Фізик-ядерщик заочно• 07 сентября 2025

Ви купуєте паперові книги? Які?

Добрий вечір, сподіваюсь. Чи читаєте Ви книги? Якщо так, які? Як часто купуєте і де? Яка улюблена книга з дитинства і в дорослому житті?
Да_Я_ТакаЯ_• 07 сентября 2025
Покупаю только последний год и очень нестабильно. Вообще, читаю с читалки много.
В бумаге часто беру детям: якабу, розетка, атб)))
Себе на якабу, хотя и в авроре пару книг покупала.
Вчера вот полезла на якабу детям по книжке заказать, увидела акцию и....
Там выше спрашивали, почему не в библиотеке. У нас библиотека классная, но мне пока с маленьким ребенком не очень удобно, на бумажные книги времени мало, могу на бумаге одну два месяца читать, а на электронной книге за это время 20+.
Раздражевская• 07 сентября 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
А його хейтять...мені теж сподобався.
Це нормально, що у всіх різні смаки. Я теж не зрозуміла тих, хто мені його радив
Директор Пляжу• 07 сентября 2025
Ответ дляРаздражевская
Так і є, але говорити що той кому сподобалась книга недостатньо розумний неправильно. Згодні?
Впораюсь зі всим• 07 сентября 2025
паперові купую дитячі, собі беру в бібліотеці.
Раздражевская• 08 сентября 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
Звісно
Stepa_nida• 08 сентября 2025
95% електронний формат, інакше б довелося гараж купувати для книжок
За останні років 5 по паперовим статистика така:
- 3 отримала в подарунок
- 2 придбала сама (саме для читання)
- 5 книг придбала в колекцію (ілюстровані видання ГП від абабагаламага)
Stepa_nida• 08 сентября 2025
Мої подружки активно практикують буккроссинг і книжкові клуби, але наші смаки рідко співпадають
Оце потужно• 08 сентября 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
Купуємо постійно- собі і на подарунки.
В цьому місяці сумарно витратили вже 2тис. Не перечитую книги, а читаю нові- тому я записалась в приватну бібліотеку , але іноді купую , наприклад новинку від Люко Дашвар Харизмат.
Розкажіть будь ласка, дуже цікаво. Що таке приватна бібліотека?
Директор Пляжу• 08 сентября 2025
Ответ дляОце потужно
https://www.instagram.com/tysha.bookstore?igsh=cnF...