу носити їх.
З понеділка на дієті• вчера в 23:25
Ответ дляMs. Анонимная
І мені подобаються. Особливо якщо заход у воду не піщаний-супер-зручно
автор Любовь Калистратовна • вчера в 23:28
Ответ дляФуліганка
В мене 38-39 я взяла розмір 8, але я не памʼятаю чи були більші, Менші точно були
В рівер молл
Залізний занавіс• вчера в 23:28
ніколи не розуміла ні крокси ні сумки обег. Пінополіуретан за ціною крила боїнга. В мене є одні крокси - маминій подружці подарували діти, а їй вони закороткі, передарувала моїй мамі, а мама сказала ’навіщо мені це одоробло’ і передарувала мені. Ну блін, тапки як тапки, мені ніякої різниці з тими що з ринку за 300 гривень.

Ласковая_львица• вчера в 23:28
Ответ дляДівчина Гілмор
Там устілка анатомічна?
Резиняка обыкновенная, у меня подобные через палец.
автор Любовь Калистратовна • вчера в 23:29
Ответ дляЛялька в колисці
Клас!!!
Я взагалі раніше не носила нічого
Ответ дляСоветчица Года
Якщо я не помиляюсь в подруг такі ж, тільки білі
Вона теж ними не задоволена і теж натирають
автор Любовь Калистратовна • вчера в 23:31
Ответ дляЗалізний занавіс
Я теж так думала :)
Але кллоги мені не подобаються і я їх не ношу теж
Фуліганка• вчера в 23:31
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
В рівер молл
Дякую🌹
Фуліганка• вчера в 23:33
Ответ дляСоветчица Года
Да уж, о вкусах не спорят
Залізний занавіс• вчера в 23:39
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Я теж так думала :)
я якось ще до того може й думала колись в бік кроксів, але коли ті поносила то якось охолола зовсім.... бо якби вони чимсь відрізнялися по відчуттям та комфорту то так, був би сенс. А так 3+ тисячі (якщо без знижки) за шльопани з ППУ.... незалежно від моделі для мене це щось незрозуміле)) але вони зручні, не сперечаюся, просто типу не зручніші ніж інші
Паратруперсупер• сегодня в 00:10
у мене проблемні ноги і крокс майже все взуття: клоги дома і у дворі, балетки 3 пари, туфлі, босоніжки, мокасини. я забула що таке натирає взуття і болять ноги.
у чоловіка на підошві старий стержневий мозоль і ’кісточки’ - може носити тільки крокси, тому все взуття виключно цієї марки.
автор Любовь Калистратовна • сегодня в 00:10
Ответ дляЗалізний занавіс
В мене є шкіряні сандалі екко, геокс, массимо, биркенсток і тд
Ну сорі, вони так, зручні, але от наприклад в сандалях екко коли пітніє нога, то починає їздити по у стільці, в геокс шкіра розтягнулась трохи після того, як вони намокли два рази.
+ шкіряне взуття часто мочити не бажано + потребує правильного збереження не в сезон. І тд
Страхованная• сегодня в 02:15
Ответ дляMs. Анонимная
Обожаю их, ношу уже 6 лет, они вечны)))
Чучало яблуні• 2 часа назад
Прикольні, нажаль в мене з кроксами любові не вийшло, всі натирають.